Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kandžija - novi spot za pjesmu Jelena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): ›
martina777 je napisao/la: ›
bilo bi dobro kada bi se prije stavljanja bilo kakvih vijesti i ostalih sadržaja na portal provjerile i napisale prave i točne informacije..... Rolling Eyes
dakle čista je laž da je uradak djelo samog Kandžije ...jer da je uradak njegov onda sigurno ne bi tako dobro izgledao...jer sam se osobno uvjerila u ukus gore spomenutog.
dakle spot su snimali usitinu dvojac Butraković-Tabaković i za momke samo riječi hvale ...svaka im čast na jako dobro odrađenom poslu i profesionalnosti Smile
samu montažu i ostale tehničke stvari u potpunosti je i sam odradio Ivan Grizbaher !!!...dakle kad sve zbrojimo na početku spomenuta osoba je dala samo i isključivo ideju tj. prijedlog za sam spot i pojavio se na snimanju (što je ipak bilo nužno jel Rolling Eyes )

i što još reći osim da je tužno i jadno kad si ljudi pripisuju hvalu i daju si za pravo svašta nešto.....
na kraju ipak slika govori više od tisuću riječi ....pa eto uživajte u spotu kojeg je organizirao, te vrhunski i profesionalno izrežirao Ivan Grizbaher Smile Smile Smile Smile


spot je užas.


meni je pjesma veći drlog nego spot. xD

a i to.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: