Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Filipovica - zaboravljeno naselje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeki12
Offline
Ukupno postova: 105
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.07.2009. 11:21 
Naslov:  Filipovica - zaboravljeno naselje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošto živim u ovom naselju osjećam se dužnim prokomentirati par stvari.Kao prvo,prometno smo izolirani od grada,dvije pruge i obilaznica.Plaćamo komunalne pristojbe,a živimo kao u džungli(ambrozija,divlji deponiji,uništene ceste,ovodni kanali su zapušteni).Iako pripadamo Industrijskoj četvrti,nememo isti tretman za razliku od od naselja preko pruge u kojem žive gradski moćnici.Istina je da je jučer UNIKOM počeo uređivati okoliš,ali nisu dovršili posao do kraja.Očito je da se predizborna obećanja ne ispunjavaju.I Filipovica je dio grada Osijeka i mislim da zaslužuje da se i o o ovom dijelu grada povede više računa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nije valjda da si vjerovao predizbornim obećanjima????????????????????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.07.2009. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Filipovica ti nece tao skoro na dnevni red uređenja jer je to HDZ-ovsko uporiste Laughing


mi smo slijepo crijevo ovog grada jer nas same stanovnike nije briga za ista, za naselje od 270 kuca koje ima oko 1000 stanovnika to je zalosno. Cesta ce biti, ali ne tako skoro, tek kad krene prosirenje zaobilaznica onda smo na redu za cestu koja ce imat izlaz valjda kod tifona iza lidla (ako nesto nije mjenjano) a kad krene gradnja istog tek onda ce biti kao jer onda nece ni pjesaci ni biciklisti moci proci prema bosutskom zbog radova... Rolling Eyes

MaliPariz ruls Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
USER
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2011. 12:06 
Naslov:  Re: Filipovica - zaboravljeno naselje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I je li se sto znacajno promijenilo? Nisam u Os pa ne znam. Znam da je napravljena staza u Bistrickoj i na crnicu. Obicno prije izbora bace neku mrvicu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: