Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Europa želi završetak Slavonike

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači sredinom sljedeće godine gotova je njihova autocesta od Budimpešte do Boly.

To i nije tako loše, s obzirom da do Boly ima 50 km ceste.

U Budimpešti si za 2 sata, još sat do Beča ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 7:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U članku je pogrešno napisano da posljednja dionica ceste M6 ide od Boly-ja do Udvara. Cesta M6 bi se zapravo s Hrvatskom trebala spojiti našto zapadnije (blizu Belog Manastira točnije kod mjesta Luč). Koliko sam upoznat, Mađari u dogledno vrijeme ne planiraju graditi tu dionicu, stoga ne vidim svrhu ovoga članka prepunog netočnosti.
Btw, spoj autoceste M6 s Pečuhom nikako ne može biti dugačak 55 km kao što je netko napisao. Ta dionica je duga cca 30 km.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
U članku je pogrešno napisano da posljednja dionica ceste M6 ide od Boly-ja do Udvara. Cesta M6 bi se zapravo s Hrvatskom trebala spojiti našto zapadnije (blizu Belog Manastira točnije kod mjesta Luč). Koliko sam upoznat, Mađari u dogledno vrijeme ne planiraju graditi tu dionicu, stoga ne vidim svrhu ovoga članka prepunog netočnosti.
Btw, spoj autoceste M6 s Pečuhom nikako ne može biti dugačak 55 km kao što je netko napisao. Ta dionica je duga cca 30 km.


Imas link postan prethodno koji ti daje detaljni uvid. Taj covjek prati gotovo svakodnevno izgradnju pojedine dionice. Autocesta M60 je duga 55km, spoj Pecuha s M6 je samo dionica te autoceste, preciznije citaj Wink

_________________
Nije Aristotel, Komarac je!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
errrr
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Pogledaj link iz prethodnog posta, tamo je graficki prikaz cijele trase i pojedine dionice.


thnx za slikopis, ne kaže se zabadava da jedna slika govori više od tisuću riječi.

Ali ne i svaka slika dragi BB-ovci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komarac je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la: ›
U članku je pogrešno napisano da posljednja dionica ceste M6 ide od Boly-ja do Udvara. Cesta M6 bi se zapravo s Hrvatskom trebala spojiti našto zapadnije (blizu Belog Manastira točnije kod mjesta Luč). Koliko sam upoznat, Mađari u dogledno vrijeme ne planiraju graditi tu dionicu, stoga ne vidim svrhu ovoga članka prepunog netočnosti.
Btw, spoj autoceste M6 s Pečuhom nikako ne može biti dugačak 55 km kao što je netko napisao. Ta dionica je duga cca 30 km.


Imas link postan prethodno koji ti daje detaljni uvid. Taj covjek prati gotovo svakodnevno izgradnju pojedine dionice. Autocesta M60 je duga 55km, spoj Pecuha s M6 je samo dionica te autoceste, preciznije citaj Wink

Čitao sam ja precizno ali ti nisi napisao precizno. Tvoja rečenica sugerira da udaljenost od Pečuha do famozne autoceste M6 iznosi 55 km što je netočno. Dužina spojne autoceste M60 uistinu jest jest 55 km ali ona ne staje kod Pečuha već se nastavlja dalje u smjeru Szigetvara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JedanOdNjih
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›

Mi smo dokazali i da poluotok valja s kopnom spojiti mostom, i da je autocestu najbolje graditi na mjestu na kojemu će biti zatvorena pola godine zbog vjetra, i da cesta nije gospodarski nego politički projekt.


Da, ovo s burom i autocestom mi je jedan od dražih primjerakako lobi (u ovom slučaju Kalmeta i Zadar) nadjača i struku i logiku. Zadru svejedno, mogli su dobiti brzu cestu do autoputa i ne bi osjetili razliku, a mislim da se itekako osjeti to malo malo zatvaranje autoceste zbog bure. Debilana. Mislim da bi se trebale dijeliti zatvorske kazne i za prekršaje protiv logike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: