Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: We Love Music 2009. festival feat. David Morales + Urban

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doista, jel' potrebna zuc i gorcina?!

Ekipa dovodi Moralesa - nekom je on super, nekom nije, neka cura bi mu dala, dao bi mu i pokoji mladic... netko voli njegovu mjuzu, netko ne voli, nekom je ovakav, nekom onakav, nekom se mogu svidjati njegove tetovaze, nekom je fejker...

Kako god, svaka cast organizatorima i ovog i svih ostalih zbivanja u gradu. Uvijek je pohvalno kad su konzumenti, organizatori i izvodjaci u win-win-win poziciji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da ću popljuvati nešto što je vrhunsko smeće,
em mi se gadi kao pojava,em mu je mjuza s radija,tako da svako al baš svatko to može puštati.
važnije mu je kak izgleda nego šta vrti.
katastrofa

nisam ništ rekao protiv organizatora,ljudi su pametni,uzeće lovu i to je to,svaka im čast za to...


a ti @gosx barem bi trebao onda znati napisati grammy,a i u ZG je smeće,a li po indexu,24sata i po Zrćima je megaturboultrazvijezda

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dobro ja sam malo preoštar,jednostavno nemogu smisliti taj komercijalni vokalni house pa moram kenjati

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2009. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmmmm bas zbog toga sto ga neki ne vole, a neki pak vole treba biti realan pa prihvatiti oba stajalista. Ovo je javno, pa mi je poprilicno bedasto da si vjecito lizemo guzice i tapsemo po ramenima. Dakle cijenio bih kada bi se misljenje iskreno isticalo, a ne po onoj sto vecina to i ja.

KAo sto napisah, Morales je zvjezdica za neupucene i one kojima je red carpet mjerilo kvalitete.
Btw grammya je dobio jako davno!

I moj Tata je omladinski prvak jugoslavije u gimnastici bio nekoliko puta, sto ne govori da danas sa 60 godina moze nastupat na olimpijskim igrama.

Protiv organizatora nitko nista nije rekao. Cak sam i pohvalio. Zasluzili su! Drugi dan jebe mame. Tamo sam pod obavezno. No prvi dan je namijenjen vama sljepcima. Wink Tko voli nek izvoli. I nebih volio da netko ovo shvati kao pljuvanje jer nije. To je samo iskreno osobno, a po mnogim pokazateljima i realno misljenje o artistu cije je vrijeme davno proslo.

Treba imat jaja za ovakav projekt, no na pamet mi pada bar 5 imena koja nikad ili su 1 do 2 puta bili u Hrvatskoj. Rijec je o istim novcima. E to bi bio posao. Ali igra se na sigurno. Opet, njihovi novci, njihove zelje. Sa moje strane imaju podrsku da party uspije. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radite šta oćete, činjenica je da je to David Morales i da se on prodaje Very Happy da je netko malo manje poznat, koliko od vas bi došlo? 0.

Vidimo se na Ajsu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2009. 16:38 
Naslov:  Re: We Love Music 2009. festival feat. David Morales
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nemogu vjerovat al stvarno..prvo serete kako se ništa ne događa kod nas,sve je rezervirano za Zg..a onda kad se dogodi nešto u Os vi pljujete..ok neslušate ništa od ovog,nemorate pljuvat po svemu što se organizira,nevalja ufo,nevalja oljm,osječke ljetne noči,saft..ništ nevalja,hvala bogu na q clubu kak bi adebisi reko...

pohvale organizatoru..nadam se da će se očekivanja ispunit
Smile
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
juanes11
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako ovaj "avantgarde" lupa gluposti. Pa ti si čovječe užas jedan. Ako ti se Morales ne sviđa ne moraš pljuvat po čovjeku. Napravio je ono što ti neces za 3 života. Svatko nešto voli. Očito nisi u shemama house glazbe zato su ti Urban i recimo (Bare) bolji. Jer Vama alternativcima nikad ugodit. A takvih vaših ALTERNATIVNIH SIJELA ima i previše tijekom godine u gradu. Napkon dođe netko vrijedan spomena što se tiče te glazbe i ti ga pljuješ. Ne moraš doći. Ako ti je puno platit za 2 dana 100 kn, evo ja cu ti vratit 50kn pa ti dođi samo u subotu.
Kežeš: "Treba imat jaja za ovakav projekt, no na pamet mi pada bar 5 imena koja nikad ili su 1 do 2 puta bili u Hrvatskoj. Rijec je o istim novcima."----eto navedi onda koji su to i da sviraju istu glazbu. Možda FREEMANSONS, SHARAM ILI DAVID GUETTA, itd. DA DA svi jedva čekaju doci u Osijek. Ovo je veliki uspjeh da jedna zvjezda napokon dode tu i to treba cijenit. Organizatorima svaka čast i podrška.
p.s. i da je njegovo vrijeme prošlo , a što nije ne znači da je ishlapio i da ništa ne valja. To je samo tvoja subjektivo izrečena glupost i neistina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juanes11 je napisao/la (Pogledaj post): › Kako ovaj "avantgarde" lupa gluposti. Pa ti si čovječe užas jedan. Ako ti se Morales ne sviđa ne moraš pljuvat po čovjeku. Napravio je ono što ti neces za 3 života. Svatko nešto voli. Očito nisi u shemama house glazbe zato su ti Urban i recimo (Bare) bolji. Jer Vama alternativcima nikad ugodit. A takvih vaših ALTERNATIVNIH SIJELA ima i previše tijekom godine u gradu. Napkon dođe netko vrijedan spomena što se tiče te glazbe i ti ga pljuješ. Ne moraš doći. Ako ti je puno platit za 2 dana 100 kn, evo ja cu ti vratit 50kn pa ti dođi samo u subotu.
Kežeš: "Treba imat jaja za ovakav projekt, no na pamet mi pada bar 5 imena koja nikad ili su 1 do 2 puta bili u Hrvatskoj. Rijec je o istim novcima."----eto navedi onda koji su to i da sviraju istu glazbu. Možda FREEMANSONS, SHARAM ILI DAVID GUETTA, itd. DA DA svi jedva čekaju doci u Osijek. Ovo je veliki uspjeh da jedna zvjezda napokon dode tu i to treba cijenit. Organizatorima svaka čast i podrška.
p.s. i da je njegovo vrijeme prošlo , a što nije ne znači da je ishlapio i da ništa ne valja. To je samo tvoja subjektivo izrečena glupost i neistina



totalno.slažem se s tobom juanes11.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2009. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

napokon nešto vrijedno spomena

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko god krtitzira ovakav događaj je konjina. I to ne obična konjina već glupa konjina! Napokon nešto osim sad već izlizanog UFO-a i Jeseni uz Osječko, a vi serete.
Samo da Morales bude prethodnica ostalim velikim zvijezdama, pa da i mi za koju godinu dobijemo neki kvalitetan festival. Jel ako Novi Sad može imati Exit, zašto Osijek koji je puno bolje zemljopisno smješten ne bi imao neki slični festival.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="cane";p="260929"]Tko god krtitzira ovakav događaj je konjina. I to ne obična konjina već glupa konjina! Napokon nešto osim sad već izlizanog UFO-a i Jeseni uz Osječko, a vi serete.
Samo da Morales bude prethodnica ostalim velikim zvijezdama, pa da i mi za koju godinu dobijemo neki kvalitetan festival. Jel ako Novi Sad može imati Exit, zašto Osijek koji je puno bolje zemljopisno smješten ne bi imao neki slični festival.[/quote]
Zato što je za Osijek što se toga tiče prošla baba sa kolačima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
We Love Music
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2009. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

keka je napisao/la: ›
juanes11 je napisao/la (Pogledaj post): › Kako ovaj "avantgarde" lupa gluposti. Pa ti si čovječe užas jedan. Ako ti se Morales ne sviđa ne moraš pljuvat po čovjeku. Napravio je ono što ti neces za 3 života. Svatko nešto voli. Očito nisi u shemama house glazbe zato su ti Urban i recimo (Bare) bolji. Jer Vama alternativcima nikad ugodit. A takvih vaših ALTERNATIVNIH SIJELA ima i previše tijekom godine u gradu. Napkon dođe netko vrijedan spomena što se tiče te glazbe i ti ga pljuješ. Ne moraš doći. Ako ti je puno platit za 2 dana 100 kn, evo ja cu ti vratit 50kn pa ti dođi samo u subotu.
Kežeš: "Treba imat jaja za ovakav projekt, no na pamet mi pada bar 5 imena koja nikad ili su 1 do 2 puta bili u Hrvatskoj. Rijec je o istim novcima."----eto navedi onda koji su to i da sviraju istu glazbu. Možda FREEMANSONS, SHARAM ILI DAVID GUETTA, itd. DA DA svi jedva čekaju doci u Osijek. Ovo je veliki uspjeh da jedna zvjezda napokon dode tu i to treba cijenit. Organizatorima svaka čast i podrška.
p.s. i da je njegovo vrijeme prošlo , a što nije ne znači da je ishlapio i da ništa ne valja. To je samo tvoja subjektivo izrečena glupost i neistina



totalno.slažem se s tobom juanes11.


hvala vam na podrsci.
naravno da cemo iduce godine dovesti minimalno jos dvije zvijezde pa da festival bude tri dana. sa nekima smo i u kontaktu vec za iducu godinu...Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2009. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marc Times kom ispadaju ploche erm... XD proser zeshchi... ajmo dalje .. E-Base je odradio warm - up za PvD-a sada na Zrchu 15.07. erm svi su ga ispljuvali, lik je ubio atmosferu.. dosadan, jednolichan.... uzas! ne dobro; Ajsa i Urbana ne slusham i ne bih za ovo dala 100 kn...

za mene samo trance rula

S druge strane, organizatorima puno sreche s profitom i organiziranjem kako ovog tako i buducheg nekog dogadjaja jer dobro je shto god da se organizira. Pa sad tko voli nek izvoli jel Very Happy

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
juanes11
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2009. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cathy imaš pravo na svoj izbor. Voliš trance i sve ok. Imala si ga na zrću - van Dyk-e, Buuren i Tiesto. Ovo je Os i dovoljan je i jedan guest star poput Moralesa. Ostali ce popunit program. Dobro sii rekla tko voli neka i izvoli. Vecina će tamo doći zbog Moralesa i to je više nego očito. Bitno je da se nešto zanimljivo događa i to bi svtko trebao pohvalit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2009. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je Very Happy

I svaka čast za Ajsa osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: