Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zračnoj luci prijete Grad Osijek i Hrvatske vode!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2009. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kužim šta hoćeš reći... drugim riječima nije govno narančasto već mješavina žutog i crvenog... Jel tako?

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
Nije govno narančasto već mješavina žutog i crvenog... jel tako?
Pa ako je dug "navodno", pa kako onda moze doći do blokade računa?

Krenulo je... krenulo.... Vjerujem već početkom jeseni će kreniti lagano jadikovanje zračne luke kako nema para, pa će se netko smilovati i iz proračuna malo dodjeliti pred zimu i tako opet, pa opet.....


Baš me zanima jel županija planirala u svom proračunu to "povremeno" spašavanje Zračne Luke Osijek?
A i to mi nije jasno... jedna firma koja godišnje jedva zaradi pola miliona kuna, uspije ući i izgubiti spor sa nekakavim fiškalom, koji je usput rečeno veliki HSP-ovac te svojevremeno obavljao funkciju u NO "Osječkog prometa i gospodarstva"!!!???....
Baš me zanima koga zastupa, tj. jel Marković opet u igri?

Zemljo otvori se.... pre strašno...


Mi naš otpad recikliramo i opet vraćamo u politiku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.07.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HM al OPG nije HSP-ov projekt?! Kako ona Marković može imati veze s time al dobro. Do nedavno su i Matković i Bubalo bili protiv tog istog OPG-a a sada ga podržavaju. AL dobro udobnost guze njihove u fotelji je ipak važnija od inegriteta Very Happy. A slažem se samo - HDSSB-ovci u Saboru pozivaju vladu da odstupi zbog gubitaka, recesije itd, a kad tvrtke koje su direktno pod njihovom kontrolom isto trpe gubitkle onda - ne daju ostavke sami Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: