Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krizni namet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Za pocetak raskinuti besmisleni ugovor s Vatikanom i ukinitu financiranje vjerskih zajednica. Svih i u potpunosti. Njihove molitve ili nisu bile upucene u pravom smjeru, ili su ocito nedjelotvorne.

što mi imamo financirati crkvu? ima li čega bogatijeg od crkve? koliko vatikan zlata čuva?

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Evo i zasto ekipa iz HDZ-a ne zeli odustati od gradnje Peljeskog mosta...

jure radić
jel to onaj što gradi mostove koji su veći dio vremena zatvoreni zbog bure?
index.hr


josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › - "Hljeba, hljeba, gospodaru!
Ne vidjesmo davno hljeba!“ -

jedite si kolače


da vidimo
povećat ćemo poreze
a hoćete li smanjiti račune za struju i vodu??? pojeftiniti kruh i meso?
hoćete prestati uvoziti trećerazrednu pšenicu, a našu prvoklasnu davati ispod cijene strancima?
hoćete prestati prodavati sve i svašta za 1kn?
hvala lijepa

što nama sad treba??? to je betmen
pd ovime ne mislim na el bandinja

dosta mi je svega vezano za ovu krizu
jesmo imali tvornice, jesmo imali gospodrastvo
što svi imaju amneziju, ??? , sve knjigovodstvene knjige su popaljene i uništene za vrijeme rata... ??? ... neka se napravi revizija svih poduzeća koja su propala od 1990 pa do sada pa da vidimo gdje je nesato novac, gdje su otišle mirovine, zbog čega ćemo ostati bez zdravstvenog, zbog čega ćemo se tući za litru vode

++ ma važno je samo da je pivo zakon


Zadnja promjena: MissTake; 22.07.2009. 11:15; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekam "svi su isti" forumaše da se počnu javljati i da nam objasne kako su svi isti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako i uspijemo skinuti vladu, šta ti misliš da će vlada na čelu s Milanovićem biti moralnija i bolja!!!
Ma dajte ljudi molim vas, pa zar vi još uvijek mislite da ima poštenih ljudi na vrhu politike!?!
Ne nema!!
Ostati će isto samo čemo češće gledati neka druga lica..........


niti 1 vlada sada ne može biti dobra, može samo biti loša ili mnogo lošija

mi smo u dreku preko ušiju, nama može jedino pomoći mislotinja od ovih razvijenijih pa da zadužimo i gaće koje ćemo kupovati za 10 godina. na legalan način postajemo roblje. tko će otplatiti pozajmicu MMF-u? ja... moš' mislit, za to će kamen tucati i moja praunučad.

nema poštenog političara niti će ikad biti. nema poštenog dirketora. ma nema nikoga tko je pošten a da se uhvati na bilo koji način više pozicije. mene sad tako briga tko je na vlasti. što se mene tiče turnite i MAO CE TUNGA za premijera, neka krade koliko hoće, samo neka meni bude dobro. ne tražim vile, jahte i večere svaki dan. ali tražim posao koji će mi omogućiti plaću s kojom mogu normalno dočekati prvi u mjesecu, a ne da heklam 2 tjedna s 200kn

-jebo te patak

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: › Čekam "svi su isti" forumaše da se počnu javljati i da nam objasne kako su svi isti.
Eto, nisi morao dugo cekati.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najviše zamjeram vladi što na nadolazeću i više nego očitu recesiju nije reagirala znatno ranije tamo negdje kod prvog donošenja proračuna za 2009. Na upozoravanja stručnjaka o mogućim razmjerima krize, Sanader i ostali su se samo cinično smijali u smislu - nas će kriza zaobići. Krizni namet je jedna velika nebuloza koja bi samo još produbila krizu jer bi se potrošnja građana još više smanjila, smanjili bi se priljevi od nekih poreza (npr. na kupljene nekretnine i automobile koji bi se tada još manje prodavali), još bi više pala realizacija novih kredita od strane banaka, a otežala bi se naplata postojećih...
Kao što su neki već naglasili, dok se god ne odustane od realizacije megalomanskih projekata tipa Pelješki most i dok se ne smanje rashodi države na drugim razinama bilo kakva odluka o tzv. kriznim nametima ne bi imala racionalno uporište.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:33 
Naslov:  Re: Krizni namet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje su sad forumaški HDZ-ovci (može u HSP-ovci, njihovi koalicijski partneri) da mi objasne ovo Smile
Samo nek dižu poreze, a ti naivni narode puši priče o tome kako SVI trebaju podnijeti teret krize - ipak ste glasali za njih.
A to što ga mi obični radnici podnosimo otkad je Sanadera nikom ništa. Što nam je kriza od prvog do trideset i prvog u mjesecu?
Nabijem vam Pelješki most u Zagrebačko dupe foteljaško.
I neka mi se samo ne nađe netko pametan sa izjavom - kao da će SDP i Milanović na vlasti biti bolji. BITI ĆE, biti će svatko samo da nemoramo gledat ove nesposobne, iritantne i debele njuške.
Ovaj potez se dao predvidjeti prije 5-6 mjeseci, jer je postalo jasno kako je HDZ nesposoban srezati izdvajanja, toliko su opreteritli proračun da više nemaju prostora za manevar, pa ga moraju punit novcem koji nemaju. (Slično kao HSP u Osijeku, samo HSP nije imao kome uzeti pa je koalirao s HDZ-om nadajući se državnoj sisi kad bude teško)

Limitom na 3000 kuna Suzana Vlaisavljević jasno poručuje kako je za ovu vladu 3000 kuna gornja granica koju bi svatko trebao imati - ostalo je luksuz i na to se plaća porez.


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 22.07.2009. 11:36; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeljka
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="MissTake"]
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako i uspijemo skinuti vladu, šta ti misliš da će vlada na čelu s Milanovićem biti moralnija i bolja!!!
Ma dajte ljudi molim vas, pa zar vi još uvijek mislite da ima poštenih ljudi na vrhu politike!?!
Ne nema!!
Ostati će isto samo čemo češće gledati neka druga lica..........



pa da,al to opet vodi u pasivni odnos i gledanje kako sve ide u k... ono,i oni drugi neće biti bolji pa nek ovi dalje vladaju/kradu...treba ih rušiti pa dati Milanoviću (odn.odabranom na izborima, tko god to bio,ni ja ne vidim izlaza al vidim da ima opozicija ovome pa zašto ne probati Cool ) da vodi...pa kad zaj... i njega rušiti i tako redom...nek postanu svjesni da njihovo vladanje ima posljedice i da nisu nezamjenjivi...
Svi smo pali u neku apatiju i sjedimo ...i čekamo...dokle?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:37 
Naslov:  Re: Krizni namet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Limitom na 3000 kuna Suzana Vlaisavljević jasno poručuje kako je za ovu vladu 3000 kuna gornja granica koju bi svatko trebao imati - ostalo je luksuz i na to se plaća porez.

znaš kako se kaže
kruha i vode (ili igara)
nedo bog nešto više, to je već čisti luksuz

nije bed ako je 3000kn luksuz iznad kojeg idu porezi, ali što sa plaćanjima režija?
hoće to sniziti? hoće ostati bespla zdravstvo? kako ćemo sad plaćati lijekove?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeljka je napisao/la (Pogledaj post): › nek postanu svjesni da njihovo vladanje ima posljedice i da nisu nezamjenjivi...
Svi smo pali u neku apatiju i sjedimo ...i čekamo...dokle?!

e briga njih što ćeš ti sad njih mijenjati kad oni iamju dovoljno para da žive lagodan život slijedećih 50 godina

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:39 
Naslov:  Re: Krizni namet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Željka sviđa mi se način na koji razmišljaš, ali kad ti odgovorim na pitanje DOKLE? sve će ti postati jasno.

Dok god netko ne ukine pravo glasa "Hrvatima" u dijaspori koji nas se sjete samo u kampanji i eventualno kad treba doći na more, a ni slučajno kada treba plaćati porez.
Da nije njih, HDZ bi dobio izbore samo dva puta, i to 1992. i 1996.

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › nije bed ako je 3000kn luksuz iznad kojeg idu porezi, ali što sa plaćanjima režija?
hoće to sniziti? hoće ostati bespla zdravstvo? kako ćemo sad plaćati lijekove?

Neee, pa sad ćemo dobiti i povećanje PDV-a na 24-24%, trošarine na SMS (ipak su Hrvati poznati ovisnici mobitelima, i potrošimo 3 do 3.5 milijarde kuna godišnje na to...)


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 22.07.2009. 11:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlast svakako treba smijenit, ovi su se previše osilili. No treba nam vođa i vizionar da napokon dođe do kvalitetnih promjena, a ne samo šminkanja....takvog (takvu) ne vidim niti blizu, za sada...možda vojna diktatura hmmm...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:44 
Naslov:  Re: Krizni namet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dok god netko ne ukine pravo glasa "Hrvatima" u dijaspori koji nas se sjete samo u kampanji i eventualno kad treba doći na more, a ni slučajno kada treba plaćati porez.
Da nije njih, HDZ bi dobio izbore samo dva puta, i to 1992. i 1996.

dijaspora nam se toliko kuži u političku scenu da još uvijek misle da je Franjo Tuđman predsjednik

volje bih da se tima iz dijaspore uvede pavilo da moraju nabrojati barem 3 stranke prije nego dobiju listić za glasovanje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.07.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako i uspijemo skinuti vladu, šta ti misliš da će vlada na čelu s Milanovićem biti moralnija i bolja!!!
zapravo ne mislim da ce biti moralniji - ali hdz treba maknuti i to sto hitrije. a onda novima i svima poslije njih (tko god to bio, ja sam davno izgubila vjeru u postene nakane partitokratskog sdp-a i njihove opozicijske kompanjone) ne dozvoliti da se uguziče u svojim foteljama ovako kako je to hdz godinama radio Evil or Very Mad

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:49 
Naslov:  Re: Krizni namet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako - nemojte se zavaravati da je HDZ baš toliko moćan.
Trenutno su možda i odgovornije dvije osobe:



Da nije ove dvije njuške, HDZ bi možda i propao do danas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeljka
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Željka sviđa mi se način na koji razmišljaš, ali kad ti odgovorim na pitanje DOKLE? sve će ti postati jasno.

Dok god netko ne ukine pravo glasa "Hrvatima" u dijaspori koji nas se sjete samo u kampanji i eventualno kad treba doći na more, a ni slučajno kada treba plaćati porez.
Da nije njih, HDZ bi dobio izbore samo dva puta, i to 1992. i 1996.


Da,potpuno se slažem s tobom...e sad ako bi išla se definirati na neku stranu,znam da je samo jedan političar rekao ukinuti tu nebulozu (tu je kod mene dobio bod, ne glas, bod Smile)...
Ako ništa,mislim da sva ova sranja su ujedinila narod na neki način Smile makar na ovom forumu Smile Sam da još se složimo oko načina mijenjanja vlasti - prijevremeni izbori, puč, ili da potonemo k'o Titanic Very Happy uz zvuke valcera ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: