Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2009. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

Nedo Bog onda da mi na svjetsko odemo ako imamo samo 13 igrača koji igrati mogu. Poserem se ja onda na takvu reprezentaciju koja je 9. na svijetu.


najbolje da se odseliš...na primjer u englesku,tamo bi bio sretan !

Čekaj jel ovo što sam ja rekao nije istina, ako mi i imamo repku sa 13 igrača koji mogu igrati, zašto se mi onda nadamo velikom uspjehu?


ti si rekao da se posereš na tu reprezentaciju,a to je klasična balkanska spika !

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nismo bili kompletni a rado dobro kaže da imamo 13-14 igrača reprezentativnog kalibra koji jednostavno ne mogu izvući cijelu priču. pored toga smo u lošoj formi, poklopio se takav dan, englezi su se nabrijali na nas maksimalno, imaju ponajboljeg trenera na svijetu i završilo je tako kako je završilo. ne treba oko toga pravit dramu i previše se uzbuđivati jer je pad sasvim normalna stvar kod svake ekipe. uzmite brazil prije par godina, uzmite argentinu danas, iste te engleze prije 2 godine, francusku i portugal danas, nizozemce koji umiru u ljepoti a nikad ništa ne naprave jednako kao i španjolci (izuzev prošlog svjetskog). talijane i nijemce neću ni spominjat jer to što oni igraju godinama nije nogomet nego obično govno. realno su ti englezi bolji od nas za gol, dva i kraj priče

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.09.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti englezi nisu ista klasa kao i mi... koda se utrkuju fićko i audi r8... onaj šimunić koda igra za njih.. je da je pokrivač zajebo,a l gasirovina odmah krlja.. za ukrajince je on kriv..ima 5m i saginj glavu...daj molim te.. to je kolektiv... kad nije igrao eduardo onda je bilo sranje, jer et..on je najvažniji igrač..sad je modrić najvažniji...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: