Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SLAMA 2009. - land art festival @ Lug

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo mi OK, šteta što nisam došao ranije .... voletina odlična, zabava super .... poznajući cijelu ekipu siguran sam biti će i bolje Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

25 kuna SAMo za ulaz je puno..vožnja kočijom se naplaćivala 10 kuna što je prošle godine bilo besplatno..prošle godine su u cijenu ulaznica imao i čvarke i slaninu i kruh, ali i kolače i jabuke..ove godine ništa od toga nije uključeno u cijenu ulaznice..3 Ministarstva sponzori kao i TZ i OB županija, a i slamu dobili od Belja..zašto se onda naplaćivao ulaz?tko je sebi te novce strpao u džep?koliko je koštalo tiskanje tih bonova i zašto se uopće pravio taj trošak?pa bilo je volontera za radit koliko smo vidjeli..i gdje je lokal patriotizam?Karlovačka pivovara?mislim..od Slame se napravio biznis, nema tu više umjetnosti..kažu da je prošle godine bilo oko 2500 ljudi..neka je bilo toliko i ove godine i nek ih je barem pola platilo upad,koliko je to para?za što i kome?kao to je umjetnost..moš mislit..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2009. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video 031: Slama 2009. [video by: Chule]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2009. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yes yes...to je to!!!!! HVALA!!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2009. 8:15 
Naslov:  Re: SLAMA 2009. - land art festival @ Lug
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dragi posjetioci, Wink

zahvaljujem na ljepom odazivu i ovim povratnim "informacijama", odnosno vasem misljenu. mozete i nama na mail ([email protected]) slati kritike i pohvale (ovisno o vasem dozivljaju pojedinih detalja;))

eh sad da pokusam odgovorit na sto vise pitanja i komentara:

- ptuokazi,... da, treba to puunoo bolje napravit.

- sok od bazge i vino. (NAS OVOGODISNJU NAJVECI KIKS) bilo je i jednog i drugog u izobilju ali zbog ljudsko logistickih poteskoca su se "zaboravili". jako mi je zao pogotovo soka od bazge jer smo ga najavljivali i sami pokusali izforsirat ali jednostavno na kraju se nije moglo..

- kolicina umjetnosti i valiteta umjetnosti: ovdje iskreno nimalo ne shvacam bilokakvo razocaranje sa strane posjetioca! ljudi moji, bilo je VISE skulptura od prosle godine na polju (prosle godine smo dobili zamjerke da ih je bilo malo, pa smo ove godine povecali broj umjetnika sudionika) i na polju su se mogli vidit neki izvrsni radovi. (Repa, lopta ili krug, cocoon(il kak se to vec zove;)) zmija itd...) bez ljutnje ljudi ali tu niste nimalo u pravu; mogu vam se ne svidjat neki radovi ali bilo ih je vise i bilo je izvrsnih radova na polju, tako da ta zamjerka ne stoji.

- sponzori i pare,... hahaha,... tako to uvjek ide,.. bez uvrede ali to je projekt od barem 9 mjeseci pripreme i mjesec dana intenzivih fizickih poslova.. ima tu jako puno troskova te se se nama projekt zadnja tri puta NIJE isplatio, odnosno imali smo svake godine poprilican minus! ove godine mislim da sa zadovoljstvom mogu rec da zbog vas posjetioca, vasem mnogobrojnom odazivu te svakako zbog povecanog broja sponzora necemo bit u minusu vec u plusu!! Very Happy nije to neki ogromni plus ali plus bi trebao bit,... i da, mi smo neprofitna organizacija i kao takva svaki "plus" koji ostvarimo dajemo u nadogradnju iste; dakle kupovinu alata, pomagala, infrastuktru udruge itd,... na ide tu nikakvi novac diretkno nekom u djep niti ce itko od nas ista od tih novaca potrosit u privatne svrhe.

- i jos da se posebno nadovezem na "zamjerku" "cak i slamu su dobili". Belje je nama puno pomoglo i sta god i kad god su mogli su nam ustpili "nesto" i za to smo im jako zahvalni. donirali su dio hrane za hranjenje umjetnika za vrjeme trajanje kolonije, pokrili su dio troska tiska i dali su rotor-bale i one velike cetvrtaste bale i jos puno drugih stvari,..
ali one "male" bale, one obicne, smo mi sami nabavili. dakle i baliranje, i skupljanje, i dovoz itd. itd.
te veliku kolicini slame sa tog polja mi opet dalje doniramo Udruzi Mogu i Azilu za pse u dogovoru sa komunalnim u Bilju koji ce slamu prevest na ta dva mjesta.

- voznja kocijom se naplacivala,... to je nedopustivo! ispricavam se zbog toga. ocito greska u medjusobnoj komunikaciji izmedju nas i ljudi sa kocijom! nece se ponoviti!

- sta se programa tice,... neki sudionici u programu su kako to uvjek ide i spontano otkazali iz raznih razloga (privatnih, zdravstvenih, ekonomskih (nasli bolji posao;)), itd) ali svakako bih zelio produziti zbivanje, jer ova manifestacija ima jako velik trosak "postavljanja" te je po meni steta da ne traje duze,.. tako da ce mo do nagodinu vidjet sta i kako se u tom pogledu moze napravit,.. ranije pocinjat je problematicno, jer je to ipak na polju i sunce przi i nije onda lako ostat do 8 do paljenja a to je ipak glavna atrakcija,... tako da mislim da ce mo prije pokusat produzit poslje paljenja,... tu opet komarci stvaraju problem i potreba za strujom na polju (svjetla itd),.. uglavnom ima se vec raznoraznih ideja i budemo vidjeli nagodinu.. hehe

- eh da, sta se bespla hrane tice,... bilo je ove godine i kolaca i suhomestanost (pitajte belje oni su ga djelomicno sponzorirali:)) i naravno kruha itd,... no kao i prosle godine,.. ljudi jednostavno ste prebrzi,.. mi donosimo hranu na stol, vi razgrabite u 13 sekundi cijelu "posiljku", i tako je to islo skoro cijeli dan,... hehe
i opet istao kao i prosle godine je ostalo i kruha, i kolaca (domacih guzvara itd) i krvavica i kobasica itd,... jer bilo je svega u izobilju,.. al ste jednostavno prebrzi,.. no pokusat cemo nagodinu i to jos popravit i svakako hvala na tom komentaru jer sam bio uvjeren da ce ove godine to bit sve uper i dosta a opet jest bilo dosta al nije bilo 100% super.

- i da, jos jedna stvar. sta se lokacije tice,... to jest KO Lug, odnosno "katastarska opcina" sela Luga. to polje je u Lugu. Very Happy taman zadnje, ali je.


eto, nadam se da se nece niko ljudit sto sam se malo raspisao ali previse sam radio na ovome da bi samo procitao komentare i kliknio bezbrizno dalje,.. Wink
za sve sta vas zanima i bilokakve komentare koje imate slobodno saljite i mail-ove na [email protected]. ja cu se potrudit sto konkretnije odgovorit i sva vase zamjerke zabiljezit i na naki nacin uvazit za nagodinu. to i je upravo nacin kako nagodinu stvar moze bit jos ljepsa i jos bolja.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2009. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma hebeš nezadovoljnike, ja ti se od ovog trenutka volonterski uključujem u pripremu slijedećeg projekta, a pozivam i gunđala da se priključe pa će dobiti uvid iz prve ruke kako je to organizirati nešto tako i moliti boga da sve prođe Ok, da se neki klinac ne ozlijedi, neki piromančić ne zanese, neki mamlazi ne popičkaju itd. Ekipa svaka čast, pozdrav i ...bravo za projekt.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ma hebeš nezadovoljnike, ja ti se od ovog trenutka volonterski uključujem u pripremu slijedećeg projekta, a pozivam i gunđala da se priključe pa će dobiti uvid iz prve ruke kako je to organizirati nešto tako i moliti boga da sve prođe Ok, da se neki klinac ne ozlijedi, neki piromančić ne zanese, neki mamlazi ne popičkaju itd. Ekipa svaka čast, pozdrav i ...bravo za projekt.... Smile


hehe Wink hvala ... morat ce mo napravit neki regruterski kamp za volontere.. Very Happy

ma, neke od zamjerki ovdje su svakako i konkretne i vazi ih uvazit za nagodinu tako da neka slobodnu gundjaju Wink

i da, zaboravih na ono o lokalpatriotizmu,.. hehehe.. mi smo htjeli lokalno pivo, ali ono "nije nas htjelo". ... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2009. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je to bilo kako narod kaze "Mlaćenje prazne slame" Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: