Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inspekcija: Osam optužnih prijedloga zbog sladoleda

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2009. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto imena nijepotrebno spominjati .. da li su se oni ogriješili o zakon .. jesu.. da li su ozljedili ljude.. jesu.. da li je bio u pitanju jedna ili više osoba.. je..

pa recimo da kada vlak ispadne iz tračnica i ozljedi se 10 ljudi .. to bude na glavnim vijestima.. a kada slastičar svjesno truje ljude.. to je normalno...

"krivi smo mi"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2009. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Losos:D je napisao/la (Pogledaj post): › a kada slastičar svjesno truje ljude.. to je normalno...

"krivi smo mi"

kontam da jozo trovač više truje nego bilo koji slastičar

a i bilo je aferica sa salmonelom u majonezi prije jedno 2 godine pa opet nikome ništa

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2009. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je offtopic ali nema veze Smile


mislim da je trovač siguran s obzirom koliko alkohola 99% ekipe ima u sebi..

pa treba i tom jozi (iako vjerujem da se lik ne zove jozo) oduzeti mogućnost da ne truje.. naravno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2009. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Princass je napisao/la: ›
Roditelji mi rade u zdravstvu i kažu da je u posljednjih mjesec dana bilo nekoliko trovanja sladoledom iz Petra Pana, ali šefovi su još toliko sposobni da zataškaju to u javnosti.


Moj je brat ovaj tjedan jeo sladoled u Petru Panu i za 20-ak minuta poslije počele su mu izbijati neki prištići skroz po vratu i po cijeloj ruci (a samo je jeo taj glupi sladoled!!!). Otišao je kod doktorice i sad mora biti na dijeti i ne smije neko vrijeme jesti jaja i namirnice životinjskog porijekla. Čak ne smije ni na sunce dok to ne bude bolje!! Dobio je neku kremu i tablete pa sad mora s tim lječiti nečiju pogrešku!! Ja sam uvijek tamo jela sladoled i super je, ali nakon ovog ću dobro razmisliti jer ovo nije prvi put da Petar Pan ima probleme takvog tipa. Čak su im kolači ponekad stari...bila sam s dečkom prije 3-4 mjeseca u Petru Panu na kolačima, a krempita je bila prečudna. Potamnila je od stajanja, osušila se i još je u njoj bila neka fora s veste, nešto od vune...tako da...LJUDI, PAZITE ŠTO JEDETE I GDJE JEDETE!!!!!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2009. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la: ›
imena nije potrebno spominjat pogotovo jer se ugostitelji mogu žalit, međutim važna je preventiva, svi su navedeni imali obavezu uvesti poslovanje po načelima haccp-a a koje je samo po sebi jamstvo (kakvo takvo) za zdravstvenu ispravnost namirnica

Netko iz Zavoda mi je pricao kako su stare regulative stroze od HACCP-a,ali ovo je ojropsko i zgodno izgleda ljudima s ulice zbog preogromne kolicine papirologije.
Kako rece netko 'birokracija se siri kako bi ispunila potrebe rastuce birokracije'.
Ovima kojima je clanak beskoristan - pisite peticije za ukinuce ZJZ-a,sto ce vama njihovi opiti i analize?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2009. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa članak je apsolutno i bezprijekorno beskoristan jer govori o ničemu u ničemu oko ničega...

no inspekcije su bitni, suzbijanje korova(trovača ljudi) je bitno, imenovati je bitno, sve sto ukljucuje smanjivanje opasnosti za ljude je bitno .. dakle ZJZ je bitan..

članak i dalje uživa besprijekornu beskorisnost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Losos:D je napisao/la: ›
članak i dalje uživa besprijekornu beskorisnost...

Jebemu,vec je receno da Zavod NE SMIJE imenovati subjekte kod kojih su uocene nepravilnosti. No, i dalje ima obvezu informirati puk o rezultatima svoga rada, kao i svaka javna ustanova i to cini putem dnevnih novina.
Elem, ne radi se ovdje o sokantnim vijestima poduzetne novinarke, vec o svojevrsnoj izjavi za javnost.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.08.2009. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Petru Panu je neljubazno osoblje.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2009. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ok i neka objaljuju samo kazem da je svrha ovog članka jednaka onoj u članku u kojem se govori da semafor ima tri svijetla ...etc.

Mislim drago mi je sto ljudi rade svoj posao koji je vjerujem konkretan no i dalje tvrdim da ne moraju zamarati javnost sa činjenicama i s tim da rade svoj posao .. pa pobogu UNIKOM čisti Osijek, nose smeće, pa jel vidiš njih da se hvale s time...

"Danas smo pokupili smeće, bilo ga je puno, jaako puno, bilo je puno posla, na nekim adresama nije bilo kanti, isti se mole da izadju van sljedeci puta da i njih pokupimo, hvala, i sada nas pohvalite jer smo pokupili smeće, molimo vas jer bez toga ne bi mogli raditi" (gore navedeno nije u svrhu da se isprdavam djelima ili ičim vezano uz unikom nego samo da dočaram nekim birokratima zašto država ne funkcionira, baš zbog takih, ispirčavam se ukliko se netko iz navedene tvrke osjeća uvrijeđenim)

A uostalom i da ne rade i da su prepisali izvještaj od prošle godine tko bi znao.. iovako ima previše službi koje ne rade ništa a primaju plaću, što bi jedan report još značio Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: