Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: We Love Music 2009. festival feat. David Morales + Urban

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: › Rade na Macbooku, a 2 puta im se srusio sistem. Halooooooooooo???
Izgleda da savrsena oprema u krivim rukama nije savrsena. Wink
Khm, Macbook savrsen?! Mp3 player na Macbooku se dvaput srusio?! Macbook savrsen?!

Ono sto je Morales [po tvojim rijecima] u glazbi, to je Macbook medju racunalima. Fancy, eye-candy i nesadrzajno, a usto i skuplje [daleko skuplji nego Morales u kontekstu DJ-eva].

P.S. Bez zelje da se ukljucim u raspravu o mjuzi...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovisi za sto ti treba.

Za glazbu dusu dao. Wink

Za solitaire si mozes kupiti i HP.

Sta ti molim te znaci nesadrzajno?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2009. 16:52 
Naslov:  Re: Galerija 031: We Love Music 2009. festival feat. David Morales + Urban
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mungos ne seri Smile

niti jedna masina koju sam imao/popravljao/administrirao nije blizu eplovog laptopa...biraj seriju i godinu, a bilo ih je nekoliko stotina od svakojakih proizvodjača.
powerbook sa macosx leopard je nesto najkvalitetnije sto pare mogu kupiti u svijetu laptopa. i da, je eyecandy Smile nazalost takvi komentari dolaze od ljudi koji nisu imali priliku koristiti se mekom na duze vrijeme Sad to je bio i moj stav dok nisam otisao raditi u epl i navukao se na njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: › Btw ovo je misljenje ljudi koji u svojih 20 godina partijanerskog staza su prosli stotine festivala, klubova, ilegalnih rejvova i sl.

Ne možeš taj petak gledat kao klasični party, jebem mu.

A i ljudi koji spominješ teško da mogu ovakav jedan event sagledati iz objektivnog kuta gledanja.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
We Love Music
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Neka je tebi Morales bio super. Wink osijek031.com smile

Dao Bog da iduce godine bude opet, al nadam se u organizatorovu zelju za napretkom, a ne samo zaradom pa da ce dovest nekog artista koji ce prezentirat GLAZBU, a ne maloumne hitove za masu!
Ubija me cinjenica da pola ljudi koji su bili tamo ce misliti ili vec misle da je to glazba koja se vrti po partijima, a vjerujem da je toj polovici bio prvi put u zivotu da su dosli na takvo mjesto. Ne znam kako objasniti nekome da ako zeli tako nesto, nek ide na Bastion. Ovome nema mjesta u elektronskoj sceni. Vidim vec sada neke prijedloge za Swedish House Mafiu. CCCCCC ajd da se nismo slozili nekoliko postova prije da su odradili najgori set exita ikad. A valjda ljudi ne znaju tko spada pod taj trojac. Netko je valjda spomenuo nekada da su na Zrcu Swedish House Mafia bili do jaja. osijek031.com smile

Btw koliko vidim, prostor je izgledao bolje nego ikad prije. Na tome svaka cast.
avantgarde je napisao/la: ›
MA covjece cuo sam iz prve ruke da je nekoliko puta pustio neki Madonnin remix, jedan te isti, da je imao ispade sa nekim kretenskim vokalima i da mu se opcenito nije dalo svirat. To je kompenzirao sveprisutnim skidanjem majice i skakanjem po stejdju. Valjda je danas to mjerilo dobrog dja. Svasta! :facepalm:

Netko je spomenuo domacu ekipu. Meni nije jasno samo kakve veze ta ekipa ima sa Dejvid Moralesom. Niti itko od njih pusta takvu glazbu, niti je ikada pustao. Rade na Macbooku, a 2 puta im se srusio sistem. Halooooooooooo???
Izgleda da savrsena oprema u krivim rukama nije savrsena. Wink Oduvijek su bili vrh!!! :facepalm x 2:

Btw ovo je misljenje ljudi koji u svojih 20 godina partijanerskog staza su prosli stotine festivala, klubova, ilegalnih rejvova i sl.



vlado ti si totalni iskopleksirani jadnik koji nemoze skupiti pet ljudi na svojoj svirki!!! i de vise prestani srati jer te nije nitko pozvao da sviras tamo, niti ce te ikada pozvati da sviras!!! sve mi je jasno bog je tebe vec kaznio pa sada ti pokusavas nekako doci do izrazaja pisanjem kometara...t.j. svaki drugi kometar je tvoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2009. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@avantgarde,evo samo za tebe,he he...




pročitaj komentar od zmogi987,žešći set,he he pa ovo je prejebalo sve živo

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam što ste vi očekivali u petak, exit? ili koji vrag
vrijeme je da sjednete na dupe i shvatite u kakvom gradu živite, da je ovo fenomenalan pokušaj organiziranja nekog festivala (opa vidi ufo, vidi jeseni uz osječko) i zato molim ne serendajte morales ovo morales ono ... ako ste face dovedite guetta ili nekoga već ...
party je bio super, ono što sam očekivala sam i čula. niste valjda očekivali u pozadini simfinijski orkestar milanske skale..
komecijalni dj? paaa šta, ako raja to voli i skače u ritmu... meni je bilo dobro i ne žalim novac koji sam dala za ulaznicu, a to je najvažnije

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

We Love Music je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
Neka je tebi Morales bio super. Wink osijek031.com smile

Dao Bog da iduce godine bude opet, al nadam se u organizatorovu zelju za napretkom, a ne samo zaradom pa da ce dovest nekog artista koji ce prezentirat GLAZBU, a ne maloumne hitove za masu!
Ubija me cinjenica da pola ljudi koji su bili tamo ce misliti ili vec misle da je to glazba koja se vrti po partijima, a vjerujem da je toj polovici bio prvi put u zivotu da su dosli na takvo mjesto. Ne znam kako objasniti nekome da ako zeli tako nesto, nek ide na Bastion. Ovome nema mjesta u elektronskoj sceni. Vidim vec sada neke prijedloge za Swedish House Mafiu. CCCCCC ajd da se nismo slozili nekoliko postova prije da su odradili najgori set exita ikad. A valjda ljudi ne znaju tko spada pod taj trojac. Netko je valjda spomenuo nekada da su na Zrcu Swedish House Mafia bili do jaja. osijek031.com smile

Btw koliko vidim, prostor je izgledao bolje nego ikad prije. Na tome svaka cast.
avantgarde je napisao/la: ›
MA covjece cuo sam iz prve ruke da je nekoliko puta pustio neki Madonnin remix, jedan te isti, da je imao ispade sa nekim kretenskim vokalima i da mu se opcenito nije dalo svirat. To je kompenzirao sveprisutnim skidanjem majice i skakanjem po stejdju. Valjda je danas to mjerilo dobrog dja. Svasta! :facepalm:

Netko je spomenuo domacu ekipu. Meni nije jasno samo kakve veze ta ekipa ima sa Dejvid Moralesom. Niti itko od njih pusta takvu glazbu, niti je ikada pustao. Rade na Macbooku, a 2 puta im se srusio sistem. Halooooooooooo???
Izgleda da savrsena oprema u krivim rukama nije savrsena. Wink Oduvijek su bili vrh!!! :facepalm x 2:

Btw ovo je misljenje ljudi koji u svojih 20 godina partijanerskog staza su prosli stotine festivala, klubova, ilegalnih rejvova i sl.



vlado ti si totalni iskopleksirani jadnik koji nemoze skupiti pet ljudi na svojoj svirki!!! i de vise prestani srati jer te nije nitko pozvao da sviras tamo, niti ce te ikada pozvati da sviras!!! sve mi je jasno bog je tebe vec kaznio pa sada ti pokusavas nekako doci do izrazaja pisanjem kometara...t.j. svaki drugi kometar je tvoj...


lako je sa moralesom privući ljude, to vam nikom ne moze bit dika. daj 20k eura bilo kome pa ces vidit sta ce se napraviti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2009. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se razumijemo, svaka čast na tome što ste napravili, tako nešto treba u osijeku ali da je morales drložina se slažem, maneken koji tetovazama privlaci publiku i cija je publika ekipa koja nema veze sa glazbom. naravno, komercijalan je, izvikan i to je pametan potez vas kao organizatora sto ste ga doveli (da bi privukli ljude, ne zbog glazbe ili iceg drugog, naravno..).

cheers! Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tko bi drugi htio doći kod nas
i realno gledajući, da je cijena karte bila veća od 200kn koliko bi ju ljudi kupilo?
a za 100kn-2 dana bila je dobra mjuza

e e e ne kaže se uzalud kol'ko apra, tol'ko muzike

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › apra

para

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2009. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a tko bi drugi htio doći kod nas



htio bi doći svatko, kakva su to pitanja? xD daj novce i doc ce ti i John Travolta pjevati..

ev



Very Happy

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica@ a što sam prije toga napisala ?? koliko para toliko i muzike
100kn za 2 dana
i još da su uz svaku kupljenu ulaznicu dijelili vrući burek (s mesom, ostalo su pite)


_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2009. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3000 x 100 = 300000 kuna, sponzori, ovo-ono..

misliš da morales košta tolko, upola, trećinu??? xD

uostalom, neću tu srat po ljudima, svaka čast što su izvukli ljudi van..

jedina stvar što zamjeram je što sam vidio da su wc-e stavili pored vrata od prostora gdje mi sviramo pa me zanima tko će to prati, jer ono smrdi da je to strašno. sve mi se čini da ću morat do poglavarstva molit da se to riješi sa organizatorom. Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čuj, to s wc-eima je standardna spika
ajd barem se moglo unutra i van koliko se puta htjelo pa se dalo i prošetati malo do lokalnih birtija

a zapišavanje zidova pokraj wc-a, od strane mužjaka neću komentirati

btw nadgodinu očekujem još bolja i zvučnija imena

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: