Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šećeranski nathodnik nije siguran za građane!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 8:47 
Naslov:  Šećeranski nathodnik nije siguran za građane!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sredinom svibnja, neposredno prije lokalnih izbora, tadašnji je gradonačelnik Anto Đapić sa svojim suradnicima otvorio dugo očekivani potpuno novi šećeranski most. Iako se tada govorilo o odlično obavljenom poslu i hvalila ljepota mosta, realnost je znatno drugačija, a okoliš mosta potpuno zapušten i uopće ne bi smio biti otvoren za građane. Naime, prilaz južnoj strani mosta može se opisati jedino kao otvoreno gradilište na kojemu sa svake strane viri opasnost za prolaznike. Potpuno neravna površina ugažene zemlje i tucanika prekrivena je korovom, ali i temeljima za stupove javne rasvjete iz kojih vire žice i komadi armature. Nema sumnje, najopasniji je neograđeni jarak, a tu su i šipke koje su možda nekada i služile za razvlačenje vrpce kojom su opasna mjesta bila obilježena.

- Lako je bilo našim novcem organizirati veselicu i slikati se pri otvorenju mosta, a posao završiti, čini se, nikome ne pada na pamet. Nama koji prelazimo most svakodnevno ovo je nedopustiva katastrofa, žali se Josip s Juga 2. Moderna dizala nisu u funkciji otkako je, neposredno nakon otvorenja mosta, dizalo zaglavilo s osmogodišnjakom u kabini kojeg su na kraju izvlačili vatrogasci. Neslužbeno doznajemo i kako u vrijeme kada je dječak ostao u zaglavljenom dizalu ona nisu niti smjela biti u funkciji jer za rad dizala nisu stigle dozvole.

- Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, ali sigurno je kako radimo na otklanjanju problema koje smo zatekli. Nisam zadovoljan izvođačem radova i u idućih nekoliko dana tražit ćemo način da se poslovi na šećeranskom mostu privedu kraju, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo.

Uz korov, smeće i ostatke građevinskih radova, okoliš novog nathodnika obilježen je i snažnim smradom urina i izmeta. Očito je kako korovom obrasle površine predstavljaju idealan zaklon za obavljanje nužde u dijelu grada gdje ne postoji javni zahod.

Piše: I.Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/arhiva 031


Pročitajte i...
[20.05.2009.] Novo dizalo šećeranskog mosta zarobilo dječaka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

provozao se prugom koja se otvorila tek prije par dana, otvorio je ovaj most, koji je takav kakav je, doveo gpp u totalno sranje sa kioscima i besplatnim prevozom koji je sad ukinut, smanjio cijenu vode za 10% koja će sad poskupiti i za više od 10%, da štetan ugovor sa bijelom lađom i ne spominjem (možda sam nešto zaboravio, nastavite niz...) i sve to prije izbora...ne bi li se omilio opet. al ljudi su konačno došli pameti. i sad uživa kako on kaže, u zasluženoj mirovini. i još sad napada bubala, kako svima steže remen. da se razumijemo, jer znam da će me odmah proglasiti hdssb-ovcem, nisam ni u jednoj stranci, meni sve ovo što bubalo trenutno radi, izgleda kao čišćenje sranja koje nam je đapić ostavio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visa
Offline
Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mah to je još i dobro što je južna strana cijela u korovu pijesku šljunku i rupama.
dobro da su se momci sjetili uključiti svijetla preko noći, ja sam im zahvalan i na tome. A još i da lift radi mislim da bi pao u nesvijest Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"... Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo. "
zar ne postoje institucije koje bi ih mogle natjerati da odgovaraju ?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › "... Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo. "
zar ne postoje institucije koje bi ih mogle natjerati da odgovaraju ?


...ček malo - možda te krivo shvatih: a zašto bi sadašnja vlast odgovarala za pizdarije ovih prošlih????.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 12:56 
Naslov:  Re: Šećeranski nathodnik nije siguran za građane!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi u glasu ne znaju sta bi pisali pa pisu placene clanke a vlast naravno gleda kak ce sto vise srat o bivsoj ne misleci na grad, na razvoj grada(Osijeka, ne tomislavgrada)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › "... Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo. "
zar ne postoje institucije koje bi ih mogle natjerati da odgovaraju ?


...ček malo - možda te krivo shvatih: a zašto bi sadašnja vlast odgovarala za pizdarije ovih prošlih????.....

mislio je na institucije koje kod nas baš i ne rade svoj posao. koga se "uhvati" pošalje se na drugu funkciju, rijetko manje plaćenu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › "... Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo. "
zar ne postoje institucije koje bi ih mogle natjerati da odgovaraju ?


...ček malo - možda te krivo shvatih: a zašto bi sadašnja vlast odgovarala za pizdarije ovih prošlih????.....

mislio je na institucije koje kod nas baš i ne rade svoj posao. koga se "uhvati" pošalje se na drugu funkciju, rijetko manje plaćenu.


...to stoji...i nikada se neće dogoditi da će takvi Đapići, Glavaši i slični njima odgovarati za svoje postupke...
...a što se baš Đapića tiče: ta bila je predizborna kampanja, trebalo se slikavati i kobasice jesti...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roby7
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: › - Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, ali sigurno je kako radimo na otklanjanju problema koje smo zatekli. Nisam zadovoljan izvođačem radova i u idućih nekoliko dana tražit ćemo način da se poslovi na šećeranskom mostu privedu kraju, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo.

Kad će više ovi u Glasu prestat više srat o bivšoj vlasti. Pa svaki tjedan Đapić ovo, Đapić ono, gpp, vamo tamo. I onda Bubalo tu naravno se javlja da ništa ne valja, pogle šta su ovi radili, kako su ostavili most; ko da je Đapić sa mitraljezom tamo čuvao to pol godine tak da on nije mogao prići tamo i sredit to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roby7 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: › - Ne možemo odgovarati za rad naših prethodnika, ali sigurno je kako radimo na otklanjanju problema koje smo zatekli. Nisam zadovoljan izvođačem radova i u idućih nekoliko dana tražit ćemo način da se poslovi na šećeranskom mostu privedu kraju, rekao je gradonačelnik Krešimir Bubalo.

Kad će više ovi u Glasu prestat više srat o bivšoj vlasti. Pa svaki tjedan Đapić ovo, Đapić ono, gpp, vamo tamo. I onda Bubalo tu naravno se javlja da ništa ne valja, pogle šta su ovi radili, kako su ostavili most; ko da je Đapić sa mitraljezom tamo čuvao to pol godine tak da on nije mogao prići tamo i sredit to.


....pa kad stalno izlaze kojekakve nepodopštine te iste bivše vlasti....hoćeš možda reći da je super to što se most otvorio par dana pred izbore, da dizalo nema dozvolu, da se sere i piša u korov koji je tamo?....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roby7
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › ....pa kad stalno izlaze kojekakve nepodopštine te iste bivše vlasti....hoćeš možda reći da je super to što se most otvorio par dana pred izbore, da dizalo nema dozvolu, da se sere i piša u korov koji je tamo?....

Hoću reć da čekam vrijeme kad će ovaj Glas se okanit stranačkog opredijeljenja. Da čekam da konačno dođe vrijeme kad Bubalo neće moći nazvat iz svog ureda i reć: "Ej Ivo druže, ajde ti meni napiši malo o onom mostu tamo šećeranskom, ono spomeneš malo Đapića, staviš da ja kažem da to ništ ne valja, znaš ono standardno..."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.09.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji ste vi moroni, cast pojedincima. lose stanje sada nije djelo prijasnje vlasti nego neodgovornog ponasanja pojedinaca SADA, koje boli ona stvar da li ce se posrat na sred nathodnika ili pobljuvat u blizini istoga. ova vlast sada trebala bi financirati odrzavanje istih, ako vec mi "gradjani" nemamo razvijenu tu svijest da izgradjeno treba trajati godinama. bitna je prozivati Antu za sve sto sada kao ne valja, a rider Bubalo bi umjesto vozikanja gradom svoji suzukijem mogao i obici ta mjesta i prepoznati sto bi se moglo napraviti kako bi se promjenila svijest kretana koji unistavaju receno. svugdje u svijetu funkcionira video nadzor osim u lijepoj nasoj.

roby7, dijelim tvoje misljenje............ista stvar se dogadja na ovim stranicama osijek031.com...........stopam koliko ce vremena proci da admin ovaj post makne jer sam mu taknuo miljenika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za ovo što se SADA događa u gradu odgovorna je SADAŠNJA vlast. Najlakše je sada svaljivat krivnju na Đapića. On je svoje napravio, da je i dalje gradonačelnik vjerujem da bi završio ovo što je započeo. Sada je to posao nove vlasti i ona treba poraditi na tome, a ne prozivati bivšu vlast kao odgovornu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sere se po prijašnjoj vlasti da bi se sakrile vlastite greške i ono lakše je krivca uvijek tražit u drugome nego malo pogledat u ogledalo, i pomest ispred svoga praga!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JedanOdNjih
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la: ›
koji ste vi moroni, cast pojedincima. lose stanje sada nije djelo prijasnje vlasti nego neodgovornog ponasanja pojedinaca SADA, koje boli ona stvar da li ce se posrat na sred nathodnika ili pobljuvat u blizini istoga. ova vlast sada trebala bi financirati odrzavanje istih, ako vec mi "gradjani" nemamo razvijenu tu svijest da izgradjeno treba trajati godinama. bitna je prozivati Antu za sve sto sada kao ne valja, a rider Bubalo bi umjesto vozikanja gradom svoji suzukijem mogao i obici ta mjesta i prepoznati sto bi se moglo napraviti kako bi se promjenila svijest kretana koji unistavaju receno. svugdje u svijetu funkcionira video nadzor osim u lijepoj nasoj.

roby7, dijelim tvoje misljenje............ista stvar se dogadja na ovim stranicama osijek031.com...........stopam koliko ce vremena proci da admin ovaj post makne jer sam mu taknuo miljenika


Omnia, spremačica i mikka

Kad već branite Đapića i njegov projekt i zasluge, recite mi jeste li bili na dotičnom nadhodniku?? Od vaše slijepe privržene "slatkom debeljuci" mi se povraća. Ako nešto nije dovršeno, nije dovršeno. Ako nije dovršeno, nije za otvaranje. Taj nathodnik je isto kao da je napravio most bez prilazne ceste. Lift služi invalidima, a niti lift radi niti invalidi mogu doći do nadhodnika u kakvom užasnom stanju je prilaz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: