Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sportska dvorana Gradski vrt

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Što mislite o ovom prijedlogu?

Sviđa mi se! Moglo bi se pokušati.
80%
 80%  [ 8 ]
Ne sviđa mi se/ne zanima me.
20%
 20%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 10


Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Šteta što je cifra tolika pa je to onda savršen izgovor zašto je prazna... Ne moraju sva extra svjetla biti popaljena, niti sad da se tuševi baš moraju koristiti... Hvala Bogu, imam tuš kod kuće, pa ću se istuširati kao uvijek poslije treninga... (barem ja)

Ali eto...navode se neki troškovi koji i nisu tako potrebni pa to onda ispadne nedostižna cifra...

ma daj...ako već igram tamo i to sam platio...onda se oću i istuširat tamo...tuševi su obavezni Smile Smile
al to je prevelika dvorana za rekreativce...ima manjih za njih Smile ...kak je neko rekao gore...bila bi sramota da se koristi rekreativno...jednostvano treba zvat reprezentacije da dolaze igrat vamo...i organizirat više koncerata...i isplatit će se dvorana...a ne od rekreacije...al sve mi se čini da će dvorana završit ko i zapadna (gore) tribina na gradskom vrtu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: