Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UEFA trofej u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2009. 10:05 
Naslov:  UEFA trofej u Osijeku
24.09.2009. 10:05
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon što su Splićani i Riječani imali priliku slikati se uz trofej UEFA Champions League, danas su tu jedinstvenu prigodu dobili i Osječani, kao što je bilo najavljeno na portalu Osijek031.com. Naime, u okviru trogodišnjeg sponzorstva, UniCredit Grupa, čija je članica Zagrebačka banka, prezentirala je u Hrvatskoj Trophy Tour namijenjen pobjednicima najprestižnijeg nogometnog natjecanja. Slavni trofej su u povijesti podizali nogometni velikani poput Luisa Figa, Ryana Giggsa, Cristiana Ronalda, Paola Maldinija, Stevena Gerrarda, Zinedine Zidana i mnogih drugih, a nakon Osijeka seli se put Zagreba te zatim u Rumunjsku, Bugarsku i Mađarsku.











Foto: Daniel Antunović

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda ću ispasti glup, ali moram psotaviti pitanje... gdje i kada je bila najava ovog događaja?

nije samo sad, nego sve češće čujem za događaje koje bih htio posjetiti ali tek kada već prođu. mislim da informacije o događajima u gradu dolaze na kapaljku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2009. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e al zato na naslovnici imaš jedno 45 tema dnevno, a od toga 43 neke sporedne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la: › nije samo sad, nego sve češće čujem za događaje koje bih htio posjetiti ali tek kada već prođu. mislim da informacije o događajima u gradu dolaze na kapaljku...


Vecina zbivanja u gradu je na vrijeme najavljena na portalu Osijek031.com.

Ovako izgleda "kapaljka" za ovaj vikend...


Neki ljudi previde strelicu, pa ne vide sto se sve nudi u gradu...

Osim tjednog pregleda najava na vrhu stranice, nudi i mjesecni pregled [Najave 031], gdje se najave mogu pregledavati mjesecima unaprijed [naravno, ukoliko je organizator bio dovoljno mudar i redakciju daleko najposjecenijeg portala u Osijeku obavijestio o zbivanju]. ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2009. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar ste zaboravili su još jednog velikana koji je podigao tu kantu. Stevan Dika Stojanović, 1991 u Bariju. He He Rolling Eyes

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la: ›
e al zato na naslovnici imaš jedno 45 tema dnevno, a od toga 43 neke sporedne...


ok... u pravu ste...
s obzirom i na citiranu opasku predložio bih da događaje koji su samo taj dan stavite na vrh!
mislim da nije nemoguće...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.09.2009. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
c-192 je napisao/la: › nije samo sad, nego sve češće čujem za događaje koje bih htio posjetiti ali tek kada već prođu. mislim da informacije o događajima u gradu dolaze na kapaljku...


Vecina zbivanja u gradu je na vrijeme najavljena na portalu Osijek031.com.

Ovako izgleda "kapaljka" za ovaj vikend...

Neki ljudi previde strelicu, pa ne vide sto se sve nudi u gradu...

Osim tjednog pregleda najava na vrhu stranice, nudi i mjesecni pregled [Najave 031], gdje se najave mogu pregledavati mjesecima unaprijed [naravno, ukoliko je organizator bio dovoljno mudar i redakciju daleko najposjecenijeg portala u Osijeku obavijestio o zbivanju]. ;-)


zanimljivo kako sam ja ujutro bio na stranicama pogledati najave za juce, i mogu slobodno reci da te najeve bilo nije... doduse ja sam znao za to, samo me zanimalo vrijeme... dakle ubacena je naknadno ili kasnije Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: