Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.10.2009. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Koji si ti panj" ,"ahahhahaha" ,"Ovo je žalosno" ,"ti si stvarno neki zagriženi" ,"s tobom nema rasprave"...


ovo nisu uvrede... Vidi mene Mesić zanima otprilik kao i ti... Ako si uvjeren da si ''raskrinkao'' jedini u RH Mesića, odi i spasi ostatak puka iz mraka u koji je upao.. Nemoj tu svoju pamet tratit na forumu... Samo pogledaj svoj 1. post... to je blaga katastrofa..i rekao sam ti... spada pod tešku klevetu..osim ako ti nemašp nekih dokaza..ono o Haagu ti je najjače..ne sorry.. točka Našicecement.. ti si se ufurao u neki film...

u...sad si me uvrijedio lupetanje...uuuuu ( al ipak si ti: "Koji si ti panj" ,"ahahhahaha" ,"Ovo je žalosno" ,"ti si stvarno neki zagriženi" ,"s tobom nema rasprave"... )

u iščekivanju tvog novog vala HDZ-izma i klevetanja idem radit nešto konstruktivno.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2009. 19:45 
Naslov:  Re: Stipe Mesić - najpopularniji hrvatski političar ?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
"Koji si ti panj" ,"ahahhahaha" ,"Ovo je žalosno" ,"ti si stvarno neki zagriženi" ,"s tobom nema rasprave"...


ovo nisu uvrede... Vidi mene Mesić zanima otprilik kao i ti... Ako si uvjeren da si ''raskrinkao'' jedini u RH Mesića, odi i spasi ostatak puka iz mraka u koji je upao.. Nemoj tu svoju pamet tratit na forumu... Samo pogledaj svoj 1. post... to je blaga katastrofa..i rekao sam ti... spada pod tešku klevetu..osim ako ti nemašp nekih dokaza..ono o Haagu ti je najjače..ne sorry.. točka Našicecement.. ti si se ufurao u neki film...

u...sad si me uvrijedio lupetanje...uuuuu ( al ipak si ti: "Koji si ti panj" ,"ahahhahaha" ,"Ovo je žalosno" ,"ti si stvarno neki zagriženi" ,"s tobom nema rasprave"... )

u iščekivanju tvog novog vala HDZ-izma i klevetanja idem radit nešto konstruktivno.


Samo ti ovdje klevećeš i to mene. Sipaš optužbe i uvrede - a ne argumentiraš izrečeno.

Ja sam dao obrazloženje za svaku točku svog uvodnog posta osim za -Našicecemnet- Ti nisi dao nikakva obrazloženja za svoje optužbe ,samo si ustvrdio da klevećem ,bez objašnjenja što i kako i što je prava istina - a to što radiš je zapravo pravo klevetanje.

Eto dočekao sam novu dozu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: