Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pop-ap-teta nam stavi članak koji nam može dati odgovor zašto se ovakve i slične stvari događaju, i onda dođe jedan genijalac i da brilijantan komentar. Primjer kako jedna budala može raz*ebat trud normalnih ljudi.

@Fallen-angel
Jel ovo što ti pišeš nekakva poezija u slobodnom stihu? Smile
I nije pitanje zašto ti ne bi imao svinju za ljubimca, a jeo mačke i pse, nego je pitanje kako bi se prema njima ponašao. Bi li ih prije usmrćivanja mrcvario, ili bi ih usmrtio humano- što brže i bezbolnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma momak se zajebava. nitko nije tolko imbecilan da ne konta neke očite stvari pogotovo ako se te stvari 2X prethodno pojasne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj dobro necu vise haha

@zen031 kakva humana smrt,
tak ti je svejedno kad ce te na kraju i ovak i onak ubit tak da bas i nema neke svrhe ili ti krajnjeg cilja humane smrti osim u izopacenom ljudskog umu.

druga stvar nije ovdje rijec o mucenju u mojoj takozvanoj debati sa monstrumom vec o njegovoj podjeli zivotinja na one za igranje koje se ne ubija i ne kolje i na one za jelo za koje sve boli k... kako ih se ubija.

morat cemo nas trojica i onaj mačor otič na pivo i raspravit malo o ovim stvarima jel ovo baš i nema smisla.

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da nije svejedno hoće li se nekog prije smrti mučiti ili će mu se opaliti metak u glavu. I ti to dobro znaš, Bobo. Smile

I da, ja ne pijem alkohol. Al zato jeDem mačke. Very Happy


Zadnja promjena: zen031; 27.08.2009. 11:29; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › "uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


...pošto za kućnog ljubimca imam mačku (udomljenu) i hrčka, trebala bih prestati jesti meso općenito???????....pa da više ne budem naivna i kontradiktorna????


fallen-angel je napisao/la: ›
aj dobro necu vise haha

@zen031 kakva humana smrt,
tak ti je svejedno kad ce te na kraju i ovak i onak ubit tak da bas i nema neke svrhe ili ti krajnjeg cilja humane smrti osim u izopacenom ljudskog umu.

druga stvar nije ovdje rijec o mucenju u mojoj takozvanoj debati sa monstrumom vec o njegovoj podjeli zivotinja na one za igranje koje se ne ubija i ne kolje i na one za jelo za koje sve boli k... kako ih se ubija.

morat cemo nas trojica i onaj mačor otič na pivo i raspravit malo o ovim stvarima jel ovo baš i nema smisla.


...ja neću s vama na pivo, ali upitah te već prije za mišljenje, a nisi mi ga izrekao.....čisto ono, informativno da znam ako želim nastaviti jesti meso, da li da mačku nahranim hrčkom, pa ih onda dam na uspavljivanje oboje i izbacim meso iz upotrebe ili što???????.....kruške i jabuke nisu isto, a oboje pripada u voće.....ne kužim....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pop-ap-teta nam stavi članak koji nam može dati odgovor zašto se ovakve i slične stvari događaju, i onda dođe jedan genijalac i da brilijantan komentar. Primjer kako jedna budala može raz*ebat trud normalnih ljudi.



hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.


Zapitati? Osvrnuti se? A da počnete odgajati tu malu kopilad više?!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › aj dobro necu vise haha

@zen031 kakva humana smrt,
tak ti je svejedno kad ce te na kraju i ovak i onak ubit tak da bas i nema neke svrhe ili ti krajnjeg cilja humane smrti osim u izopacenom ljudskog umu.

druga stvar nije ovdje rijec o mucenju u mojoj takozvanoj debati sa monstrumom vec o njegovoj podjeli zivotinja na one za igranje koje se ne ubija i ne kolje i na one za jelo za koje sve boli k... kako ih se ubija.

morat cemo nas trojica i onaj mačor otič na pivo i raspravit malo o ovim stvarima jel ovo baš i nema smisla.


može Wink moja je prva runda, mali ne smije pit sigurno nema ni 18 (mačjih) osijek031.com smile

što se tiče podjele. to nije moja podjela. to je tako. te životinje (domaće) koje su za prehranu su s razlogom za prehranu. te životinje su selekcionirane kroz stoljeća nebili dobili to što danas imamo.

evo ti samo jedan jedini primjer šta je napravila ta dugogodišnja selekcija
divlja svinja, mal udio visokokvalitetnog mesa, mali butovi, mal leđni mišić, male plećke, male slabine, velik prsni koš, jak krvotok i cirkulacija, slaba konverzija hrane, loše iskorištavanje hrane, da ne duljim jako nepovoljno za uzgoj jer od nje nema prevelike koristi. e od te divlje svinje imaš sad čudo pasmina svinja s velikim i jakim butovima, leđima, plećkama, manjeg trupa, dulje i niže s puno većom konverzijom hrane. ugl. znači stoljetna selekcija je doprinjela da imamo recimo svinju od koje dobijemo duplo više mesa od divlje svinje s više od duplo većom učinkovitosti i manjim ulaganjima.

isto je tako i s kravama, ovcama, kozama i svime na šta je rađena selekcija iz koristi. jebga mačke i psi nisu za to. zna se za šta je pas i zna se za šta je mačka, za šta je uzgojena i čemu služi. Smile
stoga je bilo kakva usporedba ubijanja životinje koja služi za prehranu (da zvuči grozno ali tako je) sa živinjom koja je za mazit stvarno besmislena Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.


Zapitati? Osvrnuti se? A da počnete odgajati tu malu kopilad više?!



steta sto tvoji roditelji to nisu ucinili na pravi nacin....

dragi moji administratori, nemojte na fejsu pod drugim nickovima kukati kako vam je ovdje tisnjak, ovakvi teletabisi su vam i rastjerali normalne korisnike portala. dokaz kako je slavonija trula.... a i da svaki admin ima svoj profil sa kojim tipka kao chater je glupo, jer to je onda dupli broj juzera....

steta slavonskog portala kojeg neki jos i cijene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.


Zapitati? Osvrnuti se? A da počnete odgajati tu malu kopilad više?!

što je ovdje uvredljivo?
čovjek ne voli djecu i šta?
za njihovo ponašanje smatra odgovornim roditelje i što je tu sad uvredljivo?
da li je mislio na mene i moje dijete? ja to nisam tako doživio.
pitanje je totalno neosobno.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › dragi moji administratori, nemojte na fejsu pod drugim nickovima kukati kako vam je ovdje tisnjak, ovakvi teletabisi su vam i rastjerali normalne korisnike portala.


Taj teletabis već dugi niz godina doprinosi kvalitetnim raspravama na ovom forumu. Samo, mnogi ljudi taj virtualni svijet preozbiljno shvate pa ih netko uspijeva "otjerati s foruma", svako oprečno mišljenje doživljavaju kao direktan napad na sebe i za svaku grublju riječ upućenu njima zahtijevaju pravdu i sankcije.

Upotrijebio je riječ "kopile" onako, općenito Smile Ne vidim zašto bi se netko osjećao prozvanim niti zašto bi zbog toga bio "otjeran" ijedan normalan korisnik ovog portala.

Svjesna sam da sam off ali nemam više što napisati na ovu temu. Milijun puta ju pretresamo, kontekst je isti, samo se naslovi razlikuju. Jedni se razljute, drugi rastuže, a treći ih smatraju nenormalnima jer je toliko ljudi gladno da životinje jednostavno ne zaslužuju pažnju. Kao da to nije dovoljno, trebali bismo ih još i zlostavljati jer ih ionako većina jede. Što više reći? Pokušavati u nekim ljudima razviti osjećaj za dobro i loše je Sizifov posao. To su trebali odraditi roditelji puno ranije, radilo se tu o kopiladi ili ne.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Naravno da nije svejedno hoće li se nekog prije smrti mučiti ili će mu se opaliti metak u glavu. I ti to dobro znaš, Bobo. Smile


Ahaha, umrijet ću osijek031.com smile

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › dragi moji administratori, nemojte na fejsu pod drugim nickovima kukati kako vam je ovdje tisnjak, ovakvi teletabisi su vam i rastjerali normalne korisnike portala.


Taj teletabis već dugi niz godina doprinosi kvalitetnim raspravama na ovom forumu. Samo, mnogi ljudi taj virtualni svijet preozbiljno shvate pa ih netko uspijeva "otjerati s foruma", svako oprečno mišljenje doživljavaju kao direktan napad na sebe i za svaku grublju riječ upućenu njima zahtijevaju pravdu i sankcije.

Upotrijebio je riječ "kopile" onako, općenito Smile Ne vidim zašto bi se netko osjećao prozvanim niti zašto bi zbog toga bio "otjeran" ijedan normalan korisnik ovog portala.

Svjesna sam da sam off ali nemam više što napisati na ovu temu. Milijun puta ju pretresamo, kontekst je isti, samo se naslovi razlikuju. Jedni se razljute, drugi rastuže, a treći ih smatraju nenormalnima jer je toliko ljudi gladno da životinje jednostavno ne zaslužuju pažnju. Kao da to nije dovoljno, trebali bismo ih još i zlostavljati jer ih ionako većina jede. Što više reći? Pokušavati u nekim ljudima razviti osjećaj za dobro i loše je Sizifov posao. To su trebali odraditi roditelji puno ranije, radilo se tu o kopiladi ili ne.


potpisujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma wendy u pravu si i slazem se stobom, demokracija je pa moze svatko laprdati sto zeli Smile a s obzirom na tvoje godine i avatar, ne mogu se ljutiti na tebe Smile dapace.....

muvifrik, jel ti to neki referendum potpisujes ili je to komentar na sve gore navedeno. iskreno obozavam ovakve komentare Smile ne zamaraju me glupostima Smile)))))

morgan pa nija nisam nista od ovoga dozivjela osobno. sam pojam "nivoa", da netko uopce se ovako izrazave, meni je u najmanju ruku odvratan. ja u svom rijecniku nemam obicaj koristiti takve rijeci, ne zato sto sam svetica i ne zato sto sam bogom dana, vec zato sto ima drugaciji nivo kulture. jednostavno to je tako, po nekim takvim i slicnim stvarima se razlikujemo svi mi ljudi na svijetu Smile tako da je najmanji problem u tome dal ce se netko pronaci u postovima bilo gdje na netu, mislim da su to gluparije, kada se rasprava oko necega i pocne odmotavati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 14:38 
Naslov:  Re: Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadna maca. Koji su to debili i idioti??!!
Treba njima nagurati tu flašu negdje drugdje pa da vidimo da l' bi im ikad više tako što palo na pamet!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: