Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stiže pauk: Izmještanje i čuvanje - 400 kuna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 13:41 
Naslov:  Stiže pauk: Izmještanje i čuvanje - 400 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usluga” budućeg osječkog pauka stajat će 400 kuna za premještanje i 24-satno čuvanje vozila - odlučeno je tako na jučerašnjem Kolegiju gradonačelnika.

Utvrđivanjem cjenika usluga pauka (koje još treba odobriti Ministarstvo financija) definiran je i posljednji akt prije konačnog raspisivanja natječaja za tu službu koja u gradu ne funkcionira gotovo dvije godine. Valja još reći kako će se za početo izmještanje vozila plaćati 200, a za sa svaki započeti dan čuvanja dodatnih 50 kuna.

Cijene su identične varaždinskim, a jeftinije nego u Zagrebu ili Rijeci. Cijena blokiranja i deblokiranja vozila bit će 250 za osobne (započeto blokiranje 150) i 500 kuna za kamione, autobuse i radne stojeve (započeto 250 kuna). Ležarina će biti 50, odnosno 100 kuna. Raspisivanje natječaja očekuje se u sljedećih 15-ak dana.

Direktori Vodovoda, Unikoma, Ukopa, Tržnice i Športskih objekata jučer su predstavili izvješća o poslovanju za prošlu godinu. Svi su, osim Ukopa koji je zabilježio gubitak od gotovo milijun kuna, prikazali pozitivnu bilancu, no čulo se kako su završni računi bili “frizirani”, što se manifestiralo i kroz višemilijunske gubitke u gotovo svim tvrtkama u prvom polugodištu tekuće godine.

- Do kraja godine iščistit ćemo bilance te obaviti dokapitalizacije i racionalizacije kako bi u idućoj godini imali stabilne tvrtke, kazao je gradonačelnik Krešimir Bubalo.

Od HEP-a, ali i svih ostalih komunalnih tvrtki, zatražio je “maksimalnu koodinaciju”, odnosno da dostave planove rada za sljedeću godinu kroz mjesec dana. “Ne smije se događati da jedan dan radi grad, a sutra dođe HEP i ponovno raskopa ulicu. Svi radovi moraju biti koordinirani”, zaključio je.

Autor: Mario Mihaljević/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
[img=left]Direktori Vodovoda, Unikoma, Ukopa, Tržnice i Športskih objekata jučer su predstavili izvješća o poslovanju za prošlu godinu. Svi su, osim Ukopa koji je zabilježio gubitak od gotovo milijun kuna, prikazali pozitivnu bilancu, no čulo se kako su završni računi bili “frizirani”, što se manifestiralo i kroz višemilijunske gubitke u gotovo svim tvrtkama u prvom polugodištu tekuće godine.



vodovod je taj problem riješio... zaposlio je novog direktora na par mjeseci i sav dug će svaliti njemu na grbu!

ali neka... bar će sad moći prikazati pravo stanje stvari Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiče pauka imam prijedlog.

mislim da bi vozila sa OS registracijom trebala imati određeni popust (npr. izmještanje po 150 kn) i time bi grad pokazao socijalnu osjetljivost prema građanima osječke regije! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Javni natjecaj... hm, dakle, pauk nece biti pri GPP-u ili OPG/BIOS-u?!

Hm, cini mi se da jos jedna zlatna koka izlijece iz gradskog dvorista... a svi znamo da kokosi ne lete ako ih se na baci...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svinjica
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2009. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto pauk ne bude gradski, pod GPPom, kao sto je prije bila ideja ili pod OPGom, kao sto je Vrdoljak htio parking. Ovako cemo nekom privatniku puniti džep.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto praštat osječanima kazne tj. smanjivati?

nama bi još trebalo napucati jer znamo di smijemo a di nesmijemo parkirati !

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja jedva čekam da se pruži njihova „usluga“ i ovdje u Zadarskoj. Od zgrada koje se grade i automobila parkiranih skroz do kuća i na ulaze ostane nam hodati samo po cesti…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubamara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 33
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2009. 20:51 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Javni natjecaj... hm, dakle, pauk nece biti pri GPP-u ili OPG/BIOS-u?!

Hm, cini mi se da jos jedna zlatna koka izlijece iz gradskog dvorista... a svi znamo da kokosi ne lete ako ih se na baci...


bravo mungose .....odličan njuh
Sad ide ona: nije meni žao što me lažu, već što misle da im vjerujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Direktori Vodovoda, Unikoma, Ukopa, Tržnice i Športskih objekata jučer su predstavili izvješća o poslovanju za prošlu godinu. Svi su, osim Ukopa koji je zabilježio gubitak od gotovo milijun kuna, prikazali pozitivnu bilancu, no čulo se kako su završni računi bili “frizirani”, što se manifestiralo i kroz višemilijunske gubitke u gotovo svim tvrtkama u prvom polugodištu tekuće godine.

Ukoliko je točno, sve direktore te članove i predsjednike NO u bajbok. Ukoliko nije, onda je to bezočna laž i manipulacija koja je također za osudu...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 22:46 
Naslov:  Re: Stiže pauk: Izmještanje i čuvanje - 400 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan pauk je malo, ali bolje išta nego ništa jer su se neki vozači poprilično razbahatili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto se mučiti paukom?
krivo parkirana vozila raznijeti dinamitom, angažirati Unikom da počisti a troškove čišćenja nek podmiri vlasnik vozila.dvije muhe jednim udarcem Smile
pardon, tri.smanjit ćemo i broj vozila u gradu.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pauk je tu da razvlači mrežu poput spidermana!! opet če kazne i podizanja auta plačati oni koji misle da su o kej, a nisu! meni kad bi taj majstor počeo prikvačivati kola na taj njegov spejs šatl u tom trenitku kad bi ga vidio bi bilo spašavaj se ko može majstore. nesmeta mi ni onaj drotar koji stoji sastrane, ti pas mater, digni merđu ispred ak smiješ (a nesmiješ), JEBAČEMO LIVAJU!!!

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2009. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće spajder nekom glavonji zaplijenit auto, već Peri Periću...

Di će podić Merđu il' BMW-a..? Sasvim normalno da će uzet jedan Golf, Citroen i takve autiće...običnih smrtnika. Put

Baš me zanima dal' će odvozit i nepropisno parkirane Baotiane (kad ljudima bude dosadilo ić' autom u grad da im pauk opet ne odvuče auto, pa počnu ići motorićima)? Hehe Motor

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Neće spajder nekom glavonji zaplijenit auto, već Peri Periću...

Di će podić Merđu il' BMW-a..? Sasvim normalno da će uzet jedan Golf, Citroen i takve autiće...običnih smrtnika. Put


hoće'l i Fiata...??? mislim vekli je auto...pa ono..možda ga neće

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2009. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAS2 je napisao/la: ›
pauk je tu da razvlači mrežu poput spidermana!! opet če kazne i podizanja auta plačati oni koji misle da su o kej, a nisu! meni kad bi taj majstor počeo prikvačivati kola na taj njegov spejs šatl u tom trenitku kad bi ga vidio bi bilo spašavaj se ko može majstore. nesmeta mi ni onaj drotar koji stoji sastrane, ti pas mater, digni merđu ispred ak smiješ (a nesmiješ), JEBAČEMO LIVAJU!!!


ma brate super si, oš mi bit prijatelj

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: