Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić u mirovini

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
hoću li ikad pročitat naslov "Anto Đapić u zatvoru" , pa da mi srce bude na mjestu ?


potpisujem, tamo mu je mjesto zajedno s ekipom s kojom je "čistio" gradska poduzeća

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2009. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
Čovjek nema ni jedan dan radnog staža izvan politike. Šta reći?!
Da je najbolji u svome poslu i prepustio je saborsko mjesto Danielu Srbu-potpuno nesebično i pohvalno.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crni ss
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2009. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jbt koji kod nas lopovi i seronje su bili ili još uvijek jesu na vlasti, a još im dajemo 9000 kn mirovine.....sramota

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Anto Đapić će nam nedostajati. Naime, prava je rijetkost da netko tako učestalo i bez ustručavanja dodiruje dno, sramoti se i blamira. Umjesto da po pitanuju mirovine šuti, on lakonski odgovara da ju je zaslužio, a na pitanje ima li poslovnih ponuda Đapić odgovora: 'Što će mi ponude? Što ću ići raditi? Stranački sam čelnik i planiram se sada baviti samo strankom."

Sjajno. Vidimo na ovom primjeru da cjelodnevno obžderavanje i kartanje belota sa okolnim ulizicama u Hrvatskoj može značiti i zasluženu mirovinu. Vidimo i da čovjek protiv kojeg se unutar stranke organiziravaju protestni skupovi, a smijenili bi ga svi članovi zapadno od Čepina (njih par desetaka) ima namjeru baviti se strankom u mirovini. Jao toj uskoro nepostojećoj stranci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2009. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...meni je više za oko zapela ova rečenica:
"Skroman sam čovjek, imam dovoljno i nemam potrebe tražiti kruha preko pogače"
...e, pa dragi Magistre, niti u jednom trenutku nikada nisam ni pomislila da nemate, jer javno se zna da imate, ne zna se baš točno koliko, ali u svakom slučaju puno više nego prosječni/pošteni građani..također ćete dobivati još duuugo godina puno više od prosječne mirovine, a sve to iz džepova jadnog puka....stoga, nemojte više davati ovakve izjave, muka mi je od tolikog licemjerstva....
...da, da - sve je to Vama Vaša borba dala.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dali ste puno više Glavašu koji nikako nije ništa zauzvrat napravio i dajete opet.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crni ss
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2009. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ali je glavašbio tu i za vrijeme rat, a nije došao u osijek živjeti zato što se ukazala prazna fotelja kao magistar đapić.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2009. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

On je najveći ratni profiter, nije jedini koji je ovdje bio a hvalisavac koji je spasio Osijek. Da, bio je i to je dobro-predobro naplatio, više od ijedne fotelje.
Đapiću zamjerate magisterij, a svi znate da je to dobra namještaljka.
Prvotno sam bio za HSP, nije mi bitno bilo tko je šef, a sad sam baš za Đapića jer kada vidim svu tu bagru koja preko medija plasira neistine, uništava Slavoniju i Baranju i ne staju ni tu nego i cijelu državu.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crni ss
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ,ratni profiter-slazem se sa tobom i treba mu suditi za to ,a ne za tzv.ratne zlocine.....
lega bio je tu za vrijeme rata i jedino to je prevagnulo kad sam glasao ....
ne sviđa mi se što je sada u hercegovini i otamo dirigira,ali šta možeš takva mu je sudbina....
a gospodina đapića i njegov magisterij da ne spominjem gadi mi se i on i matković.....
zašto?
zato što su mi zabranjivali rad tvrtke koja ima sve potrebne dokumente još iz juge .....kad su vidjeli da mi ne mogu zabraniti rad onda je počela ucjena........samo da bi mogli oni prosperirati....to ti je istina o hsp...matković,đapić, doležal i drugi.....
pa sad ti meni reci da li da podržim đapića ili da ga žalim, nakrao se on i uhljebio i sebe i ženu.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je, treba mu suditi za pljačku i uništenje poduzeća a ratni zločini su ratni.
Danas svi uzimaju, a oni koji kažu da ne bi, vjerovatno nisu u poziciju da to zapravo i učine. Samo što će neki uzeti manje i nešto i napraviti i pokrenuti a neki će uzimati gdje god stignu, nimalo ne mareći za ništa i nikoga.Bez guranja svojih ljudi i bez dobrog politiziranja nećeš imati uspjeha u politici, dakle uvijek će postojati strana koja nije zadovoljna.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crni ss
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da imam vlast , sve bih njih pokupio i na goli otok...bili bi atrakcija i imali bi najbolju turističku sezonu.....samo mene se ništa ne pita

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne pravim od lica guzicu....

20.08.2009. citat:
"... a na pitanje ima li poslovnih ponuda Đapić odgovora: 'Što će mi ponude? Što ću ići raditi? Stranački sam čelnik i planiram se sada baviti samo strankom."

25.08.2009. citat:
"Predsjednik HSP-a najavio je kako bi nakon političkog umirovljenja u Hrvatskoj mogao nastaviti karijeru u Bosni i Hercegovini, i to kao kandidat za Predsjedništvo BiH."

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Pravi Hrvati, kakvima se pravaši zasigurno smatraju, uvijek će u kriznim trenucima obračuna sa protivnicima pronaći nekakav problem s automobilom.

Evo, neće im zasmetati izborni debakli koje im je vođa Đapić priuštio u nekoliko posljednjih godina, neće im zasmetati tjeranje iz stranke najjačih ljudi, nepostojeća politika, manjak ideja i programskih odrednica, zasmetat će im auto koji Đapić vozi (ili ga voze).

No, slijedi sudbina Hrvatskog bloka i Pašalića, ili DC-a i Mate Granića. Dvoje kudikamo popularnijih članova osniva novu stranku, u tu će otići pola od 1400, niti jedna na slijedećim izborima neće prijeći izborni prag. Godinu dana poslije nestat će i jedna i druga stranka. To će biti ostavština Ante Đapića, voljeli li ga ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Do jučer im je bio super. Bivši članovi su krajnje nekompetentni i nisu u stanju bili u svome mjesu išta učiniti.
Jel Đapić kriv za uspjeh u Slavonskom Brodu?
Ako ste pravi pravaši, ljudi će za vas glasati a ne zbog Đapića. Neka si samo nekolicina seratora osnuje stranku i tako i dalje rasipa pravaštvo!!
Neka nas bude 1400, 100 ili 100.000 ali da smo pravi i jedinstveni a ne da se mi pravaši dijelimo zbog čelništa.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2009. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda kad svi (tzv. vođe) skontaju da je to isključivo u interesu HDZ-a i da takvim potezima ne radimo dobro za pravaše, možda odjebu sa svojim velikim narcisoidnim glupostima i počnu djelovati kako treba, .....svi se kite nekim Starčevićevim idejama, a nisu mu dorasli niti dan danas guzicu poljubit....ako ne mogu sve pravaške opcije sjesti za stol i dogovoriti se o budućnosti te odraditi prave demokratske izbore na predstojećem saboru stranke, onda mogu zaboravit na ideju HSP-a zauvijek...ne treba se dijeliti, nego ujediniti...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: