Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



VIP mobilni internet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
andro49
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: naj četvrt
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2009. 13:44 
Naslov:  VIP mobilni internet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam vip-ov stick za mobilni internet,kako ga dekodirati da može koristiti i druge kartice(npr.tele 2)poz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupi Bug i troshi carnetov vip,duplo prometa ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2009. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje, što?!
koliko znam kada kupuješ taj vipov mobilni net, a svi ga iz očitih razloga kupuju kao carnet korisnici, plaćaš duplo manju cijenu nego bi ju plaćao da se spajaš na apn bez carnet user namea i passworda.

u početku su bile 128mb, 512mb i 1gb tarife, a kasnije su uveli 3gb i flat tarifu.
ta tzv. "flat tarifa" = 10gb - 250kn na računu ispadne mjesečno. svaki mb preko toga je 20lipa..
ne znam kako je sada, barem je tako bilo do nedavno.
potpisao sam ugovor s njima još 2005. sve do prije nekoliko mjeseci kada sam ga odjavio. bio sam prilično zadovoljan uslugom (ako izuzmemo što su nekoliko puta zabunom poslali prevelike račune ali je i to sretno rješeno) ali mi tazastarjela vpn kartica više nije pristajala za novi laptop, a novi uređaj mi nisu htjeli ustupiti bez potpisivanja novog ugovora pod uvjetima koje bi imao i bilo tko drugi tko prvi puta dođe trošiti kod njih ...
tko ih jebe. sada imam internet džabe Laughing

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: