Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



50 besplatnih filmova u Iskonovoj videoteci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65780
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2009. 14:45 
Naslov:  50 besplatnih filmova u Iskonovoj videoteci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na Iskon.TV-u popunjena videoteka – više od 600 naslova - 50 filmova za 0 kuna - u osnovnom paketu dva nova TV programa: Hayat TV i FTV - 30 posto popusta na sve TV pakete prva tri mjeseca!

Iskon je svoju digitalnu televiziju nadopunio novim sadržajima u videoteci te s dva nova regionalna TV programa. Unutar videoteke korisnici mogu do kraja godine besplatno pogledati čak 50 odabranih naslova među kojim su: Blueberry, Djevojka s bisernom naušnicom, Istok je istočno i Legenda o Crvenom Zmaju. Ostale filmove, njih više od 600, korisnici od sada mogu posuditi uz naknadu od 5, 8, 10, 12 ili 15 kuna, ovisno o naslovu. Osnovni TV paket koji već sadrži različite atraktivne TV programe, od filmskih, glazbenih i dokumentarnih, do dječjih, sportskih, informativnih i erotskih programa, Iskon je nadopunio s još dva regionalna kanala: Hayat TV-om i FTV-om.

Svim korisnicima koji se tijekom listopada odluče za neki od Iskonovih TV paketa Iskon poklanja 30 posto popusta prva tri mjeseca. Tako će novi korisnici paketa Iskon.TRIO Start umjesto dosadašnjih 209 kn prva tri mjeseca imati mjesečnu naknadu od svega 146,30 kuna. Paket uključuje 43 TV kanala, 60 minuta telefoniranja te neograničen pristup internetu (flat internet) brzinom do 3 Mbps.



Cijena paketa Iskon.TRIO Super snižena je s 279 kn na 195,30 kuna. Super paket osim 43 TV kanal uključuje i uslugu snimalice, neograničeno telefoniranje prema brojevima u fiksnoj nacionaloj mreži, mogućnost aktiviranja 5 međunarodnih friend brojeva prema kojima korisnici razgovaraju po cijeni nacionalnih poziva te flat internet brzinom do 5 Mbps. Korisnici koji žele samo digitalnu televiziju i internet mogu odabrati paket Iskon.DUO. Mjesečna naknada za Iskon.DUO paket iznosi prva tri mjeseca 132,68 kuna umjesto dosadašnjih 189,54 kuna. Iskon.DUO paket sadrži 43 TV kanala i flat internet do 3 Mbps. Novost u Iskonovoj ponudi je i paket koji uključuje samo telefon i digitalnu televiziju. Njegova redovita mjesečna naknada iznosi 159 kuna, a korisnici koji to postanu tijekom akcije plaćat će prva tri mjeseca samo 111,30 kuna.

Za učenike, studente te djelatnike i suradnike CARNetovih ustanova članica Iskon u suradnji s CARNetom nudi paket TRIO.CARNet čija mjesečna naknada iznosi 166,35 kuna, odnosno 116,45 kuna prva tri mjeseca. Paket TRIO.CARNet uključuje 43 TV kanala, flat internet do 3 Mbps, te telefonsku liniju.

U svojoj redovitoj ponudi Iskon ima i dodatni HBO programski paket s dva kanala: HBO i HBO Comedy čija je cijena 45,36 kuna mjesečno. Veliki broj TV programa koji su dostupni preko Iskon.TV-a su sinkronizirani ili titlovani na hrvatki jezik kako bi se gledateljima olakšalo njihovo praćenje. Iskon.TV dostupan je odnedavno na užem području Zadra, a otprije u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku, Velikoj Gorici, Samoboru, Opatiji i Solinu.



Podsjetimo, u sklopu digitalne televizije Iskonov tim stručnjaka samostalno je razvio niz funkcionalnosti koje gledanje televizije čine još ugodnijim i privlačnijim, a neke od njih su zahvaljujući Iskonu postale dostupne na hrvatskom tržištu po prvi put. Korisnici Iskon.TV-a mogu mijenjati raspored kanala, složiti vlastitu listu omiljenih kanala, imati istovremeno više profila od kojih svaki može imati vlastita obilježja: jezik, boju pozadine izbornika, odvojene liste omiljenih kanala, uključenu ili isključenu roditeljsku zaštitu. Iskon.TV ima i mogućnost prepoznavanja korisnikovih navika gledanja na temelju kojih mu preporučuje emisije koje bi gledatelju mogle najviše odgovarati. Osim toga, Iskon.TV omogućuje pretraživanje emisija na svim TV kanalima jednostavnim upisivanjem naziva emisije. Funkcija snimalice omogućuje snimanje na zahtjev korisnika do deset sati programa te snimanje svih emisija određenih TV kanala unatrag 48 sati (time-shifting). Uslugu snimalice Iskon daruje svim korisnicima TV paketa prva tri mjeseca za samo jednu kunu. Funkcija mozaik kanali donosi novu mogućnost gledanja više kanala istovremeno. Uz sve navedeno, putem Iskonove digitalne televizije moguće je pretraživati internet, slušati radio te provjeravati telefonske pozive.

Povodom proširenja sadržaja koji su dostupni putem Iskonove digitalne televizije predsjednik Uprave Iskona, Saša Kramar, izjavio je: „U ovih prvih šest mjeseci od kada smo krenuli s Iskon.TV-om sve reakcije na novu uslugu su jako pozitivne i to iznad naših očekivanja. Kao što smo i obećali na proljeće, od sada korisnicima nudimo i mogućnost gledanja filmova unutar naše videoteke, a kako bismo ih dodatno razmazili, pobrinuli smo se da za početak imaju i 50 besplatnih naslova.“

Cjenik Iskonovih TV paketa (PDV uključen)



* Za sve nove korisnike bilo kojeg Iskon.TV paketa koji to postanu do kraja listopada

Sponzorirani članak


Zadnja promjena: Redakcija 031; 30.09.2009. 15:07; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2009. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad to dolazi?! pa ne vidim ni jedan film u videoteci, a nemam na listi ni taj hayat ni ftv....tko tu koga?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2009. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni kod mene nema...

al mene zanima, zasto novi imaju 30% a mi stari ne? mislim faking šit, al max tv daje sve za kunu 3 mj a mi nismo dobili nista djabe jedino jebenu snimalicu za kunu ...

i da kojih 43 programa, toliko imamo i sad, ako ovo uvedu biti ce 45 ili ce nesto izbaciti

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2009. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači ni ja koji sam potpisao 29.9. neću imati 30% zato što nisam sklopio ugovor u listopadu. Jbg ne mogu ni oni svima udovoljiti.
Kako sad imaš 43 programa, svugdje piše da je do sada bilo 41? Kako ste zadovoljni s tom iskonovom televizijom i jel onaj internet preko tv-a posluži bar za neke najosnovnije stvari?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2009. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kapetan je napisao/la (Pogledaj post): › Znači ni ja koji sam potpisao 29.9. neću imati 30% zato što nisam sklopio ugovor u listopadu. Jbg ne mogu ni oni svima udovoljiti.
Kako sad imaš 43 programa, svugdje piše da je do sada bilo 41? Kako ste zadovoljni s tom iskonovom televizijom i jel onaj internet preko tv-a posluži bar za neke najosnovnije stvari?


neznam, imam 43 Rolling Eyes jer mi je 44 mozaik a do njega (dakle 43 i 42) su zasticeni programi Rolling Eyes

cuj ja sam zadovoljan, koliko meni treba to je ok za mene. programi imaju 1 sekundu delay u odnosu za analognu al to i nije neki veci proble, od kad to imam nemogu reci da je bilo kakvih problema tako da eto spadam u skupinu zadovoljnih

e da u pravu si ima 41 + ova dva hbo koja imam prva tri mjeseca za kunu dakle s tim je 43 sad se sjetih Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

op op, naziru se neki filmovi...a i dosli su hayat i ftv....ajmo, sad jos neke nove programe pa da signemo velikog brata max tv......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

primamljiva ponuda, cijena pristupačna....odmah po isteku ugovora sa t-comom prelazim na Iskon...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: