Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ostvario dječački san i sad ima najskuplje aute svijeta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danjel je napisao/la: ›
eno ga svako malo u pubu na pivu, krevelji se okolo.. ali to je njemu njegova borba dala.. gdin O.
Sonični O... Very Happy


bingo! Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Čovjek troši svoje pare, da bar toliko galamite dok vladajući troše vaše...


hahaha, pa i troši naše pare...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvat ne razmišlja dalje od automobila.

Od svih afera koje nam je podario bivši premijer Sanader Hrvate je najviše dirnuo blindirani Bmw, od sve Kerumove sramote Hrvate najviše smeta Maybach, od svih nenormalnih braniteljskih povlastica Hrvatu je najveći trn u očima povlastica za auto, Hrvat najviše razmišlja tko i kako vozi službeni auto, Hrvat će direktorima firmi sa milijardama gubitka najviše zamjeriti naručivanje novog službenog vozila, dakle, možete biti najgori kriminalac - Hrvat će vas tolerirati sve dok se u priču ne upletu limeni ljubimci.

Što bi gospodin koji je vlasnik ovih auta po Hrvatu trebao činiti? Nakon prodaje svoje firme, valjda bi novce trebao dijeliti Hrvatima, a što će onda oni nego pravac u auto salon. Trebao bi svakom Hrvatu opravdavati kako ih je zaradio, umjesto Poreznoj upravi, HNB-u i Ministarstvu financija (kontrola banaka je, usput, svakodnevna).

Kako je gospodin zaradio za aute? Pa posuđivao je novac Hrvatu, koji je taj novac trošio na aute. Što bi gospodin sada trebao? Ispričavati se zbog toga što je Hrvat uzimao kredit sa visokim kamatama? Socijalno pomagati sve djelatnike koje je otpustio? Dati novce Crkvi, da umjesto mjesta u čistilištu osigura ono u raju?

Gospodin ne može ni davati u dobrotvorne svrhe, kao gospodin. Nekim Hrvatima i to smeta. Neki pak misle da se radi o poreznoj olakšici (iako je gospodin već odavno prodao firmu, a ne znam kakve mu onda olakšice trebaju). Ne valja Hrvatu ni kada si dobrotvor, ni kada nisi.

Ne valja Hrvatu ni kada nedostaje firmi, kada je slabo gospodarstvo. No Hrvatu ne valjaju ni oni koji to gospodarstvo drže na klimavim nogama, dakle, poduzetnici. Hrvat, naime, zna da nije moguće obogatiti se, a da nekog ne pokradeš, a to je najčešće Hrvat - Hrvat to zna iz osobnog stoljetnog kapitalističkog iskustva. Hrvat voli kad netko lopatom zarađuje kruh, no njemu osobno to ne pada na pamet.

Hrvat zna točno i tko je krao u privatizaciji, a tko nije. Hrvat zato više voli da je firma u državnom vlasništvu, pa nema privatizacije, nema bogatih poduzetnika, nema otpuštanja viška, nema otpuštanja loših (no ima automobila).

Da li Hrvatu smeta to što je netko kupio automobil, ili to što Hrvat nije kupio takav automobil?

Hrvatu, u svakom slučaju, nije lako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
Čovjek troši svoje pare, da bar toliko galamite dok vladajući troše vaše...


hahaha, pa i troši naše pare...

ne bih rekao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ima on pravo biti društveno-neodgovoran o vlastitom trošku i razmetati se skupim autima, ali jedno je primjetno: to više nije simpatično ljudima. Nitko ovdje nije otvorenih usta zadivljeno buncao o njegovim autima, a to je za pohvaliti.
I - @bazooka - nije u pitanju nikakav nazi-socijalizam (božesačuvaj!) nego se čovjek ponekad zapita čime se bave svi ti d.o.o. izvješeni po vratima a ne vidiš ni prometa, ni robe, ni klijenata a lova se valja ko gruda snijega s brda... A znaš da lik koji ga drži nema niti pošteni zanat izučen...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
I - @bazooka - nije u pitanju nikakav nazi-socijalizam (božesačuvaj!) nego se čovjek ponekad zapita čime se bave svi ti d.o.o. izvješeni po vratima a ne vidiš ni prometa, ni robe, ni klijenata a lova se valja ko gruda snijega s brda... A znaš da lik koji ga drži nema niti pošteni zanat izučen...


Nisu samo d.o.o.-i nego i d.d.-i. Zovu se banke i bave se pomicanjam zelenih papirića (prema Douglas Adamsu) Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Pa ima on pravo biti društveno-neodgovoran o vlastitom trošku i razmetati se skupim autima, ali jedno je primjetno: to više nije simpatično ljudima. Nitko ovdje nije otvorenih usta zadivljeno buncao o njegovim autima, a to je za pohvaliti.

za razliku od ostalih koji troše tuđi novac na svoj luksuz, on barem troši svoj. a dok se uz njega ne vežu neke afere, korupcija i ostale već normalne stvari u hrvatskom gospodarstvu, i dok uredno plaća porez na to što ima, neka kupi još toliko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›




Kako je gospodin zaradio za aute? Pa posuđivao je novac Hrvatu, koji je taj novac trošio na aute.


Naravno, bilo ja i takvih slučajeva, ali je bilo više onih koji su bili u novčanoj dubiozi, pa su u očaju ne čitajući sitna slova, nakon prve rate skontali kolike su kamate. Po meni je to lihvarenje zapakirano pod pokroviteljstvom zakona.


W.M. Felt je napisao/la: ›
Gospodin ne može ni davati u dobrotvorne svrhe, kao gospodin. Nekim Hrvatima i to smeta. Neki pak misle da se radi o poreznoj olakšici (iako je gospodin već odavno prodao firmu, a ne znam kakve mu onda olakšice trebaju). Ne valja Hrvatu ni kada si dobrotvor, ni kada nisi.


Meni smeta što ga se proglašava dobrotvorom, kad to nije. Nije dao novac zato što je htio, nego zato da sebi olakša stvari, da manje novaca državi, znači da njemu ostane više. I ovo je ustvari stara vijest, jer je to napravio baš prije godinu-dvije kad je prodavao firmu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hypnotoad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a lega opet pišu o meni...pa nemože čovjek nigdje potrošit 100 mil evra a da to drugi neznaju...hehehe

_________________
all glory to the hypnotoad
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaista ne razumijem zašto je dotični gospodin došao na tapetu. Sve je već rečeno: čovjek je komotno mogao registrirati svoja vozila na BiH tablice, ali nije. Mogao se odseliti iz Osijeka, ali nije.

Ako je sanjao cijeli život o tome da ima zavidnu kolekciju auta u garaži, tko mu može prigovoriti što je istu kupio svojim novcem i od svojeg posla?

W.M. Felt je rekao sve što je trebalo reći u ovoj temi, a kao veliki ljubitelj automobila se čak osjećam sretnim što mi je dotični gospodin priuštio sreću da budem jedan od rijetkih koji će uživo vidjeti i čuti Alfu 8C Competizione, jedan od samo 500 (!) takvih auta u cijelom svijetu. A F430 Scuderiu i zvuk V8 stroja od kojeg se čovjek naježi ni da ne spominjem... Smile

Sharon je napisao/la: › Nitko ovdje nije otvorenih usta zadivljeno buncao o njegovim autima, a to je za pohvaliti.

Krivo - ja sam zadivljen njegovim voznim parkom, jer čovjek zna što kupuje Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pih samo zamislite sebe s tolikom lovom,ja bi bio gori od njega 100%

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2009. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
pih samo zamislite sebe s tolikom lovom,ja bi bio gori od njega 100%

Potpisujem.

Da imam toliku lovu, iz obijesti bi kupovao gluposti samo da se preseravam osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[uklonjeno] ne poznajem osobno, ali znam da je lik poprilično poduzetan i da je uvijek imao nos za biznis - od videoteke na ex-Đuri Salaju (on sam radio iza pulta), preko dilanja računala (moje prvo službeno računalo kupljeno kod njega) i automobila, do štedionice i banke.

Čovjek se nazarađivao para, ali i naplaćao poreza i prireza za razliku od jebenih političara i popova koji ne rade ništa, prikopčali su se na naše novčanike i sve trpaju u svoje guzice. Patetično je ismijavati se donacijama u humanitarne svrhe, pogotovo ako to ide iz vlastitog džepa.

Ljudska zavist je posebna priča... kad netko ima više novaca i sposobniji je od drugih, odmah je predmet ljubomore i tračanja. [uklonjeno] voli aute i svoje pare troši na njih... ono, big deal... Ja volim putovati i da imam približno te novce, sve bih pare zdrobio na landranje okolo po svijetu, spavao u najboljim hotelima i jeo po najboljim restoranima, rentao propete konjiće i brze čamce.

Eh da, i živo bi me boljelo spolovilo što netko o tome misli....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Serendate bezveze...
Čovjek je za razliku od naših lokalnih šerifa te velikih spasitelja zaradio svoju lovu, pošteno!!!!
Neki se možda ne sjećaju, ali prvi video-klub u OS dalekih 80-tih je upravo dotični otvorio, kao i "čip-shop"....
Tu su bile i mjenjačnice, pa na kraju i banka....
Svojevremeno jedina 100% hrvatska banka!!
Sve u svemu svaka čast!!

A što se jala i ljubomore dotičnih tiče, imam samo jednu poruku.... jadni ste...

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tak je to kod nas,imaš 100 eura više od susjeda,već si pokvareni bogataš,
jbg balkan

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: