Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



PDV 23%, 6% na SMS-ove i razgovore, veće trošarine, skraćenje radnog tjedna, ...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kinemat2 je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Kada bi svaki guzičar iz sabora imao plaću 3000kn kao ja a ne 15 000 ili više država bi se izvukla iz banane za 6 mjeseci... ALi zašto bi bili uskračeni oni koji imaju sve kada mogu nama građanima srezati iovako mizerne plaće a samim time nam ne uskračuju ništa jel si ni do sada nismo mogli ništa prijuštiti


Najmanji je problem njihova placa.. naravno da nece raditi za 3000 kn. Ono sto jeste problem su raznorazna prava i beneficije koja im pripadaju po naravi- osiguranja, automobili, naknade, placanje stanova i svih rezija, servisi, doktori, odjeca, obuca, hrana, putovanja, odmori, skolovanja, bankovne kartice, povlastene mirovine, povlasteno this and that itd... placa im je cisti dzeparac.

Za one koji ne znaju, na teret poreznih obveznika rezervirano je preko 150.000,00 sluzbenih vozila!


vidiš da pizde i zbog sitnice kao što su ukidanje bespla novina, a kamoli da neće zbog nečeg većeg. ja sam za demonstracije jebenih razmjera, pun mi ih je kurac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema mom izračunu, samo na konto poreza na plaću ostajem bez 3k kn godišnje. Ubrojimo li tu još i pedeve - bit će da ću kupovati u Lidlu, sve što je strano i jeftinije, jer će cijena radne snage u RH nakon ovoga biti totalno, neopravdano visoka, a nju će pratiti i cijene naših proizvoda. Žao mi samo onih podravkinih juha i vegete, eh...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2009. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: › vidiš da pizde i zbog sitnice kao što su ukidanje bespla novina, a kamoli da neće zbog nečeg većeg. ja sam za demonstracije jebenih razmjera, pun mi ih je kurac.
Jaka mi je fora kako su popizdili jer vise nece SVATKO dobivati svoj primjerak od 10 razlicitih novina. Kaze Kajin "tja, necemo se sada tuci oko novina". Ne znam jel' njemu i ostatku te bagre netko rekao da se novine mogu kupiti na kiosku i da to cine gotovo svi gradjani RH.

Ista prica s cijenema u saborskoj birtiji...

Jebote, da je netko prije 50 ili 100 godina pisao da ce to postojati - knjiga bi postala kultna, poput 1984. A sad, kad je takva mracna vizija buducnosti i utjelovljena - ljude to ne zanima...

Nedavno sam dobio odlican link [tnx A.]... Valja to jos jednom pogledati:
Aldous Huxley vs. George Orwell

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2009. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kinemat2 je napisao/la: ›



ja sam za demonstracije jebenih razmjera,



I ja..i samo čekam...i kipim !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2009. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jaka mi je fora kako su popizdili jer vise nece SVATKO dobivati svoj primjerak od 10 razlicitih novina. Kaze Kajin "tja, necemo se sada tuci oko novina". Ne znam jel' njemu i ostatku te bagre netko rekao da se novine mogu kupiti na kiosku i da to cine gotovo svi gradjani RH.

Na ovo sam pobudalio totalno.... i to iz usta lika za kojeg sam mislio da ima trunkicu integriteta.

Lijepo je rekao Džoni.... kurvini sinovi osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: