Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam ja kako taj Pranjić igra u Bayernu ili kako je igrao u Herenvenu ali u reprezentaciji pokazuje jako malo.Imam osjećaj da u fazi obrane stalno "pliva",uvijek je iza njegovih leđa preveliki prostor preko kojega protivnici stvaraju prilike.Što se tiče faze napada opet mi je nekako nedovoljno agresivan.Može on probiti bok,ima i solidan dribling ali kao da mi fali doza agresivnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i sad ti gledaj sp2010 s uživancijom ako se ne kvalificiramo , užas........

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne želim na to pomišljat,sumnjam da će me privući neko duboko gledanje sp-a..

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DARCHO je napisao/la (Pogledaj post): › ne može pranjić igrat lijevog beka ni u jednoj opciji,pa ne može se snaći sa brzim englezima na toj strani, to prolazi kad se igra protiv slabijih repki,ovako nikako...nema skok igru i nije dovoljan marker igrač u obrani,što ne umanjuje u napadu njegovu igru..čale je puno bolji nego sto je igrao u dinamu,pitanje je u kakvoj je formi trenutno..al opet može dobit sad šansu i pokazat da može,il ga prekržit do daljnjega.. bježte ljudi dok postoji nada !!
u odlučujućoj utakmici kvalifikacija i to još protiv engleza na wembleyu stavljati tog mutavog čalu bi bilo samoubojstvo. taj čale nije ništa bolji od onog carlosa mutavog. istina je da se pranjić ne snalazi najbolje u obrani ali ohrabrujuća je zadnja utakmica protiv bjelorusije gdje je uz kranjčara bio jedini naš dobar igrač i to u oba smjera. ako vam već tolko smrdi pranjić na beku onda nek tamo stavi pokrivača koji je na toj poziciji odigrao odlično protiv poljaka na europskom. ali onda opet imaš minus u vezi jer imaš samo jednog defenzivnog veznog (vukojevića). i zato najbolje nek naši napadnu njih iz svih oružja pa dokurca. izginit ćemo muški. što se tiče mandžukića, mrzim to bahato smeće al baš zbog toga bi ga stavio kontra engleza. fali nam bezobraznika u ekipi tipa braće kovač

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
Neznam ja kako taj Pranjić igra u Bayernu ili kako je igrao u Herenvenu ali u reprezentaciji pokazuje jako malo.Imam osjećaj da u fazi obrane stalno "pliva",uvijek je iza njegovih leđa preveliki prostor preko kojega protivnici stvaraju prilike.Što se tiče faze napada opet mi je nekako nedovoljno agresivan.Može on probiti bok,ima i solidan dribling ali kao da mi fali doza agresivnosti.


apsolutno se slazem da pranjic ne moze igrat beka,ali on ni nije bek on ne igra to ni u bayernu niti je igro u heerevenu jedino di je igro beka je u osijeku,bilic je lijepo reko da bi gurnio corluku na beka da konj nije dobio karton,a kontam da bi onda pranjica ko krilo koji bi onog nakaradnog jonsona izvozo ko malog majmuna

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije loša opcija ni sa pokrivačem.,al kolko vidim ima opciju sa pokrivačem kao centralnog braniča,to mi se ne sviđa..al u svakom slučaju ne treba pičkasto uć u tekmu..znači muški i krvnički !! bježte ljudi !

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2009. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pranjića gurnuti na mjesto rakitića, a na bok staviti pravog beka. ali nisam baš previše pametan tko bi to mogao biti... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
i zato najbolje nek naši napadnu njih iz svih oružja pa dokurca. izginit ćemo muški.
Točno tako,napasti ih od prve sekunde,ostaviti srce na terenu,dati sve od sebe pa šta bude bude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2009. 12:32 
Naslov:  Re: Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledajući malo situaciju i moguće rasplete u našoj skupini nameće se sljedeće; nama je čak bitnije da ukrajinci ne dobiju bjeloruse nego naš eventualni bod na wembleyu! jer ako ukrajinci kiksaju i osvoje recimo bod tada im nužno treba pobjeda protiv engleza čak i ako mi izgubimo 10 : 0 od engleza i dobijemo kazahstan. tako da držimo fige bjelorusima i pomolimo se da englezi ne puste u ukrajini. jer ako mi recimo i uzmemo bod a ukrajinci dobiju bjeloruse tada smo u slučaju istog broja bodova u kurcu zbog gol - razlike. ključeve našeg odlaska na SP ponajviše drže bjelorusi! a vidim da bi tamo moglo bit vatreno jer ne zaostaju nimalo po medijskim prepucavanjima. samo da odigraju pošteno.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima li negdje organizirano gledanje ove dvije utakmice (bjelorusija - ukrajina 19:00 sportklub) uz neograničene količine piva po reklamnim cjenama? osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2009. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro smo započeli igru, nadam se da nećemo završiti sa 6:0 ... za ingland

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.09.2009. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ništa drugo, Runje se profilira u prvog golmana repke Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja više ne gledam tekmu ... sluša se radioas ... ne vidim zašto si trgati živce zbog njih

http://sport.dnevnik.hr/clanak/nogomet/uzivo-engleska-hrvatska-0-0.html

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2009. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
ako ništa drugo, Runje se profilira u prvog golmana repke Smile
Aha,evo čak ima i asistenciju jednu.

Hrvatska je u ovim kvalifikacijama od engleza primila 9 golova,od kojih je 8 došlo sa lijeve strane naše obrane koju "čuva" pranjić.Toliko je čovjek izgledao izgubljeno pokraj lenona da sam pomislio kako bi ga i Beckham mogao pretrčavat.Mislim da cijela igra naše reprezentacije ispašta zbog pranjića jer mi gubimo Kranjčara u vezi koji se mora previše vraćati u obranu i nadoknađivati pranjićeve nedostatke.Neznam da li je Bilić postavio igru tako da pokrivač zatvara lijevu stranu ili su se oni na početku izgubili ali očigledno to nije išlo.Sve u svemu,nije samo pranjić kriv ali po meni je definitivno najlošiji igrač kroz cijele ove kvalifikacije.Sada nam ostaje samo nadati se da Englezi neće biti konjine pa nešto posebno mudrovati protiv Ukrajine te da onda pokušamo izborit to svjetsko prvenstvo kroz dodatne kvalifikacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2009. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: