Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 0:48 
Naslov:  Re: Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakakovih mišljenja tu imade....neki manje pametni neki više...samo....di ste vi konzumenti folk shita...nemate dvije čiste pa koju riječ napisat...ili oni stvarno odbacuju sve sa zapada uključujući informatizaciju i internet??
Sve kafiče koji truju okolinu i zagađuju zrak s istočnjačkim melosom i srpskim divama treba izolirati iz urbanih dijelova...predlažem poljoprivredni fakultet ili Pampas... Twisted Evil

A svi vi neoliberali možete da me poljubite u moju jugovačku guzicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › NARODNJACI NISU GLAZBA Exclamation

To, ne mogu pronaći izraz za to, može biti bilo što, ali u glazbu ih nikako ne možemo svrstati!

That's all folks RazzRazz Wink


To je anti-glazba Wink


Zadnja promjena: Hummin; 22.01.2006. 20:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni ja baš ne volim tu glazbu, zapravo, mrzim ju, ali eto, ne možeš protiv dječice od 13 godina koja sve više i više počinju slušati narodnjake govoreći da je neka pjesma bašnapisana kao za njih. Kao, ona ga je ostavila i on sad pije. Da, baš! Uglavnom, nebitno je to sve. I ja bih izbacila iz Tvrđe sve jer je Tvrđa spomenik. I otovrite malo više mjesta na kojima se sluša rock ili neka druga vrsta glazbe da nisu narodnjaci i zabavnjaci.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2006. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad kažem narodnjaci, ne govorim o etnu, o Lidiji Bajuk i slično. Bio mi je užitak služati ju ljetos. Ne govorim o sevdalinkama (izvornim), o pravoj tamburaškoj glazbi. No, sve to se zapravo i ne sluša po kafićima, ne?

Govorim o pokušajima sviranja s jednim tonom u tri takta i srcedrapateljnim tekstovima u stilu

Na čaršafu tri kapi krvi govore ti da si bio prvi!!! osijek031.com smile osijek031.com smile

ili

Dabogda ti zmija oči popila. osijek031.com smile osijek031.com smile

Btw, ako se pitate kako znam za ove tekstove - susjedi na četvrtom katu preferiraju to - pa sam ponekad prisiljena čuti tako što. Ma što ćeš, dijete iz osnovne škole im na mobu sluša narodnjake. Uglavnom, kao oni zapizde s narodnjacima, ja odvrnem Carmen npr. (mislim na operu) ili bilo što od ozbiljne, klasične glazbe. Twisted Evil Twisted Evil

Da, zaboravih, kad smo već kod glazbe. Ne izlazim baš nešto posebno, pa me zanima ima li u Osijeku neko mjesto gdje puštaju jazz, blues, soul...

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 22.01.2006. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Srce je moje violina,što je diraš kad ne znaš da sviraš!Nemoj da kvariš najljepše zvuke,umjesto pjesme začut ćeš jauke! osijek031.com smile osijek031.com smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jeste se okomili na te narodnjake, podsječa me na raspravu o Q-u, o šminkerima i onim drugima. Tko hoće neka sluša a tko neće-neće, Koktel je recimo dosta udaljen od ostatka kafova i tesko je slučajno proči pokraj njega i sl.

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je zao sto je prostor kao "Coctail" postao mjestom za narodnjake, ali hebiga... potiho sam se nadao da narodnjaci nece nikada u Tvrdju, cisto da se ne dolazi do ekscesnih situacija na trgu/ulicama...

No, kako god... gora posast od narodnjaka je kloniranja kafica... Papa Joe je nekada bilo mjesto koje je imalo svoj stil, odabir mjuze, umjerenu guzvu... sada se srozao i postao jos jedno klonirano mjesto u Tvrdji... steta... a postali su turbobezobrazni s mijenjanjem cijena cuge usred noci... u jednom trenutku pivo kosta 22 kune... mislim da je ovo zaista situacija za inspektore u civilu... ista stvar se dogadja i u Luni...

Vlasnici klubova, dajte malo na raznovrsnosti... i zaposlite ljude koji zaista znaju pustatu dobar mjuz... ako je neki lik dobar DJ za r'n'b/komercijalu, to ne znaci da je dobar DJ za disco mjuzu... to ne znaci da je dobar za bilo sto drugo...

Blasfemicno je kad na nekim pseudoStudio54 partyima pocnu pustati neke nabijacke remixeve originalnih stvar...tuzno...Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, zaboravih, kad smo već kod glazbe. Ne izlazim baš nešto posebno, pa me zanima ima li u Osijeku neko mjesto gdje puštaju jazz, blues, soul...


osijek031.com smile jazz, blues, soul kažeš...

No bile su blues večeri u hotelu Central prije nešto više od mjesec dana....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2006. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Da, zaboravih, kad smo već kod glazbe. Ne izlazim baš nešto posebno, pa me zanima ima li u Osijeku neko mjesto gdje puštaju jazz, blues, soul...


Imas ponedjeljkom u Magisu jazz veceri... 20:00-23:00

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jozo
Post Postano: 23.01.2006. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daaaaj....

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jozo
Post Postano: 23.01.2006. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja slušam narodnjake.
I sigurno mi neće to zabraniti nekakva hrpa losera sa Juga II kojima se to ne sviđa. A šta da ti ja
radim brate mili što se to tebi ne đasvi odi u drugu birtiju i adio. Mogao bi prvo početi čisiti seljačine na svom Jugu, hvala Bogu ne znaš gdje bi se okrenuo od njih.

I ajt emolim vas šta da slušam Lidiju Bajuk i Carmen ahahahha. Evo Lidija Bajuk npr :

Robinja sam mrkle noći.
Kada li ću k dragom moći?
Mladi Mjesec zvijezde vodi,
oko hiže lako hodi.
Srebrne mu duge kose,
nježna put i noge bose.
Daruje mi alem-kopče,
vani divlji vranac topče

Aahahah, daj mrsh, seljanko, sad je to "etno" a "luda za tobom, sto se tu moze, jer još te čuvam ispod kože" je turbo-folk, ma idi brate mili na Jug 2 pa prodaj te fore nekom drugom.

Ionako nitko od "mrzitelja" narodnjaka nema petlje za bilo šta, to su većinom pobjegulje i djeca pobjegulja koji su "išli u školu u Mađarskoj, Italiji, Austriji, na moru, i tako dalje....prema tome jako teško će te vi iskorijeniti narodnjak iz Tvrđe.
Pustite i druge ljude da žive i slušaju šta hoće, a svoje patetične aktivnosti nastavite u okviru internet foruma - tu ste najjači :PPPP Smile)))

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:00 
Naslov:  Re: Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja slušam narodnjake.

ma sereš...to bi se dalo zaključiti i bez ove izjave.
_____________________________________________________
I sigurno mi neće to zabraniti nekakva hrpa losera sa Juga II kojima se to ne sviđa. -

nije hrpa ja sam sam Twisted Evil
______________________________________________________________
A šta da ti ja
radim brate mili što se to tebi ne đasvi odi u drugu birtiju i adio


ma ja želim da se sve ŠELJAČINE izoliraju van iz grada i pogotovo iz Tvrđe, jer glazba koju ti slušaš više nije MENTALITET koji želim za svoj grad, sugrađane i svoju djecu.
_______________________________________________________________________

Mogao bi prvo početi čisiti seljačine na svom Jugu, hvala Bogu ne znaš gdje bi se okrenuo od njih.
offtopic...ali... da istina tvojih pajdaša ima i na Jugu...mada nisam čuo da narodnjaci trešte iz Jugovačkih birtija...slažem se da su seljačine svi koji slušaju turbo dance folk pa tako i Jugovci.
_____________________________________________________________________
Što se tiče Lidije Bajuk, koja je ETNO pevaljka, i radi na očuvanju HRVATSKE izvorne glazbe, niti ja je neslušam ali, NIKAD se ne bih usudio uspoređivati je s tvojim pevaljkama koje u sebi nose sasvim drugu poruku
______________________________________________________________

Ionako nitko od "mrzitelja" narodnjaka nema petlje za bilo šta, to su većinom pobjegulje i djeca pobjegulja koji su "išli u školu u Mađarskoj, Italiji, Austriji, na moru, i tako dalje....prema tome jako teško će te vi iskorijeniti narodnjak iz Tvrđe.
Pustite i druge ljude da žive i slušaju šta hoće, a svoje patetične aktivnosti nastavite u okviru internet foruma - tu ste najjači :PPPP Smile)))


Iz ovog se da naslutiti da si ti neki borac...jadnik...a svi koji su prekrižili istok i glazbeno sazrili dovoljno da prepoznaju nekvalitetu i šund su pobjegulje, i ne samo to ,ti si ljut i na njihovu DJECU koja su malo bili vani i pokupili onog što se zove KULTURA
________________________________________________________________________
Znam da ti nečeš promijeniti svoje mišljenje i da si ljut i na sve budale koje nisu dozvolile turbo folk paradu u Zrinjevcu, ali meni je drago da si se javio i podržao ovaj apel.

Dozvolite mi da zaključim: Upravo šjor Jozo predstavlja sve ono što se veže uz narodnjake i ine istočno orijentirane sugrađane, slaba naobrazba (zbog rata valjda), krvlju brane sve srpsko, mentalitet na razini Kordunsko/Banijske provincije i stav da je srpski folk BOLJI od svih drugih.
Da se razumijemo...ja slušam i tzv. Jugoslavenski rock i Balaševića, nisam nacionalist i slušam sve što barem malo ima stila i zadovoljava minimum ukusa prosječnog konzumenta.
I naravno šjor Jozo...uvijek me možeš poljubiti u moju jugovačku guzicu Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A Balašević nije istočno orijentiran???

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
A Balašević nije istočno orijentiran???


Po čemu bi Balašević ili Bajaga ili EKV da sad ne nabrajam bili stavljeni u isti koš s turbo folkom?
Nije problem u nacionalnosti pjevača / pevaljke već u glazbenom (ne)stilu.
Ja osobno ne podnosim ni Seve ,Žaka ili ine cro srolje, ali tko voli nek izvoli, unatoč nekvaliteti daleko su bolji od onog što se sluša u folk klubovima
diljem Lijepe naše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: