Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno pismo udruge Kohorta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Evo neka gospoda iz kluba odgovore na nekoliko konkretnih pitanja:

1. Ako im je proračun prošle godine bio 22 miliona kuna a ove 14 miliona a to su oni javno rekli na skupštini kluba gdje je potrošen taj novac ako se ne dovode pojačanja, ako ne plaćaju igrače a sami su priznali da im nisu platili nekoliko mjeseci i da je samo taj dug prema igračima nekoliko miliona kuna (a zanimljivo j opet kako neki ovdje "dobro upućeni" tvrde da igrači igraju za crkavicu. Kome se onda duguju milioni kuna??????????
2. Kako objašnjavaju činjenicu da im je istekao mandat od 4 godine a klub nije napravio apsolutno ništa od onoga što su najavljivali (od kosolidacije do čak borbe za prvaka). Kako imaju obraza sjediti u klubu poslije svega?
3. Zašto ta omladinska škola u koju se kunu 10 godina nije u stanju stvoriti jednog poštenog veznog igrača? JEDNOG!
4. Zašto cijeli grad (a bogami i šire) priča da u NK Osijeku u podmlatku mogu igrati samo oni čiji roditelji plate trenerima "ispod stola". Odakle takve priče ako nisu istinite?
5. Kakve su to selekcije u toj famoznoj omladinskoj školi kad nam do prve ekipe dolaze 18 godišnjaci visoki 1,68 i teški 52 kg (da karikiram). S kim se oni mogu ravnopravno boriti u prvoj ligi?
6. Zašto u 4 godine nisu otvorili fan shop, poradili na marketingu kluba. Gdje su službeni rekviziti kluba? Gdje se može nabaviti običan kalendar NK Osijeka a da ne govorim dalje...Zašto se tih famoznih 720 000 kuna s kojima se oni hvale da su poslovali u plusu nisu uložili u marketing NK Osijeka? Dajte Kohorti 720 000 kuna pa ćete vidjeti što je marketing kluba ako ste vi nesposobni za takve stvari.
7. Zašto se igrači ne kažnjavaju za nedisciplinu? Zašto im se dopušta da se vuku po birtijama do ko zna kojeg doba? Kako će onda ti isti igrači odraditi svoje obaveze na treningu a da ne govorim o utakmici ako tulumare cijelu noć. Ti isti igrači poslije svake utakmice razmile se po birtijama nevažno jesu pobijedili Hajduk ili izgubili od Karlovca. To je njima potpuno nebitno. Poslije utakmice pravac birtija.
8. Zašto se u Osijek ne dovode neki poznatiji nogometni klubovi na prijateljske utakmice? Kako Karlovac može dovesti QPR? A oni? Vrhunac im je nekakav bezvezan klub iz Mađarske.
9. Zašto se nije dostojanstveno proslavilo 60 godina kluba. Baš ništa. Kao da je klub osnovan prije 4 godine a neprije 60.
10. Zašto klub ne organizira bijelo-plavu noć? A u isto vrijeme organiziraju se kojekakve bile i plave noći.
11. Zašto se dozvoljava da Croatia osiguranje ne poštuje sponzorski ugovor i godinu i pol dana ne uplati niti lipe na račun NK Osijeka kako sami tvrde a u isto vrijeme se direktor osječke podružnice Croatia osiguranja bira na mjesto dopredsjednika NK Osijeka??????? Pa ko je tu blesav?

I tako dalje...


pa ocito smo mi ljudi,kad nas taki ljudi mogu veslat i pravit budalama 4 godine,ko zna sta ce jos bit,stvarno se bojim da cemo se ove godine borit za opstanak,nedo bog da jos vrate ligu 12,onda smo u kurcu

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2009. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la: ›
Evo neka gospoda iz kluba odgovore na nekoliko konkretnih pitanja:

1. Ako im je proračun prošle godine bio 22 miliona kuna a ove 14 miliona a to su oni javno rekli na skupštini kluba gdje je potrošen taj novac ako se ne dovode pojačanja, ako ne plaćaju igrače a sami su priznali da im nisu platili nekoliko mjeseci i da je samo taj dug prema igračima nekoliko miliona kuna (a zanimljivo j opet kako neki ovdje "dobro upućeni" tvrde da igrači igraju za crkavicu. Kome se onda duguju milioni kuna??????????
2. Kako objašnjavaju činjenicu da im je istekao mandat od 4 godine a klub nije napravio apsolutno ništa od onoga što su najavljivali (od kosolidacije do čak borbe za prvaka). Kako imaju obraza sjediti u klubu poslije svega?
3. Zašto ta omladinska škola u koju se kunu 10 godina nije u stanju stvoriti jednog poštenog veznog igrača? JEDNOG!
4. Zašto cijeli grad (a bogami i šire) priča da u NK Osijeku u podmlatku mogu igrati samo oni čiji roditelji plate trenerima "ispod stola". Odakle takve priče ako nisu istinite?
5. Kakve su to selekcije u toj famoznoj omladinskoj školi kad nam do prve ekipe dolaze 18 godišnjaci visoki 1,68 i teški 52 kg (da karikiram). S kim se oni mogu ravnopravno boriti u prvoj ligi?
6. Zašto u 4 godine nisu otvorili fan shop, poradili na marketingu kluba. Gdje su službeni rekviziti kluba? Gdje se može nabaviti običan kalendar NK Osijeka a da ne govorim dalje...Zašto se tih famoznih 720 000 kuna s kojima se oni hvale da su poslovali u plusu nisu uložili u marketing NK Osijeka? Dajte Kohorti 720 000 kuna pa ćete vidjeti što je marketing kluba ako ste vi nesposobni za takve stvari.
7. Zašto se igrači ne kažnjavaju za nedisciplinu? Zašto im se dopušta da se vuku po birtijama do ko zna kojeg doba? Kako će onda ti isti igrači odraditi svoje obaveze na treningu a da ne govorim o utakmici ako tulumare cijelu noć. Ti isti igrači poslije svake utakmice razmile se po birtijama nevažno jesu pobijedili Hajduk ili izgubili od Karlovca. To je njima potpuno nebitno. Poslije utakmice pravac birtija.
8. Zašto se u Osijek ne dovode neki poznatiji nogometni klubovi na prijateljske utakmice? Kako Karlovac može dovesti QPR? A oni? Vrhunac im je nekakav bezvezan klub iz Mađarske.
9. Zašto se nije dostojanstveno proslavilo 60 godina kluba. Baš ništa. Kao da je klub osnovan prije 4 godine a neprije 60.
10. Zašto klub ne organizira bijelo-plavu noć? A u isto vrijeme organiziraju se kojekakve bile i plave noći.
11. Zašto se dozvoljava da Croatia osiguranje ne poštuje sponzorski ugovor i godinu i pol dana ne uplati niti lipe na račun NK Osijeka kako sami tvrde a u isto vrijeme se direktor osječke podružnice Croatia osiguranja bira na mjesto dopredsjednika NK Osijeka??????? Pa ko je tu blesav?

I tako dalje...


pa ocito smo mi ludi,kad nas taki ljudi mogu veslat i pravit budalama 4 godine,ko zna sta ce jos bit,stvarno se bojim da cemo se ove godine borit za opstanak,nedo bog da jos vrate ligu 12,onda smo u kurcu

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pokušat ću se nadovezati na Osječanina.
Pitao si se kome se duguju milioni kuna? Jedan moj lega je svojevremeno imao profi ugovor u Osijeku (prije 10 godina), nije ni primirisao prvoj ekipi, doduše bio je par puta na klupi. poslije je igrao po Vukovaru, Grafičaru...Neki dan sam ga pitao koliko mu je Osijek dužan - on mi je na to rekao 90.000 kn. Što misliš koliko su onda dužni Beljanu, Bešireviću, Ergoviću, Gašparu...Svi se oni sude s Osijekom. Da ne navodim milijunski dug prema Vodovodu, HEP-u...

O (ne)kvaliteti takozvane 'Osječke škole nogometa' sam već puno puta pisao na ovom forumu. Apsolutno si u pravu za sve što si napisao. Ta škola kao prvo nema kvalitetne trenere a to se najbolje zaključuje po sadašnjim prvotimcima koji su izašli u seniore kao nekompletni igrači. Neki igrači su bili toliko talentirani da ih osječki kvazitreneri nisu uspjeli uništiti (Šuker, Vlaović, Špehar, Bjelica, Babić, Vranješ) ili su na vrijeme zbrisali (Cvitanović)
Jedan Marko Babić je napravio uspješnu karijeru unatoč činjenici da je iz 'Osječke škole nogometa' izašao kao nekompletan igrač (još uvijek ima neizrađen i ne baš precizan udarac, a skok igra mu je katastrofalna unatoč visini od 186 cm) Isto se može reći i za Vranješa.

Što se tiče klupskih rekvizita, apsolutno se slažem s tobom, a za ovu opasku oko 'bijelo-plave noći' imaš od mene visoku ocjenu.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 4:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nenadu Bjelici želim sretan 38. rodjendan, Najbolji trener 2. Austriske lige, nakon petog kola i dalje prvi, bravo majstore!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › A ma ne treba se ovom rezultatu ništa čuditi. Ova momčad jednostavno ne može bolje. Imamo trenera koji je dao svoj maksimum ovoj momčadi i ni on jednostavno ne zna bolje. Nije ovo krivnja niti igrača niti trenera. Samo uprave što nije u stanju popraviti niti igrački niti trenerski kadar. Ovo je maksimum ove momčadiali se bojim da će taj maksimum dovesti do druge lige. Sad se stvarno bojim za to.

Laughing Laughing Laughing Laughing
Čitam ove komentare, uključujući i svoje i nemogu vjerovati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čitam ove komentare, uključujući i svoje i nemogu vjerovati.

Znaš kako se kaže, lopta je okrugla Smile Treba biti sretan dok traju ovako dobri rezultati iako ne treba poletiti previsoko. Osijek ove sezone ima realne šanse završiti čak i na drugom mjestu, ali što poslije toga? Ispasti od nekih tamo Ciprana? Rasprodati momčad (to će već sad na zimu napraviti) i onda sve ispočetka, tj. blackout idućih 4-5 godina?

Ne znam baš koliko se popravila politika kluba i koliko oni veze imaju s ovim rezultatima... ustvari znam, nemaju baš nikakve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čitam ove komentare, uključujući i svoje i nemogu vjerovati.

Znaš kako se kaže, lopta je okrugla Smile Treba biti sretan dok traju ovako dobri rezultati iako ne treba poletiti previsoko. Osijek ove sezone ima realne šanse završiti čak i na drugom mjestu, ali što poslije toga? Ispasti od nekih tamo Ciprana? Rasprodati momčad (to će već sad na zimu napraviti) i onda sve ispočetka, tj. blackout idućih 4-5 godina?

Ne znam baš koliko se popravila politika kluba i koliko oni veze imaju s ovim rezultatima... ustvari znam, nemaju baš nikakve.

A čuj nemožeš ih kriviti za nešto što ne valja, a za ono što valja im oduzimati zasluge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: