Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dino Merlin u Osijeku - [galerija fotografija]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
zašto se svi čudite, poznata je stvar da su svi organizatori u osijeku koji imaju priliku organizirati nešto ovako veće žešći čobani koji idu na zicer i uvijek dovode fosile na samrti zato jer znaju da će im se oni isplatit.. opet kad ih gledam s druge strane kao biznismene, skidam kapu. punite si džepove, umijeće je zaraditi, ali ne pričajte onda da će se jesen u osijeku "ukrasiti"..


samo malo, želiš reći da je ovo loša organizacija? ... dvorana će biti puna, puna ljudima, puna obožavateljima koji će kupiti ulaznice, znači da ipak ima ljudi koji vole ovu vrstu glazbe, kao i glazbu Zdravka Čolića...čemu onda takva negativnost?!?...možda nagodinu se organizira nešto i po tvojoj volji, i volji svih koji su sada nezadovoljni....

kako god, meni je drago što nema na vidiku koncerta Let3...


tko je spomenuo lošu organizaciju!? rekao sam da se ovo radi zbog para i zbog ničeg drugog i da me živcira kad se piše da će se jesen "ukrasiti" ovim koncertom kad je jedino što će se ukrasiti džep organizatora. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
kad je jedino što će se ukrasiti džep organizatora. Very Happy


... pišeš kao da će organizatori natjerati gledatelje da kupe kartu i dođu na koncert...

pa nisu oni hrvatska vlada da nameću harač!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
kad je jedino što će se ukrasiti džep organizatora. Very Happy


... pišeš kao da će organizatori natjerati gledatelje da kupe kartu i dođu na koncert...

pa nisu oni hrvatska vlada da nameću harač!


o bože. jesam lijepo napisao da je zaraditi umijeće. treba znati dovest izvođača na kojemu možeš napucat upad i da ti bude ljudi, da ih odereš ko zečeve, ostane ti para u džepu i sretni su i oni i ti. nešto kao folk hit.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
c-192 je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
kad je jedino što će se ukrasiti džep organizatora. Very Happy


... pišeš kao da će organizatori natjerati gledatelje da kupe kartu i dođu na koncert...

pa nisu oni hrvatska vlada da nameću harač!


o bože. jesam lijepo napisao da je zaraditi umijeće. treba znati dovest izvođača na kojemu možeš napucat upad i da ti bude ljudi, da ih odereš ko zečeve, ostane ti para u džepu i sretni su i oni i ti. nešto kao folk hit.


upravo to, doveli su izvođače za koje su sigurni da će biti posječeni, i da će se dvorana napuniti, što i nije loše jer je to i cilj organizacije... e sad, koliko će love zgrabit, ne bih znao...ali vjerojatno puno..Smile
No, svakako podržavam ove koncerte, malo promjene Osijeku neće škodit...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la: › evo prijedlog za admine. napravite anketu u kojoj bi se forumaši izjasnili koga bi željeli vidjeti i čuti u osijeku i koliko bi novaca izdvojili za ulaznicu.

Pendulum, 200 kn Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
c-192 je napisao/la: › evo prijedlog za admine. napravite anketu u kojoj bi se forumaši izjasnili koga bi željeli vidjeti i čuti u osijeku i koliko bi novaca izdvojili za ulaznicu.

Pendulum, 200 kn Very Happy


istina.

a mogao bih doslovno sad nabrojit 100 izvođača, doslovno 100 od naših i stranih, i izdvojio bi i 500 kuna, jeftinije mi je dati 500 kuna tu za upad nego npr. 500 kuna za put, 500 za hranu i 20 eura za upad u Beču.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
...i da, ovaj me topic neodoljivo podsječa na topic na kojima se komentiro morales...tipa: meni je on prekomercijala, bolje da su doveli onog, ovog, moju strinu i ša ti ja znam - a opet je bilo puno dvorište vege i par tisuča ljudi se odlično zabavilo bez obzira na njihovo k*njanje.
zato budite rađe sretni da dvorana konačno prestaje zjapit prazna i da će se u njoj okupit nekolko tisuča ljudi koji će se izguštat.


:facepalm:

sve i jedan od te 3 tisuce je totalni kuzer sa podrucja elektronike. Vidis tebi je dovoljno zadovoljit se niskim strastima poput da je glasno, da ima ljudi i koja pijana čkapi da nesto i ispipas kad se upale stroboskopi. damn :/

Nije to imalo ama bas nikakve veze s partijem i elektronskom muzikom. A kamoli sa boljitkom scene. Jer cak i od lokalne podrske nitko na tom line upu ne zna nabrojat 3 lejbla i zadnja 3 izdanja sa istih. To je zalosno, a ne smijesno. Wink

Najgore od svega je to sto sad ti ljudi zbilja misle da su bili na partiju pa ce jebat sve oko sebe sa nekim glazbenim zeljicama i stvarcicama koje je onaj mulac pustio preko kurca u Vegi i jazavcima pokupio kintu. Zivio Osijek! Nemorate mi vjerovat ali normalni ljudi iz nekih drugih krajeva nam se stvarno jako smiju.

NA Merlina ce vjerojatno i autobusima iz Svicarske dolazit. A nist mislim da je dobro sto dovode Merlina. Sad cu ja lijepo otvoriti obrt i prodavat viršle prije, poslije i za vrijeme koncerta, pa cu budem bogat Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
c-192 je napisao/la: › evo prijedlog za admine. napravite anketu u kojoj bi se forumaši izjasnili koga bi željeli vidjeti i čuti u osijeku i koliko bi novaca izdvojili za ulaznicu.

Pendulum, 200 kn Very Happy


eto savrsenog prijedloga. Very Happy
slusao sam ih live na szigetu i pre mocni su....recimo to bi bila bas promjena u gradu, svaka cast colicu i merlinu, ali ovo bi definitivno zapalilo ljude, a i doslo bi pun kupus Very Happy ljudi van hrvatske sigurno, jer rijetko sviraju live i cim se pruzi prilika cuti ih live malo tko ce je i propustiti... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
...i da, ovaj me topic neodoljivo podsječa na topic na kojima se komentiro morales...tipa: meni je on prekomercijala, bolje da su doveli onog, ovog, moju strinu i ša ti ja znam - a opet je bilo puno dvorište vege i par tisuča ljudi se odlično zabavilo bez obzira na njihovo k*njanje.
zato budite rađe sretni da dvorana konačno prestaje zjapit prazna i da će se u njoj okupit nekolko tisuča ljudi koji će se izguštat.


:facepalm:

sve i jedan od te 3 tisuce je totalni kuzer sa podrucja elektronike. Vidis tebi je dovoljno zadovoljit se niskim strastima poput da je glasno, da ima ljudi i koja pijana čkapi da nesto i ispipas kad se upale stroboskopi. damn :/

Nije to imalo ama bas nikakve veze s partijem i elektronskom muzikom. A kamoli sa boljitkom scene. Jer cak i od lokalne podrske nitko na tom line upu ne zna nabrojat 3 lejbla i zadnja 3 izdanja sa istih. To je zalosno, a ne smijesno. Wink

Najgore od svega je to sto sad ti ljudi zbilja misle da su bili na partiju pa ce jebat sve oko sebe sa nekim glazbenim zeljicama i stvarcicama koje je onaj mulac pustio preko kurca u Vegi i jazavcima pokupio kintu. Zivio Osijek! Nemorate mi vjerovat ali normalni ljudi iz nekih drugih krajeva nam se stvarno jako smiju.

NA Merlina ce vjerojatno i autobusima iz Svicarske dolazit. A nist mislim da je dobro sto dovode Merlina. Sad cu ja lijepo otvoriti obrt i prodavat viršle prije, poslije i za vrijeme koncerta, pa cu budem bogat Very Happy


A da ti sinko lijepo organiziraš koncert jedne od tih tvojih "IN" drhrkažijskih grupica i zaradiš koju kintu. Show business is a BUSINESS. Kapiš?

A Dino je marka ali ti to ne kužiš. Nema veze, polako, odrasti ćeš i ti jednog dana....

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A s cim je tvoj post tocno povezan mozes li se sjetiti?

Kakve grupice? Jesam li ja napisao nesto protiv Merlina?

Razumijes li ti uopce ista sto sam ja napisao u prethodnom postu koji si ti citirao?

Btw ne organiziram koncerte drkadjijskih grupica jer nisam cuo za takve, a i kad nesto organiziram, ne radim to zbog para.
Pare zaradjujem na poslu. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
sta ti imas protiv merlina?


merlin je tvrdolinijaški bošnjački nacionalist, koji je svojedobno pozivao na muslimansku bosnu.
e sad, nit ga slušam, nit imam nešto protiv onih koji ga slušaju, al ako se konstantno ser* o thompsonu i njegovim nastupima (ni njega također ne slušam, da se odmah ogradim od zlonamjernika), barem bi se mogla povesti debata i o muslimanskoj verziji "thompsona"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la: ›
gum099 je napisao/la: ›
aj ovaj ću put pokušati biti pristojniji...

u zg su ove godine bili soulfly, slipknot, i još hrpu kvalitetnih svirki po klubovima, dolazi im the cult za par dana. varaždin je imao prej*ben radar fest....

pobogu zdravko čolić i dino merlin????


ako ti se ne sviđa nećeš ići i stvar riješena!

evo prijedlog za admine. napravite anketu u kojoj bi se forumaši izjasnili koga bi željeli vidjeti i čuti u osijeku i koliko bi novaca izdvojili za ulaznicu.




ma nije to uopće problem, normalno da neću ići, i ni ne smeta mi što on nastupa. ali pogledaj tko je samo ove godine bio u zagrebu i varaždinu (i još jednom im skidam kapu za radar fest). zašto ja svaki put da idem u zg, zašto oni nebi došli u osijek.

kad se povukao pitanje para, ulaznice sam plaćao 200-300kn, ovisno o koncertu + 200-tinjak vlak + 100-200 (kad se kolko ima) za hranu i pivo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
zašto se svi čudite, poznata je stvar da su svi organizatori u osijeku koji imaju priliku organizirati nešto ovako veće žešći čobani koji idu na zicer i uvijek dovode fosile na samrti zato jer znaju da će im se oni isplatit.. opet kad ih gledam s druge strane kao biznismene, skidam kapu. punite si džepove, umijeće je zaraditi, ali ne pričajte onda da će se jesen u osijeku "ukrasiti"..


samo malo, želiš reći da je ovo loša organizacija? ... dvorana će biti puna, puna ljudima, puna obožavateljima koji će kupiti ulaznice, znači da ipak ima ljudi koji vole ovu vrstu glazbe, kao i glazbu Zdravka Čolića...čemu onda takva negativnost?!?...možda nagodinu se organizira nešto i po tvojoj volji, i volji svih koji su sada nezadovoljni....

kako god, meni je drago što nema na vidiku koncerta Let3...



u pravu je tratinčica, uvijek se ide na zicere i 100% komercijalu.

i folk parada napuni zrinjevac:(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
zeros je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
zašto se svi čudite, poznata je stvar da su svi organizatori u osijeku koji imaju priliku organizirati nešto ovako veće žešći čobani koji idu na zicer i uvijek dovode fosile na samrti zato jer znaju da će im se oni isplatit.. opet kad ih gledam s druge strane kao biznismene, skidam kapu. punite si džepove, umijeće je zaraditi, ali ne pričajte onda da će se jesen u osijeku "ukrasiti"..


samo malo, želiš reći da je ovo loša organizacija? ... dvorana će biti puna, puna ljudima, puna obožavateljima koji će kupiti ulaznice, znači da ipak ima ljudi koji vole ovu vrstu glazbe, kao i glazbu Zdravka Čolića...čemu onda takva negativnost?!?...možda nagodinu se organizira nešto i po tvojoj volji, i volji svih koji su sada nezadovoljni....

kako god, meni je drago što nema na vidiku koncerta Let3...



u pravu je tratinčica, uvijek se ide na zicere i 100% komercijalu.

i folk parada napuni zrinjevac:(


pa to i je svrha svega...da jedni zarade, a drugi se zabave....svi sretni i zadovoljni, ne vidim u cemu je problem?!?! ...i zasto organizatori ne bi trebali ici na komercijalu pa da zarade na nekom koncertu?!?! ...ono, wtf....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2009. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
...i da, ovaj me topic neodoljivo podsječa na topic na kojima se komentiro morales...tipa: meni je on prekomercijala, bolje da su doveli onog, ovog, moju strinu i ša ti ja znam - a opet je bilo puno dvorište vege i par tisuča ljudi se odlično zabavilo bez obzira na njihovo k*njanje.
zato budite rađe sretni da dvorana konačno prestaje zjapit prazna i da će se u njoj okupit nekolko tisuča ljudi koji će se izguštat.


:facepalm:

sve i jedan od te 3 tisuce je totalni kuzer sa podrucja elektronike. Vidis tebi je dovoljno zadovoljit se niskim strastima poput da je glasno, da ima ljudi i koja pijana čkapi da nesto i ispipas kad se upale stroboskopi. damn :/

Nije to imalo ama bas nikakve veze s partijem i elektronskom muzikom. A kamoli sa boljitkom scene. Jer cak i od lokalne podrske nitko na tom line upu ne zna nabrojat 3 lejbla i zadnja 3 izdanja sa istih. To je zalosno, a ne smijesno. Wink

Najgore od svega je to sto sad ti ljudi zbilja misle da su bili na partiju pa ce jebat sve oko sebe sa nekim glazbenim zeljicama i stvarcicama koje je onaj mulac pustio preko kurca u Vegi i jazavcima pokupio kintu. Zivio Osijek! Nemorate mi vjerovat ali normalni ljudi iz nekih drugih krajeva nam se stvarno jako smiju.

NA Merlina ce vjerojatno i autobusima iz Svicarske dolazit. A nist mislim da je dobro sto dovode Merlina. Sad cu ja lijepo otvoriti obrt i prodavat viršle prije, poslije i za vrijeme koncerta, pa cu budem bogat Very Happy


meni je bilo odlično i ja sam se zabavio, a sad oće se meni neko smijat iz drugih krajeva - pa j*be se meni za mišljenje drugih ljudi a ne još ak su iz drugih krajeva. ak je meni dobro i ak se zabavljam u nekim normalnim granicama kulture i razuma onda me živo zaboli za ljude kojima to nije zabavno... i jedva čekam i ovaj koncert da se opet zabavim, a ti sjedi kod kuće pa si puštaj tu superkvalitetnu glazbu u sobi i budi zadovoljan mišlju da ti se ljudi iz drugih krajeva ne smiju, meni da...i čekaj da jednog dana u osijek dođe neko ko se tebi sviđa...do not care...

ali stvar je u tome da onda kad dođe taj neko super kul urban i štatija znamkakavveć neš vidit ni jedan moj post u takvom topicu da nešto kenjam protiv tog događaja nego će mi također biti drago da će, nadam se, dvorana opet biti puna i da će se ljudi zabavit...dok ću ja to potpuno ignorirat i zabavljat se na svoj način...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: