Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2006. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Mislim da ne mogu cijeniti glazbu koja u sebi nema bar mali dio božanskog, bar mali dio umjetnosti i vještine autora, radosti uživanja u glazbi (jeste gledali spot System of a down za Question? Ti ljudi tako uživaju u onom što rade da ih se mora slušati bez obzira slušate li inače tu vrstu glazbe ili ne... Otprilike to tražim od glazbe i to mogu cijeniti u glazbi).

lijepo rečeno... slažem se...
Alana Bates je napisao/la: ›
Pritom: ne kažem da i metal glazba i rock glazba nije u određenom smislu proizvod.


događa se ali tek kad bendovi ne znaju kako da zadrže fanove i kad i nestane para... zato je jedna teorija potvrđena... svi bendovi imaju najjače svirke u početku a kasnije malo vuku na komercijalu al ih ipak održavaju stari albumi...
evo ti primjer kad već spominješ--> S.O.A.D.
Toxicity ih je proslavio i većina smatra njihovim najjačim albumom... ona dva starija (steal i soad) imaju čisti primjer početka kad su počeli sa svirkom koja ih je proslavila (lagano pa žestoko do yaya), mesmerize ima par hitova dok hypnotize ima manje (Lonely Day meni favorit)... ovo ne znači da nisu dobri albumi nego da su stariji bolji... za par godina ću vjerojatno drukčije mislit o tim albumima jer preferiram stare stvari al zasad je ovak...

i jedna provala koju sam pročitao negdje... AC/DC SU POP ROCK (ku... moj)... tvrd kamen da ne može biti tvrđi...

And if you go, I wanna go with you,
And if you die, I wanna die with you,
Take your hand and walk awaaaay

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2006. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

učiteljica je napisao/la: ›
ajmo u kampanju: OSIJEK- GRAD BEZ NARODNJAKA!!! baš me zanima koliko bi naše svekolike, zlatne mladeži potpisalo akciju Question Exclamation


Zlatna mladež sluša svoje narodnjake, tako da sve ovo o zabranama dođe kao lamentiranje.
Osim toga, možda su čak i u većini, pa kad bi se oni dohvatili kakve peticije ili bune....
Kada nekome nešto branite, još više ga privlači.

Ako su na radiju ili TV pjesme koje ne podnosim, promijenim stanicu. Isto tako, ako se negdje pušta glazba koju ne volim, hvala, otići ću gdje mi se sviđa.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2006. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la: ›
Mislim da ne mogu cijeniti glazbu koja u sebi nema bar mali dio božanskog, bar mali dio umjetnosti i vještine autora, radosti uživanja u glazbi (jeste gledali spot System of a down za Question? Ti ljudi tako uživaju u onom što rade da ih se mora slušati bez obzira slušate li inače tu vrstu glazbe ili ne... Otprilike to tražim od glazbe i to mogu cijeniti u glazbi).

lijepo rečeno... slažem se...
Alana Bates je napisao/la: ›
Pritom: ne kažem da i metal glazba i rock glazba nije u određenom smislu proizvod.


događa se ali tek kad bendovi ne znaju kako da zadrže fanove i kad i nestane para... zato je jedna teorija potvrđena... svi bendovi imaju najjače svirke u početku a kasnije malo vuku na komercijalu al ih ipak održavaju stari albumi...
evo ti primjer kad već spominješ--> S.O.A.D.
Toxicity ih je proslavio i većina smatra njihovim najjačim albumom... ona dva starija (steal i soad) imaju čisti primjer početka kad su počeli sa svirkom koja ih je proslavila (lagano pa žestoko do yaya), mesmerize ima par hitova dok hypnotize ima manje (Lonely Day meni favorit)... ovo ne znači da nisu dobri albumi nego da su stariji bolji... za par godina ću vjerojatno drukčije mislit o tim albumima jer preferiram stare stvari al zasad je ovak...

i jedna provala koju sam pročitao negdje... AC/DC SU POP ROCK (ku... moj)... tvrd kamen da ne može biti tvrđi...

And if you go, I wanna go with you,
And if you die, I wanna die with you,
Take your hand and walk awaaaay



Kad kažem "proizvod" mislim na to da je sve što je napravljeno tj. proizvedeno - proizvod, pa tako i glazba. Kad zađu u ono da bi zadržali fanove, pa više ne eksperimentiraju nego idu s prokušanim, onda ja to nazivam komercijalom (sori, imam vlastitu klasifikaciju!)
Lonely day se dosta često ovih dana pušta na Slavonskom. Dobro, ali čudno, potpuno neuobičajeno za njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2006. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
i jedna provala koju sam pročitao negdje... AC/DC SU POP ROCK (ku... moj)... tvrd kamen da ne može biti tvrđi...
Dobro sto je Bon Scott mrtav. Da nije, ovo bi ga sigurno ubilo.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2006. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›

Lonely day se dosta često ovih dana pušta na Slavonskom. Dobro, ali čudno, potpuno neuobičajeno za njih.


eheheehehehhehe
meni je simpa pjesma

ide kao neka logicka vjezba ili nesto...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2006. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Da, puki, na "gluhonijemom", pa tući ću te... Wink


pa daj tek sam sada skuzio, nisam to ja napisao.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2006. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam što je proizvod... sve što ''izađe'' kao produkt ljudskog rada (i ako je čista mehanizacija to napravila isto jer je netko trebao napraviti tu mehanizaciju i kontrolira ju)... sve osim onog što nam je priroda dala je proizvod...
pjesmom lonely day su željeli pokazat da u ovo doba čovjek jednostavno popizdi od svega i da vrijeme prebrzo teče (USPORITE MALO... KO BRZO ŽIVI BRŽE UMRE) i sve mu dosadi al jedna stvar ne bi trebala (TRUE LOVE)... makar ja ne vjerujem u nju... previše je komercijalizirana darivanjem kao i božić i sve takvo... ljubav je nešto iskonsko što je u svima nama i ona prava je nepogrješiva ali je zametena današnjom zabludi o njoj... i kavom prije braka koja uzrokuje brak...
btw... nisam gay nego sam jednostavno čovjek koji je emocionalno prilično razvijen i otporan na sitne
shitove u emocionalnom životu...

YEA... filozofije rulz ! ! ! !

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2006. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oukei..zasro si ga s ovom "...nisam gay" - time samo dajes do znanja da sam mislis da je ovo zvucalo gayish.

exHOP3on je napisao/la: ›
btw... nisam gay nego sam jednostavno čovjek koji je emocionalno prilično razvijen i otporan na sitne
shitove u emocionalnom životu...


Definiraj sitni shit u emocionalnom životu?

Pod tri - ne vjerujes u pravu ljubav jer je ona komercijalizirana darivanjem? 'Ajde priznaj - dobro se zajebavaš, jelda?

oO, da pretpostavim - ti imas dugu kosu i konstantno namrgodjen izraz lica i brijes kako je sve u kurcu i nitko te ne razumije? Sori, ali s ovakvim izjavama ostavljas dojam klinca ufuranog u alternativu jer je to kul pa je i naucio par prigodnih napamet.
Nemoj ovo shvatiti kao napad, nego mi, molim te, malo pojasni svoje izjave.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2006. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De puki ne napadaj čovjeka.... Ali ni meni nije sasvim jasno što si htio reći:
1. da ljubav postoji ili ne postoji?
2. da komercijalnost utječe na ljubav - darivanjem i sličnim?
3. da ljudi koji razmišljaju o emocijama zvuče gayish?
4. mislim da nitko nije potpuno imun na sitne shitove u emocionalnom životu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nisam napadao. samo kazem kako zvuci takav post.
pa sam trazio da pojasni....

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2006. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ćemo potpisivat za izbacivanje narodnjaka iz tvrđe, ja potpisujem prvi... samo recite gdje je moram staviti potpis

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2006. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje da su u coctailu nego da su npr. u pubu, ili matrixu... Onda bi ih slušala cijela Tvrđa... a ovako, uopće ne zalazim u onaj kraj...

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2006. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › pjesmom lonely day su željeli pokazat da u ovo doba čovjek jednostavno popizdi od svega i da vrijeme prebrzo teče (USPORITE MALO... KO BRZO ŽIVI BRŽE UMRE) i sve mu dosadi al jedna stvar ne bi trebala (TRUE LOVE)... makar ja ne vjerujem u nju... previše je komercijalizirana darivanjem kao i božić i sve takvo...


U bokte koja filozofija. To što ti smatraš nekom filizofijom danas je jednako izkomercijalizirano kao i ta "true love"...Zar navidiš da svak skoro bend sa MTV- a fura se na tu nazovimo to tako alternativu, a mladi ju puše kao nešto drukčije, a zapravo je sve isto.
Preporučam ti knjigu " Simulacija i Zbilja " od Jean Baudrillarda ako se već " furaš na filozofiju " ..pa malo ono pogledaj pojam simulakra, označen, označitelj i referent Wink

Citat: › YEA... filozofije rulz ! ! ! !


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2006. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@alana
1. ljubav postoji al svatko ju shvati na svoj način...
2. otprilike da... pogledaj valentinovo... ljudi više ne kupuju ružu nego medvjede u pravoj veličini, zlato teško par dekagrama, vremena se mjenjaju... to stoji, al čini se prema gorem...
3. ne nego ih primitivci koji ne razmišljaju na malo večoj razini takvim smatraju... npr. cajkaroši koji znaju samo cmizdrit kad ne zbare pi*ku
4. mislim da nitko nije potpuno imun na sitne shitove u emocionalnom životu... nisam rekao da sam potpuno imun al me ne zabrinjavaju previše... ionako ljudi najlakše zaborave loše stvari...

@puki... od tog sveg navedenog... imam malo dužu kosu ali uvijek imam smješak na licu i ako je netko u mom društvu sjeban uvijek pronađem način za razveselit... trudim se i uspijeva mi... unatoč malo pesimističnim

ispričavam se zbog lošeg dojma al ipak ja ne znam točan jezik kako da vam nešto opišem jer vas baš i ne znam dovoljno da znam što znate i kako bi najlakše nešto shvatili...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2006. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ups... nisam dovršio nešto...
unatoč na izgled pesimističnim postovima ja sam tip osobe koja i u najsjebanijim događajima pronađe neko svjetlo...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: