Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sajamske priredbe vraćaju se na Pampas

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2009. 14:31 
Naslov:  Sajamske priredbe vraćaju se na Pampas
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sajamske priredbe Osječkog sajma vraćaju se na Pampas. Takav je dogovor postignut na nedavnom sastanku čelnika Grada, Sajma, Športskih objekata i županijskog Streljačkog saveza, što potvrđuje i dogradonačelnik Ivan Vrdoljak.

- Nemamo drugog rješenja za sajam. Postignut je dogovor, u kojemu su svi pristali na određeni kompromis. Sajam je, naravno, želio gradnju novog prostora za njihove manifestacije, što danas nije realno planirati. Strijelci su, pak, željeli imati sve resurse Pampasa 365 dana u godini, što, smatram, također nije realno - kaže Vrdoljak.

Kompromisno rješenje, dodaje, kao prvi korak podrazumijeva sklapanje ugovora između Sajma i ŠO-a, kojim će se točno definirati terimini i načini korištenja prostora na Pampasu. Nakon što se sastavi, ugovor treba stići na stol gradonačelnika Krešimira Bubala te predsjednice Odbora za sport Zvjezdane Tume Pavlov. Vrdoljak pojašnjava kako će Sajmu biti minimaliziran broj dana u pripremi i nakon održavanja sajmova, kako bi strijeci praktički do zadnjeg trena imali mogućnost korištenja strelišta.

- Možda u danima pred samu priredbu neće imati puni kapacitet, no osigurat će im se prostor nužan za održavanje treninga. U biti, samo za sajamskih dana, po šest dana šest puta godišnje, stijeci neće biti u mogućnosti korištenja Pampasa, pojašnjava Vrdoljak.

Kaže kako se u ovom trenutku neće širiti sajamske manifestacije, a upitan za dodatne sportske sadržaje koji su se ovih dana spominjali u kontekstu Pampasa, Vrdoljak kaže:
- Športski objekti imaju zadatak do kraja iskomercijalizirati sve svoje objekte, tako i strelište na Pampasu. Na tragu toga je i ideja o obogaćivanju toga prostora drugim sadržajima. No, mislim da će ta ideja ostati za neka druga vremena, zaključuje dogradonačelnik.

Piše: M.Mihaljević/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2009. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Strijelci su, pak, željeli imati sve resurse Pampasa 365 dana u godini, što, smatram, također nije realno[/i] - kaže Vrdoljak.
Pa da, kako si netko može uopće i pomisliti da može koristi streljanu za pucanje cijele godine ?!?!?!? Svašta si ljudi dozvole pomisliti Rolling Eyes

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2009. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto sajamske priredbe ne bi mogle bit u dvorani Gradski vrt?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
babilon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2009. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pampas u zelenilu,blizina drave,mjesto gdje sigurno bih napravio kucu sutra za daljnji zivot.Sam objekt nije ni za sajam niti za streljane i glinene golubove,ja bi da sam na celu vlasti pampas pretvorio u staracki dom ili dom za nepokretne i nemocne ljude,dobar polozaj,dobra klima,lijepo mjesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2009. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Strijelci su, pak, željeli imati sve resurse Pampasa 365 dana u godini, što, smatram, također nije realno


športski objekt ne može se koristiti 365 dana za šport ?!?!?!?!?!?!??!!?

odmah tužiti vrdoljaka državnim institiucijama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
babilon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2009. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako sada zele tuziti Vrdoljaka,nevalja Bubalo,los Sisljagic,dosadna Lovokovicka???? Jel me dobro pamet sluzi pa svi ste bili za snagu grada,nesta nevalja u zemlji indiji,hmm,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.09.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

babilon je napisao/la (Pogledaj post): › Kako sada zele tuziti Vrdoljaka,nevalja Bubalo,los Sisljagic,dosadna Lovokovicka???? Jel me dobro pamet sluzi pa svi ste bili za snagu grada,nesta nevalja u zemlji indiji,hmm,
kurve babilonske lol.
svak je krojač svoje sudbine. građani grada osijeka totalno nemaju talenta za krojenje.

Citat: › Športski objekti imaju zadatak do kraja iskomercijalizirati sve svoje objekte, tako i strelište na Pampasu. Na tragu toga je i ideja o obogaćivanju toga prostora drugim sadržajima.
čini mi se da tako ti isti objekti postaju sve, samo ne sportski.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bavaria je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Strijelci su, pak, željeli imati sve resurse Pampasa 365 dana u godini, što, smatram, također nije realno

športski objekt ne može se koristiti 365 dana za šport ?!?!?!?!?!?!??!!?
odmah tužiti vrdoljaka državnim institiucijama

Ovdje nekima glava služi samo da im kiša ne pada u tijelo. A koji se to veći sportski objekt u gradu koristi 365 dana u godini za sport?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije valjda da je bavaria ozbiljan?! Ja kontao da se radi o ironiji koja potencira neiskoristenost i rasipnistvo kad su [neki] sportski tereni u pitanju.

E, dakla, svasta.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: