Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li ljubomorni?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.08.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la: › ...samo neznam jednu stvar, kako se riješiti ljubomore? nekad pizdim sama na sebe što mi se to dešava, ali nekad si nemrem pomoći i kažem ono što nebi htjela umjesto da prvo jezik pregrizem i prešutim....
.....

A čemu biti ljubomoran uopće? Oni koji kažu da je ljubomora samo dobar začin za vezu su ili budale ili ne znaju kako ona zapravo izjeda iznutra.

Stvar je u uzajamnom POVJERENJU. Ako ti svom momku ne vjeruješ ili on ne vjeruje tebi da ćete odvojeno izaći van i da nećete raditi gluposti, onda stvarno ne znam na čemu temeljite tu svoju vezu.

Ako, pak, ti vjeruješ njemu, a on vjeruje tebi, ljubomori ovdje nema mjesta. Osobno mislim (iako moje mišljenje ne znači ništa) da bi ti prvo malo trebala poraditi na sebi i svom samopouzdanju, pa će te i ljubomora polako napustiti.

Marisabel je napisao/la: › ...i kad razmišljam o nekim stvarima mogu reći da nekad gledam unatrag više nego unaprijed...

Zašto gledati unatrag? Ili unaprijed? Što je bilo, bilo je i ne može se više promijeniti. Ono što dolazi ne možeš vidjet, jer još nije došlo. Uživaj u trenutku, uživaj u životu, skuliraj se malo i bit će ti super Wink

the past is history, tomorrow is a mystery, today is a gift. That's why they call it the present...


Zadnja promjena: Frost; 14.08.2009. 14:29; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam što dodati na post kolege Frosta Bravo Bravo Bravo

kao što je on rekao, poradi malo na svom samopouzdanju pa ćeš se možda korak po korak riješiti i ljubomore

činjenica da ti svoju ljubomoru prepoznaješ i vidiš kao problem, a ne negiraš ju ili ne vidiš problem u tome već je dobar početak...sretno! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne vise, jer nemam razloga

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 23:11 
Naslov:  Re: Jeste li ljubomorni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ljubomorna niti toleriram ljubomoru.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dzepna_venera
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
volume
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2010. 13:19 
Naslov:  Jeste li ljubomorni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste li ljubomorni kada ste u vezi, i ako jeste, na sto ste ljubomorni? Smeta li vam ako pronadjete kod decka/cure nesto iz njihove proslosti, tipa sliku s bivsim, ili medu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
venecia
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: centar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2010. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek postoji mala doza ljubomore, sve dok se ne uvijeriš u nešto suprotno zar ne...........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam. ljubomoran sam al to po meni sam pokazuje da mi je stalo. mislim nisam bolesnik da čitam njene poruke na mobitelu, mail i te take spike. da u svakom trenutku moram znat di je. ne takav bolestan tip ljubomore al da mi je stalo je i da mi smeta kad ju netko pohotno gleda smeta mi i najrađe bi tom nekom zube počupo istog trena Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
venecia
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: centar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
jesam. ljubomoran sam al to po meni sam pokazuje da mi je stalo. mislim nisam bolesnik da čitam njene poruke na mobitelu, mail i te take spike. da u svakom trenutku moram znat di je. ne takav bolestan tip ljubomore al da mi je stalo je i da mi smeta kad ju netko pohotno gleda smeta mi i najrađe bi tom nekom zube počupo istog trena Smile

mlad si da bi bio ljubomoran, ali ako ona to pokazuje na neki svoj način i da te izaziva, makni se od nje, traži neku drugu, koja sa svojim ponašanjem neče dati povoda nekome za poglede, za dobacivanje....ili mjenjaj sebe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2010. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krivo si shvatila moj post al nema veze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2010. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubomoru svatko mora "odraditi", s vremenom i godinama ljudi odrastu i shvate kolike su živce,veze,odnose i prijateljstva uništili zbog glupe ljubomore. Ljubomora nije vrijedna ničeg!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2010. 13:54 
Naslov: Grrrr ! Re: Jeste li ljubomorni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la (Pogledaj post): › evo to me zanima, po prirodi sam ljubomorna i to mi u par navrata skoro uništilo vezu, iako mi dečko sve kaže kako je, mene uvijek uhvati strah da me neće ostaviti ako s frendovima izađe van? što vi mislite o tome.... :

Koji je smisao veze ako si ne vjerujete i nemate povjerenja? Ženo božija, pa daj čovjeku prostora da diše. Ako želi prevariti učinit će to ovako ili onako...nema smisla da mu glumiš popa i ispovjednika...
Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2010. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesa, ljubomoran sam... to čuvam za sebe ( najčešće ) zato što u biti i nemam pravog razloga biti ljubomoran, a opet bude trenutaka kada se jednostavno skupi stvari ili vidim neke stvari s "krive strane", pa onda bude ljubomornih ispada... ali što se tiče izlazaka, kafenisanja sa drugovima ili ne znam ja čega sve ne, tu nisam ljubomoran...

slažem se s monstrumom... u svakoj vezi treba biti barem malo ljubomore ( ne one freak ljubomore ) već tek toliko da suprotna strana vidi da ti je stalo... jer ako nema ljubmore to može značiti da ti nije stalo do osobe... ljubomora ne mora uvijek biti, kao što je autorica posta navela, da se brineš hoće te prevariti, da se brineš gdje je sada, šta radi, s kim je...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2010. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P.S. stvorio sam takav odnos sa curom a u svakom trenutku ( ili barem u većini trenutaka ) znamo gdje je jedno, a gdje je drugo...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2010. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ne takav bolestan tip ljubomore al da mi je stalo je i da mi smeta kad ju netko pohotno gleda smeta mi i najrađe bi tom nekom zube počupo istog trena Smile


i ovo je bolestan tip ljubomore Smile
kako ti znaš da ju netko pohotno gleda?znači promatraš tipove okolo i tražiš te pohotne poglede?
ako ti cura nije atention whore, tj ako ne provocira te pohotne poglede, onda je meni sasvim ok da ju netko gleda...to je kopliment njoj, ali i tebi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: