Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EMI Edukacija za glazbene producente

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 11:05 
Naslov:  EMI Edukacija za glazbene producente
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EMI (Electronic Music Institute) edukacija za glazbene producente je glazbena škola za glazbene producente otvorena 2008. godine u Osijeku i 2009. godine u Zagrebu. Glavni cilj škole je educirati i osposobiti osobe od samog početka koje bi se htjele baviti glazbenom produkcijom, a također i za one koji bi htjeli proširiti posojeće znanje. Glazbeni producent preuzima najzahtjevniji i najveći dio u procesu stvaranja samog glazbenog djela te kao takav mora posjedovati vrhunsko tehničko znanje o glazbenoj produkciji. Stoga je naš tečaj tu da pomogne u bržem, boljem i kvalitetnijem napretku.

Uz velik broj dodatnih predavača glavni predavač je Moreno Pletikosić, dugogodišnji glazbeni producent koji je studirao glazbenu produkciju i audio inžinjering na najboljem svjetskom glazbenom institutu "SAE INSTITUTE". Svojim vrhunskim poznavanjem glazbene produkcije, live nastupa i audio inžinjeringa prenijet će na svakog polaznika široki spektar znanja.

Šestomjesečna edukacija od 120 školskih sati realizira se preko teorije samog zvuka pa sve do live snimanja i obrade zvuka općenito svih glazbenih pravaca. Stoga je kao takav zanimljiv i koristan svim uzrastima i različito glazbeno opredijeljenim osobama na što ukazuje naša prva generacija 2008./2009. koju su polazile osobe od 15 pa sve do 50 godina starosne dobi različitih glazbenih pravaca.

Cjelokupni program EMI edukacije za glazbene producente realizira se kroz teoretsku i praktičnu nastavu.

EMI edukacijom za glazbene producente polaznik stječe znanje o teoriji zvuka, dinimici, efektima, instrumentima, audio pojmovima (VST, DAW...), softverskoj obradi zvuka (Cubase), akustici i opremanju kućnog studija te svemu onome što je potrebno da bi se uspješno krenulo u glazbenu produkciju svih glazbenih pravaca.

Po završetku edukacije svaki polaznik dobiva diplomu od EMI kao potvrdu da je prošao obuku za glazbenog producenta.

Početak edukacije je 29. rujna 2009. u Osijeku i 3. listopada 2009. u Zagrebu.

Upisi su u tijeku. Posjetite našu stranicu www.emi.com.hr ili nas nazovite na 098/20-41-60.
Sponzorirani članak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uči li se kako radit cajke? Jab zaradijo para i vozijo bemvejca, i znam i zapjevat kad popijem. Mog li ja u estrade?

_________________
______________________________________________________________
Tuđi uspjeh nije tvoj neuspjeh (netko je rekao, a ja pametno prepisao)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.09.2009. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ono najbitnije niste naveli Rolling Eyes

cijena ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vranješ
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijene i sve ostalo piše na njihovoj stranici. A ti iz mase nisi morao isprdat,cajke te nitko nece ucit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No offense, ali za te pare covjek moze imati nesto konkretno u rukama tipa monitori, synth ili nesto trece, a sto se tice znanja udri po tutorialima, legalni, ilegalni nije bitno, nemoze ti to nitko ukrasti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deadpool je napisao/la: › No offense, ali za te pare covjek moze imati nesto konkretno u rukama tipa monitori, synth ili nesto trece, a sto se tice znanja udri po tutorialima, legalni, ilegalni nije bitno, nemoze ti to nitko ukrasti...
Ne znam kakva je ova edukacija, ali kontam da su predavanja po sadrzajnosti vjerojatno slicnija nekim informatickim certifikatima.

Malo je onih koji bi CCNA ili MCSA polozili uceci iz tutoriala...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijena je 6 000 kn...prava sitnica osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2009. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne znam kakva je ova edukacija, ali kontam da su predavanja po sadrzajnosti vjerojatno slicnija nekim informatickim certifikatima.

Malo je onih koji bi CCNA ili MCSA polozili uceci iz tutoriala...


isto kao što nitko nebi mogao nauciti graficki dizajn iz drugih izvora (po mogucnosti besplatnih) bez certifikata u edunovoj vrijednog oko 4500 kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2009. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deadpool je napisao/la: › isto kao što nitko nebi mogao nauciti graficki dizajn iz drugih izvora (po mogucnosti besplatnih) bez certifikata u edunovoj vrijednog oko 4500 kn
Kao sto rekoh, ne znam kakva je ova EMI edukacija, ali za usporediti CCNA i MCSA s kojekakvim "upisima u radnu knjizicu" je potrebno biti vrlo, vrlo hrabar.

Ako si htio reci da su mnoge te skole samo muzare za naivce koji misle da ce preko noci postati informaticari/programeri/manageri, onda si u pravu. No, postoje i iznimke, odnosno programi na kojima se doista nesto nauci. Mozda je ovaj EMI jedan od njih...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2009. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vranješ je napisao/la (Pogledaj post): › nisi morao isprdat, cajke te nitko nece ucit


Nijesam ja isprdio, ja sam ozbiljan čoek s ozbiljnim problemima. Recimo, nemam bemvejca, a tjeo bi ga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2009. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da je ovo iznimka, tj real deal. iako bar 80 % stiva iz njihovog programa koji su naveli na webu mozes bez problema nauciti preko tutoriala. sad jel ovih ostalih 20 % vrijedi 6000 para to nemam pojma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jeremy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: s druge strane ogledala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2009. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zvuči jako zanimljivo
eh, da imam para na bacanje...

_________________
Jeremy spoke in class today
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kontam da je to dodatna edukacija za zaposlenike nekih vecih muzickih studia ili firmi kojima ionake oni sve plate. Tesko da je to za nas "samostalne" artiste koji jedva skupe para za koji instrument, studijske monitore,mikseticu ili nesto slicno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene je ovo veoma interesiralo, no po predavačima vidim da je to bazirano na elektronsku dance i hip hop glazbu, te slabije na rokenrol koja je inace zbog broja kanala i svih live odsviranih instrumenata i najteza grana. Ne sumnjam da oni znaju dosta i o tome, no ipak, ako bih krenuo na nešto takvo, onda bih volio da mi predavanja drži neki vrhunski rock producent...

Inaće, pohvalio bih Marina, vlasnika agencije. Dečko ima 24 godine, te je već vlasnikEMIa, direktor izdavačke kuće i priznati house producent. I to je postigao čistom ambicijom, bez nekih guranja sa strane...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjeko_99
Offline
Ukupno postova: 43
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2010. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ovo super. nema puno priče. istina je da se sve to može naučiti preko neta il na druge načine. al mislim da cu prije dati 6 milja, nego da se jebavam godinama surfajuci po youtubu i forumima Smile

I potpisujem komentar gore. svaka čast marinu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: