Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na liniji Osijek-Frankfurt letjelo više od 8000 putnika, pregovara se i o liniji Osijek-London

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe... ma nećete vi ni u Londru pa ni u Cirih.... hehehe
01.09. FAJRONT!!

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: › hehehe... ma nećete vi ni u Londru pa ni u Cirih.... hehehe
01.09. FAJRONT!!


Cemu tolika zluradost? Ah, da, koliko sam skontao ti si iz Croatia Airlinesa.

Eto, sad cemo, htjeli ne htjeli, umjesto Ryanairom iz Osijeka morati letjeti fantasticnim drzavnim gubitnikom s uhjebljenim sinovima politicara i ostalih guzicara.

Malo morgen! Budimpesta i nije tako daleko, a bit ce jos i blize kad srede ceste do kraja.

Ovo kurcenje me podsjeca na pricu o Lingusu i Ryanairu... Lingus u gubicima, Ryanair ga zeli kupiti, ali se i dalje kurce i stvaraju gubitke...

Samo sto kod nas nema spasioca u obliku Ryanaira... da je postenja, u jednom od sljedecih rezanja ode kompletna gubitaska i kurcevita CA....

P.S. Nemam nista protiv tebe osobno, ali cemu kurcenje?! Kao, mi smo zasluzili da nas i Ryanair napusti, da u potpunosti ovisimo o jednom letu mjesecno u propelercima, gdje putovanje avionom traje dulje od onog automobilom?!

Lijepo nam zelis, fala lega, pravi si drug!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2009. 1:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to zluradost.... već realnost... ali ajde.... Eto "za rekord" baš bih volio da sam u krivu.... ali zaista!!!
Volio bih da Ryan leti iz OS, pa i da drugi dodju... ali budimo realni...
Zar ti misliš da će oni letjeti za OS i iz OS s 5 putnika ili ajmo biti optimistični 50tak putnika po letu??? Malo morgen.... A na kraju krajeva vidjet ćemo, zar ne??

A što se mog branjena Croatije tiče, ja bih prije rekao da moji postovi imaju predznak "argumentiranog nepljuvanja", te zašto odmah misliš da sam iz Croatije? Zar je grijeh braniti "domaće" ili "kur*enje" (što ti kažeš) ako se ukaže na neke realne činjenice??

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2009. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

branit domaće... tolko je ta CA moćna firma da ne smiju prismrdit SAD-u.. ajmo momak to argumentiraj


:... jasno je da Hrvatska u ovom trenutku pripada društvu država kao što su Belize, Obala Bjelokosti, Gambija, Bangladeš, Gvajana, Haiti, Honduras, Urugvaj, Zimbabve, Swaziland i Nikaragva, jer nije dobila prolaznu ocjenu koja mora biti ocjena 1

Belize jebote... ahaha.. i DASH je moćan avion..svi ga brate imaju..izgleda kao veća cesna

2. žena ti lijepo govori o popunjenoti letova... I naravno da Osijek zaslužuje vezu sa većim gradovima Njemačke pa i Londonom... Ako ono šabani u selu zadar imaju dobre veze mi def. zasluzujemo vise.. i da zadar ima najeci prirast st. u zadnjih par godina..sam pogle ko se doeio.. čitav drniš i te vukojebine..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2009. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde...ajmo argumentirati....
audiworld je napisao/la: ›
branit domaće... tolko je ta CA moćna firma da ne smiju prismrdit SAD-u.. ajmo momak to argumentiraj

Moćna ili ne... iskreno nije na nama da to sudimo, jer vjerojatno postoje stručniji ljudi koji to ocjenjuju.... A i taj sud da ne smiju prismrditi SAD-u.... Ja cu ti postaviti podpitanje, a zašto bi uopce CA letjela za SAD-e?? Zapravo, eto malo ću elabolirati taj naš tkz. "pastirski" duh.... Znači kompanija ne vrijedi ako nema magalomanskih zahtjeva ili ti prohtjeva... Baš bi bilo lijepo da se CA zaduži dodatnih 200tinjak miliona američih dolara, i to naravno na račun poreznih obveznika, pa da kupe 2-3 ptice koje bi mogle posegnuti preko bare. To bi zaista bilo SUPER!!!! Ekonomska isplativost uopće nije bitna, jer bitno je samo da imamo prekooceansku vezu.... Primitivizam na kub, ali ajde...
Baj d vej, na taj način su razmišljali i u JAT-u... Imali su najmoderniju flotu u Europi pred rat, naravno dok su to "neki" drugi narodi plaćali, dok danas lete na šklopocijama koje uskoro neće moći ni letjeti na Europskom nebu... Lako je bilo gloginje mlatiti tuđim ku#cem...

audiworld je napisao/la: ›
:... jasno je da Hrvatska u ovom trenutku pripada društvu država kao što su Belize, Obala Bjelokosti, Gambija, Bangladeš, Gvajana, Haiti, Honduras, Urugvaj, Zimbabve, Swaziland i Nikaragva, jer nije dobila prolaznu ocjenu koja mora biti ocjena 1

U ovoj tvojoj izjavi jasno je samo da si totalno neinforiran te da melješ potpune gluposti.... Croatia Airlines je članica STAR ALLIANCE (doduše regionalni član, s time da do kraja godine postaje punopravni član), najmoćnijeg udruženja aviokompanija na svijetu, sa više od 17,000 letova dnevno....star alliance
Ja tu nigdje ne vidim Belize ili te zemlje koje ti navodiš, ali glavno je da ti znaš, na kojem je nivou CA.... Sve mi se više čini da si ti jedan od onih genijalaca kojemu je dnevni zadatak da popljuje, naravno neargumentirano, sve što je domaće...

audiworld je napisao/la: ›
Belize jebote... ahaha.. i DASH je moćan avion..svi ga brate imaju..izgleda kao veća cesna

Eto za tvoju informaciju, koliko sam barem ja skužio, DASH je najmoderniji i najispaltiviji avion u svom segmentu poslovanja!!! Ne drugi ili treći, niti pri vrhu, već NAJBOLJI, pa valjda ga stoga i sve ostale kompanije i imaju.... Šta su možda trebali kupiti? Tupoljeva ili nešto drugo???

audiworld je napisao/la: ›
2. žena ti lijepo govori o popunjenoti letova... I naravno da Osijek zaslužuje vezu sa većim gradovima Njemačke pa i Londonom... Ako ono šabani u selu zadar imaju dobre veze mi def. zasluzujemo vise.. i da zadar ima najeci prirast st. u zadnjih par godina..sam pogle ko se doeio.. čitav drniš i te vukojebine..

Je lijepo ta žena govori... o popunjenosti u srcu sezone. A što će biti kada "bauštelici" odu doma, tj. kada završi ferije? Šta ti misliš jel išta napavljeno da se obični puk informira o mogućnosti letenja za FRA... Lako je za nas koji seremo po ovim forumima ili visimo na netu, a što sa onima koji ne znaju niti uključiti komp. a letjeli bi? Misliš da i oni znaju da iz OS ide let za FRA? Jesi li ti igdje vidio reklamu Rayanaira za ovo tržište? Igdje?
Zar ti misliš da je Rayan uspio zato što Iraca ima pun klinac i svi vole letjeti? Ne.... oni su uspjeli zato što su letenje približili svatkome.... Red reklama, pa red afera, pa red reklama, pa red afera i bome svatko ili skoro svatko je čuo za Rayan.....


Zadnja promjena: av8or; 21.08.2009. 16:44; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ti ako znaš čitat pročitaj: http://www.nacional.hr/clanak/45154/americka-zabrana-za-hrvatske-avione

Ti koji si na plaći ili povezan sa CA bi trebao znati takve stvari..al očito... nemaš ti pojma momak

Nevjerojatno kretenska izjava.. što će CA u SAD-u??? Pa što će CA uopće.. gubitaš. Da nisu lopine bilo bi više ljudi...

Ljudi koji ne znaju upalit komp NE LETE... tj. leti 1% takvih.. to nije grupa na koju se oslanjaju ozbiljne komapanije...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stipe2
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2009. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam siguran ima li u Osijeku 8000 zaposlenih koji primaju placu i mogu kupiti butru?

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
evo ti ako znaš čitat pročitaj: http://www.nacional.hr/clanak/45154/americka-zabrana-za-hrvatske-avione

Znam ja čitati samo mi se čini da ti ne znaš, ili ne kužiš neke stvari... Nego, zahvaljujem se na linku, jer iskreno, nije mi se dalo tražiti te informacije....a samo sam te čekao...
Mene sada samo zanima kakve veze ima CA sa Belizeom, i ostalim zemljicama koje si ti tako rado naveo.... Dapače, u daljnjem tekstu, lijepo se i kaže, citiram: "Treba reći i to da se ovakva negativna ocjena ne odnosi na nacionalnu zračnu kompaniju Croatia Airlines niti na zrakoplovnu charter kompaniju Dubrovnik Airline, nego isključivo na organizaciju i nadzor zračnog prometa, a to je zadaća Ministarstva mora, prometa i infrastrukture, dakle državnih tijela."
audiworld je napisao/la: ›
Ljudi koji ne znaju upalit komp NE LETE... tj. leti 1% takvih.. to nije grupa na koju se oslanjaju ozbiljne komapanije...

Lego sjedi.. kulja....nemaš pojma.... Svaka ozbiljna kompanija, oslanja se i na 0,1% potencijalnog tržišta, pa se stoga nadam da ce jednog dana i CA pronaći nekakav ekonomski model i za ovo naše otužno ali ipak postojeće tržište...
audiworld je napisao/la: ›
Da nisu lopine bilo bi više ljudi...

Ovo je jedna od jačih izjava.... SVAKA TI ČAST!!!! Lego, nisam znao da lopine kradu i ljude.... kamo sreće da su i tebe ukrali...hehehe...
Ne mogu više.... neću se više spuštati na tvoj primitivizam, a i na kraju, tema ovog topika nije SAD već Osijek....
Stoga...ideš na ignore...

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2009. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alo nepismeni.. kaze se ej/oj lega a ne Lego...

da u rangu smo s Belizeom ... malo čitaj što gledaju američki i ini investitori... kad vide Swaziland, Belize, Croatia nece dolara ovdje ostaviti.
Ovo da nisu lopine se ne odnosi da kradu ljude pacijentu, već da ne kradu toliku lovu bilo bi više za promociju, ugled CA bi bio veci itd.. al tebe je dragi Bog stavio na ignore davnih dana..


Svaka ozbiljna kompanija, oslanja se i na 0,1% potencijalnog tržišta?????????????????

ahaha, koliko ono ima studenata u RH??? ima nas sigurno vise od 0.1 % .. Koje akcije ima CA kako bi privukla mlade?? Nisam vidio charter let npr. za Sziget... Umirovljenika 1 154 000.. nisam vidio akcije koje su usmjerene na njih... stoga kenjaš kvake

LEGO otisao si ti davno na ignore... stoga.. nemoj se brinuti oni za koje radis sretni su sto ovako gorljivo branis kompaniju..al sve ima svoju mjeru..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lelica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 21:16 
Naslov:  Re: Na liniji Osijek-Frankfurt letjelo više od 8000 putnika, pregovara se i o liniji Osijek-London
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cleopatra je napisao/la (Pogledaj post): › što ne bi osijek-zurich?


Ja sam za,
a London je isto privlačan, kao i svaki drugi grad sa svojim posebnostima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: