Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nenajavljena vojna vježba u gluho doba noći uznemirila Osječane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam živio 5 metara od pruge nisam se čudio kad njom prolazi vlak (nebi vjerovali al i noću je prolazio Shocked )... šta se sad svi čudite što je na aerodrom sletio avion?! uuuuu panika živa...
...ljudi su stvarno čudne biljke...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam protiv toga da nas miran san bude kolateralna steta americkog imperijalistickog kapitalizma..dovraga s tim NATOom!
jos malo pa ce cijeli svijet driblat kao majmune..sto je najgore, mi smo na to pristali..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la (Pogledaj post): › kad sam živio 5 metara od pruge nisam se čudio kad njom prolazi vlak (nebi vjerovali al i noću je prolazio Shocked )... šta se sad svi čudite što je na aerodrom sletio avion?! uuuuu panika živa...
...ljudi su stvarno čudne biljke...


pa da cudne su biljke....zracna luka je inace toliko zagušena konstantnim letovima, zasto bi se ljudi cudili sto je u 1 u noci sletio nepoznati avion koji je nebi vjerovao stvarao veliku buku. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2009. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da,...i?
get a life

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2009. 1:31 
Naslov:  Re: Nenajavljena vojna vježba u gluho doba noći uznemirila Osječane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se sakrio u podrum jedne obliznje zgrade sa hrpom zalihe pive, jos uvijek sam u podrumu, trosim zalihu ... Smile

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inka12
Offline
Avatar

Ukupno postova: 59
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo nagovorit likove koji su vjezbali da jos jednom odvjezbaju svoje, ali iznad kuce Zbunjene.. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahaha ... pa ajde nagovori . kao sto sam i rekla to je bilo sad i tko zna kad opet a dizete frku oko toga nenormalno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Masala... Jos kad budu u nekoj buducnosti sa gripenima vjezbali slijetanje/uzlijetanje sa improviziranih 'pista' pa zatvore obilaznicu na pola dana nenajavljeno,da vidis radosti. Inace,gripen je bucniji od migonje (subjektivno); dosta. Dobrodosli u HATO. Iselit cemo vojarne,al' cemo zato koristit civilnu infrastrukturu.
Nekakav Aleksej je vjerojatno sinoc u nekakvoj stepi zavrsio reprogramiranje nerasporedjene bojne glave ICBM-a i kistom gore napisao 'Ocek'...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: › Masala... Jos kad budu u nekoj buducnosti sa gripenima vjezbali slijetanje/uzlijetanje sa improviziranih 'pista'
"Cepin" je skoro pa improvizirana pista... mene u cijeloj ovoj prici fascinira cinjenica da je pilot jednog od najvecih transportnih zrakoplova na svijetu [C-130] sletio na obicnu pisticu usred noci, dok su se Germanwings/Ryanair prekenjavali oko ZLO i ILS, ovo-ono...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u čem je problem?
pa neka se uče na nama... samo se nadam da im prilikom sljedećih vježbi nećeš nešto slučajno ispasti i napraviti buuum

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hengl
Offline
Ukupno postova: 234
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.09.2009. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam čula i pomislila:Oh Bože, pa jel moguće da je USKOK poslao padobrance da povataju kriminalnu bandu? Sam nisam znala jel će specijalci prvo krenit prema Osijeku ili Čepinu. kad ono - ništa! Jbg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pripremaju slovencima teren Wink

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: › Nekakav Aleksej je vjerojatno sinoc u nekakvoj stepi zavrsio reprogramiranje nerasporedjene bojne glave ICBM-a i kistom gore napisao 'Ocek'...


Sinoc, pri ritualnoj molitvi prije spavanja, ukazala mi se slika Alekseja...

Русский сосать петух!

Осиек является мудак!

Осиек сосет Дик!

Да здравствует Бранимир!

Анто наш кумир!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
mene u cijeloj ovoj prici fascinira cinjenica da je pilot jednog od najvecih transportnih zrakoplova na svijetu [C-130] sletio na obicnu pisticu usred noci, dok su se Germanwings/Ryanair prekenjavali oko ZLO i ILS, ovo-ono...


Taj je zrakoplov napravljen kako bi mogao slijetati/polijetati sa relativno kratkih nepripremljenih pista (čak i travnatih površina) za razliku od Airbusa koji bi se vjerojatno raspao Smile
Postojala je čak i carrier able inačica (fotka iz 63' godine, nosač aviona USS Forrestal):


Isto tako - GW i RA su low cost jednim dijelom i zbog low cost pilota - kada bi se oslanjali na vizualno slijetanje trebali bi prekaljene profesionalce, a i onda bi piloti nevoljko pristali na takav rizik.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Да здравствует Бранимир!


osijek031.com smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2009. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la: › Masala... Jos kad budu u nekoj buducnosti sa gripenima vjezbali slijetanje/uzlijetanje sa improviziranih 'pista'
"Cepin" je skoro pa improvizirana pista... mene u cijeloj ovoj prici fascinira cinjenica da je pilot jednog od najvecih transportnih zrakoplova na svijetu [C-130] sletio na obicnu pisticu usred noci, dok su se Germanwings/Ryanair prekenjavali oko ZLO i ILS, ovo-ono...

Iznenadio bi se što sve taj avion može, nedavno je na aeromitingu u Beogradu bila kraća demonstracija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: