Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moja Hrvatska za bolju Hrvatsku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2009. 8:00 
Naslov:  Moja Hrvatska za bolju Hrvatsku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Često vam se čini da kad bi uzeli stvar u svoje ruke da bi sve bilo bolje. Nova akcija Jutarnjeg lista nudi vam upravo tu priliku.

Internetska stranica mojahrvatska.jutarnji.hr na portalu Jutarnjeg lista mjesto je na kojem od petka 16. listopada možete jasno iznijeti probleme s kojima se susrećete u svakodnevnom životu; od korupcije, spore birokracije, do dugih redova u bolnicama ili naprosto šaljite svoje ideje za bolji život.

Za potrebe snimanja reklamne kampanje koja će upoznati javnost s projektom Moja Hrvatska organizirana je javna audicija za koju se prijavilo preko 500 sudionika, čime su i građani jasno pokazali da nam imaju što za reći.


Na snimanju kampanje Jutarnjeg lista Moja Hrvatska sudjelovao je rukometaš Vlado Šola


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
na portalu Jutarnjeg lista mjesto je na kojem od petka 16. listopada možete jasno iznijeti probleme s kojima se susrećete u svakodnevnom životu; od korupcije, spore birokracije, do dugih redova u bolnicama ili naprosto šaljite svoje ideje za bolji život.

Heh...what's the point...? Ionako to neće ništa promijeniti...baš sad jedan mali čovjek iz mase može iskorijenit korupciju...i sve ostalo što se događa...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: