Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ajde! seksualno iskustvo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2006. 8:42 
Naslov:  Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zamolio bih da mi netko definira seksualno iskustvo?


Zadnja promjena: puki; 27.01.2006. 17:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2006. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što je to zaista? Jel pravilo da to dođe s godinama?

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2006. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pane znam. receno mi je da sam mlad, sukladno tome i neiskustan.
pa me zanima - kako znas da si iskusan? kako uopce to definirati? muka mi je preseravanja, pa da nam se, eto, svima to objasni...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2006. 11:39 
Naslov:  Re: Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam na inicijaciji za jednu udrugu koju nikako ne mogu imenovati saznao da ti se seksualno iskustvo prijznaje tek kad OPLODIŠ (da ne bi bilo zabune) barem po jednu djevojku sa svih kontinenata. Neki tvrde da imaju potomke i na Antartiku... Rolling Eyes

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 25.01.2006. 13:43 
Naslov:  Re: Ajde!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › zamolio bih da mi netko definira seksualno iskustvo?
posto sam proglasen neiskusnim, baš me zanima što trebam raditi da bih bio iskusan...
jugovac?



Dragi Puki,
Pišem ti ovo polako jer znam da neznaš brzo čitati... Twisted Evil
Vidim da si se našao uvrijeđen i ponižen mojom interpretacijom tvojih postova.
Mora ti biti jasno da te ja nisam proglasio neiskusnim, to si ti sam učinio.

Što se tiče definicije sexualnog iskustva...pokušaću ti pojednostaviti...isto je kao iskustvo za volanom, nije važno od kada imaš vozačku...već koliko, šta i kako voziš.

Suma svega toga je ono što zovemo iskustvo.

na onaj drugi dio pitanja odgovorim ti brzo, sad idem malo radit.... Twisted Evil

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2006. 13:46 
Naslov:  Ajde!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opsss... nisam se logirao....mea culpa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2006. 19:26 
Naslov:  Re: Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › baš me zanima što trebam raditi da bih bio iskusan...
jugovac?


Eh..ovaj drugi dio tipkam brže.. Twisted Evil ....znači što raditi da bi bio iskusan...valjda se odnosi na iskustvo u krevetu ili kako prepoznati (ne)iskusnog ,a kako raskrinkati uspaljene teenagere?

Bolje bi bilo da si to pitao ljepši spol nego mene...ali ti si baš mene želio pa evo ti onda:

Svakako najvažniji način sa stjecanje iskustva je SEX, zatim SEX i samo SEX, u svim kombinacijama,u kraćim ,dužim, tajnim, slučajnim,jednodnevnim, brzim ili inim vezama.

Međutim, sex nije jedini čimbenik u ovoj igri.
Jednako važan ili možda i važniji element u svemu tome je LIBIDO.
Libido je ono što razlikuje nas dvojcu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2006. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Jugovac, dobro si rekao ovo za libido...

Nekim ljudima je libido mrtav, nekima je kao mrtvac na aparatima, ali ima i onih kojima je libido kao urasla kost u mozak... uzarena krv... slina na ustima predatora...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2006. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jugovac je napisao/la: ›
Što se tiče definicije sexualnog iskustva...pokušaću ti pojednostaviti...isto je kao iskustvo za volanom, nije važno od kada imaš vozačku...već koliko, šta i kako voziš.



Jedini bad je što čovjek u nekim godinama prije tridesete to ne konta, a kad skonta da bit nije kvantitet nego kvalitet, zna se dogoditi da bude kasno, da bude razočaran i nesretan i da mu je to iskustvo bilo jasno od samog početka, samo ga nije htio priznati...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2006. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

graaaah...necu se uvlaciti u rasprave ijopet s tobom, jugovac, jer se ocigledno ne mozemo sloziti.
ma cekao sam da netko uleti sa jednim od gorih prosera koje sam cuo - ono kak iskustvo raste sto vise cura povalis/te povale, blabla..

slazem se s gemi da je bitnija kvaliteta.
e sad - moze se desiti da je osoba sa 480 razlitcita partnera neiskusnija od one sa jednim?
moje misljenje je da osoba ne moze biti iskusna ako nije ...e jebemu-postaviti cu to ovako-(uz pretpostavku da izjednacavamo iskustvo sa kvalitetom, kak se to obicno i radi) moje misljenje je da osoba nije kvalitetna u krevetu dok bolje ne upozna suigraca.

ijopet se pozivam na gro cura koje daju malo drugaciju pricu od "pastuha" koji su ih "sevili tako da su cijelu noc svrsavale, "blablablayadiyadida....


drugim rijecima, ne tvrdim da sam iskusan, al nam je zabavno. kontam da je i to dovoljno.

Jugovac je napisao/la: ›
Libido je ono što razlikuje nas dvojcu.


po cemu? zaboravljas da sam dvadesetjednogodisnjak koji odusevljeno tek otkriva sve cari seksa. koliko te kontam, ni tvoj libido bas nije za bacit. il se varam?Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2006. 16:14 
Naslov:  Re: Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da ćeš promijeniti uvodni post te tako "dopustiti" da i drugi diskutanti kažu koju riječ.

puki je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma cekao sam da netko uleti sa jednim od gorih prosera koje sam cuo - ono kak iskustvo raste sto vise cura povalis/te povale, blabla..


Pa to si ti rekao!!
Ja sam rekao da treba puno SEX-a. - Zar se ni s time neslažeš?

puki je napisao/la: ›
slazem se s gemi da je bitnija kvaliteta.


i Ja... ali čisto sumnjam da si ti s njom u istom košu...

puki je napisao/la: ›
moje misljenje je da osoba nije kvalitetna u krevetu dok bolje ne upozna suigraca.

Cijenim tvoje mišljenje....ja ne govorim o sexu nakon šetomjesečne veze.... ili prvim vezama...Twisted Evil
Da ti pojasnim...pošto ti voliš sve slikovito ja ću se potruditi da budem direktan kakav i inače jesam. Twisted Evil
U sexu imaš samo JEDNU šansu - prvo karanje...tu nema vremena za upoznavanje suigrača,ispitivanje terena,provjeru reketa,zamjenu guma i ine akcije...tj. poanta je da češ rijetko dobiti priliku da bolje upoznaš suigrača ako nezadovoljiš u prvom sexualnom dvoboju - ...tu se sad postavlja pitanje tvojih godina...malo stariji će znati o čemu tipkam...one su skupa s nama prošle i sito i rešeto...site su raznih jebačina i ako se već žele pojebati žele to napraviti kako treba... Twisted Evil ....tu dolazimo do LIBIDA.
sada ću slikovito ;
Žene su LOVCI...a mi smo LOVINA ...i ako se želiš naći na NJENOM nišanu upravo tvoj libido tu ima presudnu ulogu...kakav će biti ili kakav je tvoj libido, ovisi o stvarno velikom broju faktora...a da ti ja nepričam puno o tome malo pregledaj internet.

puki je napisao/la: ›
ijopet se pozivam na gro cura koje daju malo drugaciju pricu od "pastuha" koji su ih "sevili tako da su cijelu noc svrsavale, "blablablayadiyadida....

No coment, samo Letećem pokazujem kako sam savladao gradivo...

puki je napisao/la: ›
drugim rijecima, ne tvrdim da sam iskusan, al nam je zabavno. kontam da je i to dovoljno.

Sasvim dovoljno...hmmmm....za početak Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2006. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljude dolaze u paketu - sa svojim lošim i dobrim danima za sex. Ne može se uzeti samo ono što se želi, a sve ostalo zanemariti i na taj način o nekome znati sve.

Postoji npr. osoba s kojom sam imala neviđeno dobar sex, ali isključivo radi nekog emotivno-intelektualno-duhovno-mentalnog nivoa. Ne bi vjerovao, ali svaka moja frendica bi za takav sex rekla da je - katastrofa!

I btw. baš mi te žao što ćeš nakon prve - po tebi "dobre karačine" poželjeti ostati s njom (jer vi muški na tu foru padate) i onda nakon nekoliko dobrih seansi biti ćeš u stanju oženiti tu svoju one night stand lovicu, koju je pojebalo pola grada, a tebe zavaljala kak si fe-no-me-na-lan u krevetu.

Mnogi misle da ženka koju pregazi puno frajera, može ocijeniti što je dobar levat u sexu i da će htjeti ostati s tim jednim ako se za njega uda....(kao neće joj više biti do toga).
Istina je...takve u braku - ili više ne zanima sex ili pronađu boljeg.
Ah da...takve su i podosta su utreniranije glumiti kako svršavaju, čak povremeno i priznati kako slučajno nisu svršile, da bi priča bila potpuno uvjerljiva i da bi tebi dizale....khm...libido...ccc....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2006. 19:11 
Naslov:  Re: Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cccc...sanja...sanja....koliko gorčine....bijesa...frustracija....kakvi izrazi....evo žao mi, iskreno...ponekad libido i tako govori...jasno nam je u kakvom si stanju...ja ZNAM da tebi treba jedno dooooooobro guženje... jedno u kojem nećeš morati glumatati...niti dizati nečiji libido...pure sex...mmmmmmm.....ali uz jedan uvijet... povedi i svoj alter ego. Twisted Evil ..onaj emotivno-intelektualno-duhovno-mentalni ...
Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2006. 21:54 
Naslov:  Re: Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › A što je to zaista? Jel pravilo da to dođe s godinama?

sto je seksualno iskustvo? a ko i svako drugo iskustvo: potrebna je i teorija i praksa i znanje Very Happy iliti jednostavno da znas sto radis osijek031.com smile
puki je napisao/la (Pogledaj post): › receno mi je da sam mlad, sukladno tome i neiskustan.

Ne, ne i ne! ma ko god da ti je to rekao, nema pojma
kao ni savako drugo iskustvo, ni ovo ne dolazi NUZNO s godinama...doduse kod nekih je tako, ali ne nuzno
bitna je praksa i znanje, koje netko moze steci u roku 5 mjeseci a netko u roku 5 godina, a netko nikad...
Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): › .isto je kao iskustvo za volanom, nije važno od kada imaš vozačku...već koliko, šta i kako voziš.

e bas to

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2006. 9:51 
Naslov:  Re: Ajde! seksualno iskustvo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam dugo vozačku ali su mi rekli da dosta dobro vozim... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: