Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek pristupa Međunarodnom savezu zelenih regija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 11:58 
Naslov:  Osijek pristupa Međunarodnom savezu zelenih regija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad Osijek je pred pristupanjem Međunarodnom savezu asocijacija zelenih regija - IFGRA-i, potvrdila je gradska uprava. Ciljevi IFGRA-e su, između ostalih, učvršćivanje regionalnih ekonomija, očuvanje okoliša, učinkovito korištenje obnovljivih prirodnih resursa i pomoć članicama u realizaciji projekata.

Članice imaju privilegirani pristup međunarodnoj informacijskoj mreži testiranih i odobrenih projekta te inovativnim metodama, tehnologijama i stručnim kadrovima drugih članica. Nakon registracije, članice imaju mogućnost dobivanja Zelene vrpce za cijelu regiju. Poziv Osijeku upućen je tijekom godišnjeg simpozija SESEC-a u studenome prošle godine na kojemu je sudjelovao dogradonačelnik Ivan Vrdoljak.

- IFGRA okuplja ugledno međunarodno društvo, a najveća prednost članstva stvaranje je prijateljskih i partnerskih (gospodarskih) veza, odnosno pristup bogatom znanju i iskustvu drugih članica, kaže Vrdoljak. IFGRA okuplja članice iz cijelog svijeta, te su pod liderstvom Lausanne u toj udruzi i gradovi, regije, koroporacije i sveučilišta iz Indije, Kine, Teksasa (SAD), Australije, Sirije, Kolumbije, Italije, Malte, Crne Gore (Podgorica), Burkine Faso... Godišnja članarina u ovoj udruzi je 8.000 eura.

Glas Slavonije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mogućnost dobivanja zelene vrpce? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile...na temelju čega?...onih par zelenih ostataka u gradu? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kazu da se odnosi na Zelenu vrpcu cijeloj regiji.

Kako god, ako ce ovo clanstvo donijeti know-how ili barem malo odskrinuti vrata dodatnom znanju - samo naprijed.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2009. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuuu oće sad mali zeleni reč da su zaslužni za ovo ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciao_bao!
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zasto ste tako nekriticno cinicni?


Zadnja promjena: ciao_bao!; 09.10.2009. 23:00; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
veni, vidi, i zamalo odustadoh...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
normabel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.10.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad Osijek za očuvanje okoliša ,ne samo da treba primiti zelenu vrpcu nego cijelu rolu te vrpce.Mi smo najčistija regija u Evropi,pa ovdje nema ni jedne tvornice.jedini smrad koji se osjeća u zraku je prdež očajnih ljudi.Ova regija je toliko čista da su se počele pojavljivati životinje koje su ovdje obitavale prije tisuću godina npr.neki dan sam vidio u parku ljenjivce i čopor divljih majmuna mutavaca a prije par dana na staroj Dravi dok sam pecao,zaplelo mi se par dabrova.ajd jednog sam uspio utamanit,eno ga u zamrzivaću za svaki slučaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ normabel - hahhahahah odličan komentar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: