Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno pismo udruge Kohorta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaže dumba u glasu: "Očitovati ćemo se o ovom pismu nakon utakmice jer smo sada potpuno skoncentrirani na nju!"
Šta bi bilo da se nisu koncentrirali?
dumba prvo skoči pa reci HOP!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek nije najzaduženiji grad u RH tako da ne lupetajte pizdarije

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2009. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Osijek nije najzaduženiji grad u RH tako da ne lupetajte pizdarije


to nismo krivi ni mi ni nk osijek,a i novci nisu tu najbitniji,bitna je volja za radom,a i kad smo kod novaca,osijek je u proteklih par godina i prodo pokojeg igraca,za obnovu ugovora su bar imali

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2009. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sramota me bilo gledat jučer.. 5:0 , dinamo nas pregazio... dinamo je smijesa klub, al kakvi smo mi ad nas pregaze???? sve na transfer listu stavit.... ja se dam kladit da se ti kreteni klade protiv sebe, sav 20 000kn da ce ih karlovac dobit.. dignu 100 000 i amen... igrat ce tako da ostanu u ligi bez briga, a nagodinu opet

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
bavaria je napisao/la (Pogledaj post): › ako transparent inati se slavonijo nije politika, onda ne znam što je ...

jedna stvar je podrška branimiru glavašu kao generalu, a druga je stvar biti instrument politike ...

nadalje, u kohorti je velik broj pripadnika hsp-a, naročito s VBK, pa se na tekmama nikada nije mogla vidjeti podrška HSP-u ... čak se ne sjećam da se i 91 klicalo HDZ-u ...

inače, baš zbog ovoga kohorta nema neki ugled među drugim navijačkim skupinama, sad bi se pojedinci silom htjeli riješiti tog tereta, ali ne ide ...


Transparent Inati se Slavonijo je stariji od bilo koje političke opcije na ovim prostorima tako da molim te prvo provjeri šta pričaš inače ispadneš Laughing Laughing Laughing

Kada se to skandiralo HDSSB-u, HDZ-u ili HSP-u? Želim datum i utakmicu. Nakon toga može polemizirati, ali ovako.
Btw. ta tvoja ekipa s VBK je podržala skandiranje Glavašu, izradu šetalice sa Gotovinom protiv Irana. Čisto da se zna...

Jučer se pokazala prava slika trenutnog stanja NK Osijeka. Nemoć, fizička nepripremljenost, bezidejnost...
Svi se slažemo da do promjena treba doći, ali ajde da čujem što vi mislite tko bi se uhvatio u koštac sa takvim problemima? Osobno mislim da bi direktor trebao biti sposoban manager, a sportski direktor Bog i batina selekcije. Od škole nogometa do prvog sastava. također bi to trebala biti osoba sa ugledom u inozemstvu.


Slažem se da Osijku treba i iskusan menadžer i kvalitetan trener, ali nemamo mi novaca za takve ljude niti smo ih ikada imali. Nekada se nije imalo ni novaca koliko sad ima NK Osijek pa su se uspjeli izboriti za Europu a jedno vrijeme čak i drmati u njoj Very Happy. Može se napredak napraviti i sa malo novca ali mi nije jasno da baš se nema za ni jedno jedino pojačanje. Pa Španjić i Bučević su bili teške lopine pa su dovodili uredno svake godine jedno do dva pojačanja. Ova uprava ima Croatia osiguranje iza sebe pa nemaju ni za plaće a ne pojačanja. Gdje su ti novci? Nemoguće da ide sve u sanaciju nekakvih starih dugova. Ne moguće da nitko nije ni pokušao dovući recimo Tadića iz Dinama na posudbu kad već tamo nije igrao, ili porazgovarat sa Babićem i ostalim bivšim igračima koji su ovo ljeto trenirali sa Osijekom. Ma da su barem probali pa ne uspjeli ajde i pokušaj se cjeni, ali nije nitko niti probao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Nk Osijek više ne treba uložitit niti jednu kunu, to je nešto što je već previše novaca progutalo u ovome gradu i nešto u što se već previše novaca uložilo, a i puno je prećih stvari za riješit nego Nk Osijek. Klub treba ostavit da se sam uzdržava, ako to nije u stanju onda proglasit stečaj i kraj !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MALENA13
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo zanima jedno ako je klub u tolikim dugovima zašto klinci u takozvanoj školi nogometa(u kojoj se igrači biraju po rodu)imaju trening dva puta dnevno onaj drugi mi nikako nije jasan jer se održava pod reflektorima.za bespotrebno trošenje struje ima a za pojačanje nema jer iz te škole godinama nije proizašao ni jedan pravi nogometaš a i ono što je imalo vrijedilo uspjeli su pokvariti,prodati pošto poto ili je on sklon ozljedama pa od njega kasnije ništa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legich
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[color=orange]
ja sam već o tome pisao 2007 . g.
dumba ima 28.000,00 kn plaću( imao 35.000), svi treneri koji nisu iz osk, (Šušak, Lončarević) su bili podstanari kod njega u njegovom stanu itd,
Žitnjakov sin igra non stop u juniorima.....

[align=justify]
[/color]
http://www.tuzibaba.org/content/view/456/115/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KILLER
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

agape007 je napisao/la: › ahkok
šta bi vi za te pare....samo nemojte igrace krivit...volio bi vidjet nekog od naj glasnijih da treniraju dva puta dnevno dok taj upravo naj glesniji leži u krevetu i trijezni se od tulumarenja koji je tim igracima uskracen...kao oni su profesionalci...i nemoraju imat što i svi drugi...i nakon tolike žrtve još nedobiju to ni placeno a i onda kad loše odigraju upravo oni naj glasniji se nisu uspili otrijeznit i dolaze mamurni i svakaki na stadion-cast iznimkama kojih je više-i ljece svoj mamurluk i glavobolju...vjerujte mi da je to tako...ja sam navijac i kad loše odigraju malo budem razocaran i ljut ali oni meni nisu ništa dužni kao ni ja njima...pa ako ostanem ljut do iduce tekme,jednostavno nedoðem...ja neznam šta si umišljaju kvazi navijaci...da oni više vole osijek od mene...vjerujte da ti koji bi pravili reda nisu ništa drugo vec nekontrolirana skupina koja bi htijela imat koju rijec reci ali neznaju...pa idu od utakmice do utakmice-i na rukomet i na košarku itd...-pa kao tamo se njih neko boji...ja savijetujem takve da oni nisu pravi navijaci i neka si naðu neku razonodu i da se s time zabave...još jednom napominjem da su -oni-u manjem broju samo povuku tu mladež koja ce uskoro postat kao i -oni-.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e killer, brate mili kenjaš..mnogo... pa ti zlatni momci su svake subote mrtvi pijani u q clubu..kakav sportski život, šta pričaš ti... ljudi idu na fax, krvavo uče i onda imaju 5 000 km plaću, ako.. ovi majmuni šutaju jebenu loptu u 1. T- COM HNL i imao polomljene noge, mao gripu, ne zabio ni jedan gol dobit će plaću... naravno da su dužni nama navijačima i Kohorti i nama ostalima koji im platimo tu jebenu kartu... BTW nemoj o pozivnicama i njih firme plate... Sramota su za naš grad.. Karlovac nas pobjedi, Karlovac!!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Al Bandy
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 18:32 
Naslov:  Re: Otvoreno pismo udruge Kohorta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba oterati i onu gljivu od direktorice Valentinu Koprivnjak koja ne služi ničemu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 19:05 
Naslov:  Re: Otvoreno pismo udruge Kohorta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razumijem da nema novaca za transfere, ali jednostavno ne mogu vjerovati da ne mogu uzeti igrača koji je bez ugovora. Skender, Smoje, Babić, Jukić, Vojnović, Balatinac... Pa to su sve naši dečki, ne mogu vjerovati da nitko prstom nije maknio da ih zadrži odnosno vrati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pavličić je isto bez ugovora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KILLER
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja bi volio da tvoje djete bude placeno kao ti igraci...i o kojem pijanstvu ti pricaš...pa ti misliš da oni nemaju pravo na izlaz...a to o pozivnicama tebi nedaje pravo na tako agresivno razmišljne...i ti igraci koji su pušteni bez i malo borbe za njih..tu leži kljuc nesposobnosti uprave....podržavam svako mišljenje da igraci moraju na terenu dat sve da osvijetle obraz ne samo kohorte vec i grada i sebe....kažem...ako neide nemislim da bih trebao rezat vene...pa ni oni nisu dobili te silne place što mi mislimo da su velike...i ja sam za da im treba dat do znanja da smo tu i da smo i razocarani ali ne da bi nekoga vreðao i što je još gore nabijao kazne i uništavao klub zbog toga...pogledam samo hajduk i odma znam šta je nesreca i nemoc...a tolike milione su natukli u klub i igrace...ovi naši igraju za nekoliko tisuca kn i to ješ nije redovna-kasne i po godinu dana-provijereno...ma volio bi vidjet sebe da proljevam znoj a da sebi nabijaju place u upravi i po35 000 kn a igrace izbijegavaju i nedaju im ni osnovno...ja gledam sa te strane...i negriješim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2009. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako igraju i u kojoj ligi igraju i predobro su plaćeni.. ti si pričao o sportskom i profesionalnom životu.. opijanje u q clubu je sportski? dan prije utakmce?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: