Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



menage a troa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2006. 22:56 
Naslov:  menage a troa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijenjeni diskutanti i diskutantice,
eto mene zanima nešto intimno,ali moram vas pitati jeste li razmišljali o seksu u troje...ja sam svojoj dragoj par puta predložio neke cure ali joj se nijedna nije sviđala...želi jednu rasnu crvenokosu...usto i prirodne neobrijane pice....a takih je stvarno malo....pa eto... ako slučajno tu ima koja rasna crvenokosa a da nije sasvim izbrijana...uf...skrenuh s teme....htjedoh pitati Vas kakve vi kombinacije muško ženske preferirate...jesam li ja jedini s ovakvim željama....ili ima još prljavih strasti na ovom pdf-u Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 7:15 
Naslov:  Re: menage a troa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1,2,3,4, izgubljeni...

Ima nas još! Twisted Evil

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima nas, ima... ali razumijem tvoju curu. i meni se sviđaju vrlo vrlo rijetke, ali nije da nisam razmišljala o tome Wink
samo mislim da bi se ipak rađe odlučila za varijantu da se ja poigram s njom, a dragi samo gleda... ipak sam za drugo možda malo previše posesivna. ..pa vjerojatno bi se i tebi puno manje sviđala ideja još jednog frajera s tobom i curom, ne? Wink Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Huh...
Mislim da bih mogao ozeniti biseksualku... jasno, pod uvjetom da nikada ne razvije ili ne pocne razvijati emotivni odnos s drugim ribama... Smile

Ako treba, ozenio bi ih obje, ako bi se uopce mogle podnositi... Smile E, to bi bio posao...Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Huh...
Mislim da bih mogao ozeniti biseksualku... jasno, pod uvjetom da nikada ne razvije ili ne pocne razvijati emotivni odnos s drugim ribama... Smile

Ako treba, ozenio bi ih obje, ako bi se uopce mogle podnositi... Smile E, to bi bio posao...Smile


a da si posesivan, kako bi znao da li ona voli tebe ili nju? ili možda jesi posesivan pa možeš samo maštati o tome?
znaš ponekad treba znati koje su ljudske granice... a ovako, maštati je jedno, a ostvarivati drugo... sretno sa biseksualkama...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la: › a da si posesivan, kako bi znao da li ona voli tebe ili nju? ili možda jesi posesivan pa možeš samo maštati o tome?


Sorry, mislim da ne shvacam pitanje... i odgovor... could you, please, rephrase the question... tnx...

Sto se tice prvog pitanja, stvar je jasna... ako ju voli - voli ju... ja tu vise nista ne mogu... end of story... isto kao kad riba zavoli nekog drugog tipa...

Dakle, cilj je pronaci osobu koja ce biti svjesna sto radi...i s kojim filmom...

petrusijan je napisao/la: › znaš ponekad treba znati koje su ljudske granice... a ovako, maštati je jedno, a ostvarivati drugo... sretno sa biseksualkama...


Slazem se da treba znati granica... ali svatko ima svoje granice... skrivanje iza "ljudskih granica" i "ljudske prirode" mi mirisi na propisanu jednoobraznost...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, da lako je tebi govoriti i pričati skrivajući se iza nekakavih napada... ponekad dok ovako čovjek sjedi u naslonjaču i piše nije iskren i može pisati ono o čemu mašta, a nikada ne ostvari... iskreno, ova mašta sa biseksualkom možda u tebi otkriva određene homoseksualne sklonosti... ali nećemo sad o tome...
može mirišati svakao, meni miriši na jednoumlje i diktaturu razmišljanja koje se nameće od strane tebe...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 23:07 
Naslov:  Re: menage a troa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zachatali ste topic s svojim glupostima,molim da se držite teme i ne filozofirate.. Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ima nas, ima... ali razumijem tvoju curu. i meni se sviđaju vrlo vrlo rijetke, ali nije da nisam razmišljala o tome Wink
samo mislim da bi se ipak rađe odlučila za varijantu da se ja poigram s njom, a dragi samo gleda... ipak sam za drugo možda malo previše posesivna. ..pa vjerojatno bi se i tebi puno manje sviđala ideja još jednog frajera s tobom i curom, ne? Wink Wink






da...i ja bih mogao promatrati malo dirati i to je to...penetracija ne dolazi u obzir...mada ja mislim da kada stvar krene...pasti će svi tabui....nisi napomenula jesi li možda crvenokosa...
što se tiče uleta frajera u tu priču....pošto ga ja nebih mazio to bi se svelo na karanje moje drage... a to me baš ne popaljuje....

Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 23.01.2006. 17:19; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la: › da, da lako je tebi govoriti i pričati skrivajući se iza nekakavih napada... ponekad dok ovako čovjek sjedi u naslonjaču i piše nije iskren i može pisati ono o čemu mašta, a nikada ne ostvari... iskreno, ova mašta sa biseksualkom možda u tebi otkriva određene homoseksualne sklonosti... ali nećemo sad o tome...


Zasto necemo?! Hebote, ovako iz fotelje kad pises, ne samo da sam latentni homic, nego sam i serijski ubojica i kanibal... sto da ne...

Hajde, koji se jos zakljucci mogu izvuci iz moje mastarije o dvije ribe u krevetu?! Mozes li saznati sto sam danas doruckovao? Evo, vjerujem da ti to ne bi trebao biti problem...

petrusijan je napisao/la: › može mirišati svakao, meni miriši na jednoumlje i diktaturu razmišljanja koje se nameće od strane tebe...


Ahaa, ti si jedan od onih koji ne cita sto mu sugovornik (sutipnik) napise... dobro za znati...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga, manáge je samo produkt dokonosti.
ovisi kako gledas na seks:
ak ti je seks samo ispunjenje fizickih, a ne i emocionalnih potreba, u stanju si ici u krevet sa 4-5 zena, muskaraca, ili kombinirano (ovisno o sklonostima) odjednom.
sto, po meni nema smisla....
ako zbog niceg drugog, zbog krvlju, znojom i...ostalim izlucevinama(Smile) spoznate cinjenice koliko posla ima oko samo jedne zene.

moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno, "posla" mislim samo figurativno...
volim ja raditi:)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...


Tako je. Tko god je to radio reči će ti da je to previše posla i zna biti gužva...Ali definitivno za probati...

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ne znam...jesam prevelika pič*bleeeeep*kica ako kazem da me druge zene ne privlace?(ni muskarci, kad smo vec kod toga....)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2006. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

nebi tako mislio/govorio da nema znas koga na forumu...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: