Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Singles party u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2009. 9:22 
Naslov:  Re: singles party u osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BabyJay je napisao/la (Pogledaj post): › Nevjerujem da bi takvo nešto moglo kod nas proći, ko god bi tamo došao bio bi tak da se izrazim 'označen', i postao predmet sprdnje...mi smo ipak balkan, htjeli mi to ili ne!


Upravo to sam naveo par postova iznad.
A u isto vrijeme je fascinantno koliko puno ima ljudi koji su očajni jer nemaju nikoga.
Stvarno smo govna kakvih ima malo na svijetu.
Ovakav mentalitet čisto sumnjam da još postoji negdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2009. 9:53 
Naslov:  Re: Singles party u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
redhead je napisao/la: ›
ja bi došla. i legica bi došla. a znam neke dečke koji su isto u potrazi i vjerujem da bi i oni svratili.

ova izjava nema veze s temom, kak se to finom riječju kaže kontradiktorno jel... il to samo ja vidim osijek031.com smile


ne vidim kontradiktornost. nemaš ni jednu legicu s kojom ne želiš više od prijateljstva?

exHOP3on je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
SLIKA

a di su otac i majka???


a o temi....
možda ti se posreći na nekoj budućoj forumaškoj kavi, dođi pa biraj Wink


hmmmm...
kada i gdje? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zasto je vama bitno hoce li vas neki jajan smatrat luzerom jer ste otisli na takvu zabavicu. Mislim, bolje otici i eventualno se dobro zabaviti i upoznat nove ljude, nego ostat kod kuce, ocajavat i igrat djepni biljar ili jos gore sa klapom istih takvih jazavaca utapljat tugu polukilasima u lokalnoj birtiji.

Podrzavam ideju i iako sam single, ne trazim nikog, ali rado cu svratiti. Tko zna mozda upoznam neku jako zanimljivu osobu. Pih, daj Boze.

Prednost takvog dogadjaja je da sa sigurnoscu znas da je djevojce kojoj ces se trudit prodat najgluplju foru na svijetu, sama!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2009. 10:20 
Naslov:  Re: Singles party u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma znaš kako se to riješi - na ulazu staviš popis glupih pitanja i uleta tipa - "gdje si kupila te cipele? baš su dobre" Smile onda ako me to pitaš znam da hoćeš popričati. hej, ma ja ću prva pitati, nije bed Smile
"gdje si kupio te cipele, baš su dobre" hahaha
ne znam zašto je sramota biti bez druge polovice? kao što rekoh, ja bi bez srama došla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2009. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pokušaj s www.iskrica.com Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2009. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah ma nemoj Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.10.2009. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta fali... mislim ja imam curu, ali ako je neko sramežljiviji ili ne znam što..ovak je lakše upoznat nekoga..jer je pretpostavka , u većem broju slučajeva, da je i druga strana sramežljiva... Ne znam tko bi sprdao ljude koji su sami...možda neki kreten?? to je obično ispoljavanje vlastitog kompleksa.. tipa ubij,ubij srbina..a deda mu iz šumadije:-D ubij,ubij pedera..a ono ima dečka.. strašne stvari

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
A zasto je vama bitno hoce li vas neki jajan smatrat luzerom jer ste otisli na takvu zabavicu. Mislim, bolje otici i eventualno se dobro zabaviti i upoznat nove ljude, nego ostat kod kuce, ocajavat i igrat djepni biljar ili jos gore sa klapom istih takvih jazavaca utapljat tugu polukilasima u lokalnoj birtiji.

Pa, što je najtužnije od svega, jako puno ljudi u ovom gradu bi rađe ostalo kod kuće i po forumima pljuvalo po svemu što se događa, nego zaista pokušalo otići negdje i provesti se. Fenomen koji mi nikada neće biti jasan, ali je nažalost tako.
Što se tiče Singles-partija, ideja ti je skroz dobra, trebaš ju plasirati nekom bircu, samo me nekako strah da bi 90% populacije bilo muške. Kraljice bi vjerojatno teško došle "da im ne bi pala kruna s glave". Kod nas se ljudi (žene) stvarno drže kao da je to neka sramota..
Iako, nikad ne znaš, organizatori bi se možda i sasvim lijepo iznenadili posjećenošću. A čak i da bude većina muške populacije, vas par cura bi se jako dobro provelo. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2009. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha, "vas par cura" - a jesi lijepo formulirala to Very Happy
nebi mi pala kruna s glave. baš bi to bilo zabavno, puna birtija tipova i par curičaka samo Smile
glupost je da bi me netko proglasio luzerom samo na osnovu toga što sam sama, takvi me ni ne zanimaju. alo, pa nije mi život samo veza i ništa drugo.
a što se tiče iskre - već sam se udomaćila tamo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pardon, formulirao Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Formulirala" će ipak biti ispravnije... barem koliko se meni osobno čini. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
A zasto je vama bitno hoce li vas neki jajan smatrat luzerom jer ste otisli na takvu zabavicu. Mislim, bolje otici i eventualno se dobro zabaviti i upoznat nove ljude, nego ostat kod kuce, ocajavat i igrat djepni biljar ili jos gore sa klapom istih takvih jazavaca utapljat tugu polukilasima u lokalnoj birtiji.

Pa, što je najtužnije od svega, jako puno ljudi u ovom gradu bi rađe ostalo kod kuće i po forumima pljuvalo po svemu što se događa, nego zaista pokušalo otići negdje i provesti se. Fenomen koji mi nikada neće biti jasan, ali je nažalost tako.
Što se tiče Singles-partija, ideja ti je skroz dobra, trebaš ju plasirati nekom bircu, samo me nekako strah da bi 90% populacije bilo muške. Kraljice bi vjerojatno teško došle "da im ne bi pala kruna s glave". Kod nas se ljudi (žene) stvarno drže kao da je to neka sramota..
Iako, nikad ne znaš, organizatori bi se možda i sasvim lijepo iznenadili posjećenošću. A čak i da bude većina muške populacije, vas par cura bi se jako dobro provelo. Wink


Ostat kod kuce i ocajavat jer si single, a nudi ti se prilika da upoznas zanimljive ljude na ovakvom dogadjanju i ostanak kod kuce vikendom jer nekome ponuda u gradu jednostavno nije zanimljiva su dvije razlicite stvari i nemaju veze jedna s drugom.

Ako idem van da se zabavim, biram ako je ikako moguce mjesto koje mi najvise odgovara. Ako tako neceg nema, radije cu ostat kod kuce iako se to jako rijetko desi. Ne sjecam se zadnje subote provedene uz TV. Mislim da sam imao 15. Sad vec debelo osjecam zamor materijala, trebao bih usporiti. Ne izlazim s namjerom da nekog povedem na after. Wink Ako se desi, desi se.

Treba nacimat tratincicu da skuje plan i program za takvu zabavicu. Cini mi se da bi bila hrpetina ljudi.

Ma treba nama Plato`s Retreat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa, što je najtužnije od svega, jako puno ljudi u ovom gradu bi rađe ostalo kod kuće i po forumima pljuvalo po svemu što se događa, nego zaista pokušalo otići negdje i provesti se. Fenomen koji mi nikada neće biti jasan, ali je nažalost tako.
Što se tiče Singles-partija, ideja ti je skroz dobra, trebaš ju plasirati nekom bircu, samo me nekako strah da bi 90% populacije bilo muške. Kraljice bi vjerojatno teško došle "da im ne bi pala kruna s glave". Kod nas se ljudi (žene) stvarno drže kao da je to neka sramota..
Iako, nikad ne znaš, organizatori bi se možda i sasvim lijepo iznenadili posjećenošću. A čak i da bude većina muške populacije, vas par cura bi se jako dobro provelo. Wink


Strah ti je više nego opravdan,upravo tako bi se dogodilo.
I to onda ne bi imalo nikakvog smisla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sorry moira, gledam ali ne vidim dobro Smile

miša mu pa kako ovaj ima volju svaki vikend biti vani?

ajmo ajmo, party za nas nesparene, ima zainteresiranih! vlasnici kafića - čitajte i aktivirajte se!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2009. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

redhead je napisao/la (Pogledaj post): ›
miša mu pa kako ovaj ima volju svaki vikend biti vani?


Pitam i ja sam sebe u zadnje vrijeme dosta cesto. Smile

Navika i konstantna zelja za rejvanjem. Ima nas svakakvih. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: