Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dok mi post čeka odobrenje (Prehrambeno tehnološki fakultet)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2006. 9:39 
Naslov:  Dok mi post čeka odobrenje (Prehrambeno tehnološki fakultet)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi studenti Ptf-a i ostali koji bi danas možda krenuli tamo...
Prehrambeno tehnološki fakultet je poplavljen...noćas je pukla cijev na tavanu, dio stropa se urušio, fakultet je pun vode pa su sva predavanja i ispiti odgođeni do daljnjeg...tako da se možete vratiti u toplinu svog doma kao ja i nastaviti učiti Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2006. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno!!! Ne mogu vjerovati! To je moj fax! Moram priznati da mi je stvarno žao, pogotovo asistenta iz biokemije jer je vrlo moguće da mu je doktorat zbog ovoga propao, a s njime i diplomski radovi nekolicine kolega koji su marljivo istraživali u tom labosu!
Također ne mogu vjerovati da jedna profa nije odgodila ispit nego je dvoje studenata odvela u kafić i ispitivala ih! Katasrofa! Dok su ostali zaposlenici, pa čak i neki studenti skupljali njezine ostatke labosa!
Neki ljudi zaista nemaju obzira!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2006. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevia je napisao/la: ›
Strašno!!! Ne mogu vjerovati! To je moj fax! Moram priznati da mi je stvarno žao, pogotovo asistenta iz biokemije jer je vrlo moguće da mu je doktorat zbog ovoga propao, a s njime i diplomski radovi nekolicine kolega koji su marljivo istraživali u tom labosu!
Također ne mogu vjerovati da jedna profa nije odgodila ispit nego je dvoje studenata odvela u kafić i ispitivala ih! Katasrofa! Dok su ostali zaposlenici, pa čak i neki studenti skupljali njezine ostatke labosa!
Neki ljudi zaista nemaju obzira!


pa da stvarno ...žicat cugu od siromašnih studenata..ma dajjj osijek031.com smile

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: