Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li ljubomorni?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marisabel
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2009. 11:35 
Naslov: Grrrr ! Jeste li ljubomorni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo to me zanima, po prirodi sam ljubomorna i to mi u par navrata skoro uništilo vezu, iako mi dečko sve kaže kako je, mene uvijek uhvati strah da me neće ostaviti ako s frendovima izađe van? što vi mislite o tome.... i frendice mi vele, pa on da te hoće prevariti, nebi baš čekao taj dan, učinio bi to bilo kad,... ali ja nikako to shvatiti... kako da se riješim ljubomore i počnem NAPOKON vjerovati svom dečku do kojeg mi je stalo??'?????????? već su ga par Puta njegovi frendovi pitali zar ja njemu toliko nevjerujem,... stvarno neznam što da radim..... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema ništa gore od ljubomore fuj fuj. Bjež od toga ko od onih s parfemima na piji.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2009. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne.

Ako i jesam, prije ću si ruku odgrist nego to pokazat Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2009. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radi nešto korisno i nećeš misliti na gluposti

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la: ›
evo to me zanima, po prirodi sam ljubomorna i to mi u par navrata skoro uništilo vezu, iako mi dečko sve kaže kako je, mene uvijek uhvati strah da me neće ostaviti ako s frendovima izađe van? što vi mislite o tome.... i frendice mi vele, pa on da te hoće prevariti, nebi baš čekao taj dan, učinio bi to bilo kad,... ali ja nikako to shvatiti... kako da se riješim ljubomore i počnem NAPOKON vjerovati svom dečku do kojeg mi je stalo??'?????????? već su ga par Puta njegovi frendovi pitali zar ja njemu toliko nevjerujem,... stvarno neznam što da radim..... Rolling Eyes


ljubomora je samo pokazatelj tvoje vlastite nesigurnosti i to ne u dečka, nego u sebe samu...
normalno je osjetiti nekada, u situacijama u kojima to ima smisla, da ti nije svejedno, ali biti ljubomoran...a joooj...
postoji razlog zašto se zove ljubo - mora...
i na kraju, svojim ljubomorenjem napravit ćeš upravo ono čega se bojiš - otjerat ćeš ga od sebe

e, sad, naravno, ako si po prirodi takva, to je teško promijeniti, ali pokušaj, za svoje dobro

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2009. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i nisam baš. Vjerujem mu ko samoj sebi tak da što se toga tiče, ne pizdim kad ide van. Više se brinem da će se napit i tako te neke stvari Very Happy NormaLno kad baš dođe do neke situacije da nisam hLadna, moje ne diraj, aL stvarno nisam neki Ljubomoran tip.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2009. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...što ne znam ne smeta me.....zato kad moja cura ide van ne ispitujem previše s kim i gdje.....
...isto tako ne volim da me se ispituje gdje sam i s kim sam....
...................
uvijek kažem..imam jednu curu...druga mi ne treba....i u vezi držim do dva važna pravila....nema varanja i nema laganja....sve ostalo se može riješiti...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_20
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2009. 13:57 
Naslov:  Re: Jeste li ljubomorni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i nisam.. jer mi osoba s kojom sam ne daje razloga za to.. vjerujem mu i to je to.. kao što sokrat kaže, tako i u našoj vezi vrijede dva pravila.. nema varanja i nema laganja..
a i mrzim ljubomorne ispade.. Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisabel
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2009. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala, na odgovorima... jesam nekad sam nesigurna toliko i bojim se da će mi se dogoditi isto ko i s bivšima kojima sam dozvoljavala da idu van bez mene... neki mi kažu vjeruj mu, drugi mi kažu prevarit će te kad izađe i sve to ubije me u pojam....

On mi kaže Ti nemaš pojma kako je meni kad ti sve kažem kako je, ne tajim ti s kim sam i gdje sam , a ti meni kažeš nevjerujem ti... ja da te hoću prevariti nebi bio s tobom, tražio bi okolo curu,... reko mi je da su mu frendovi u par navrata rekli da je (papučar) kad sluša sve što mu cura kaže!!! ali ja i dalje budem nesigurna,... i nemrem nikako se opustiti i vjerovat mu,...

...razočarala sam se prije kad sam se najmanje nadala i sad mi je sve ....'nemoguća misija' ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.08.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la: ›
hvala, na odgovorima... jesam nekad sam nesigurna toliko i bojim se da će mi se dogoditi isto ko i s bivšima kojima sam dozvoljavala da idu van bez mene... neki mi kažu vjeruj mu, drugi mi kažu prevarit će te kad izađe i sve to ubije me u pojam....

On mi kaže Ti nemaš pojma kako je meni kad ti sve kažem kako je, ne tajim ti s kim sam i gdje sam , a ti meni kažeš nevjerujem ti... ja da te hoću prevariti nebi bio s tobom, tražio bi okolo curu,... reko mi je da su mu frendovi u par navrata rekli da je (papučar) kad sluša sve što mu cura kaže!!! ali ja i dalje budem nesigurna,... i nemrem nikako se opustiti i vjerovat mu,...

...razočarala sam se prije kad sam se najmanje nadala i sad mi je sve ....'nemoguća misija' ....

Ajde ti lijepo prekini onda s njim i pusti ga nek sam uživa u životu, kad isto očito ne može s tobom.

Opusti se, pobogu Smile događala su se i veća sranja ljudima, pa su ipak nastavili dalje sa životom Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.08.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sigurno ti se starost vrti oko 20-te godine pa stoga bolje uživaj u životu i posveti se pametnijim stvarima

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno, samo je pitanje kako i koliko je pokazati, koliko joj dozvoliti i kako je se riješiti.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2009. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Ne.
Ako i jesam, prije ću si ruku odgrist nego to pokazat Wink

slažem se...
ljubomora je teška pizdarija koja samo može sjebat vezu u velikim količinama naravno, u malim je lijepo...
no to kakva si ti prema tom tvom, sranje... moja bivša je isto bila preljubomorna pa je napravila glupi potez s kojim je sve okončala...
Marisabel je napisao/la: ›
ja da te hoću prevariti nebi bio s tobom, tražio bi okolo curu,...

ovog sam se naponavljao al isto nije pomagalo, el ti imaš 16-17 i bivši te varao okolo pa sad nemaš povjerenja u ovog mučenika??

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la (Pogledaj post): › jesam nekad sam nesigurna toliko i bojim se da će mi se dogoditi isto ko i s bivšima kojima sam dozvoljavala da idu van bez mene...


halo!nemoj me krivo shvatiti, ali ne bode li te nešto u ovoj konstrukciji???
DOZVOLJAVALA??? ne možeš ti nikome ništa ni braniti ni dozvoljavati...a, kao što rekoh, samim tim učinit ćeš upravo suprotno...

sama sam nekada bila ljubomorna, onako malo više nego malo, ali ništa strašno..
a onda sam imala sam ljubomornog lika - izgubila sam sve prijatelje, nisam išla u školu i svašta nešta jer je on ljubomorio i pravio mi drame...i znaš šta sam na kraju napravila? upravo ono čega se bojao - ostavila ga...
krajnji rezultat njegove ljubomore?

a meni ljubomorenje ne pada više na pamet



Marisabel je napisao/la: ›
neki mi kažu vjeruj mu, drugi mi kažu prevarit će te kad izađe i sve to ubije me u pojam....



nema to "kažu mi" - ili vjeruješ ili ne...i to ne njemu - tako će ti biti sa svakim...pa sad ti vidi u kome je problem...
meni da netko nešto brani i zvoca - otišla bih


moram i ja sada postaviti pitanje godina...koliko ti je?

razočarat ćeš se još bezbroj puta, ali to nije razlog da ne probaš iznova...

sretno! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisabel
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala svima, puno ste mi pomogli, ipak razg sam s dečkom i shvatila da sam i ja zapostavila na neki način svoju frendicu koja me par puta pitala za van, i razmišljala sam puno i shvatila da i meni nekad fale izlasci s njom,.... pa tako je očito i mom dečku,...

.... što se mojih godina tiče? imam 23 godine,... znam da su sada 'neki' u šoku, ali je,...

....i kad razmišljam o nekim stvarima mogu reći da nekad gledam unatrag više nego unaprijed...

...samo neznam jednu stvar, kako se riješiti ljubomore? nekad pizdim sama na sebe što mi se to dešava, ali nekad si nemrem pomoći i kažem ono što nebi htjela umjesto da prvo jezik pregrizem i prešutim....
.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: