Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika: Summer Adventure Festival SAFT 2009. - program!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Font Size
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2009. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je bila sala za pivo naravno..Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
Tinus je napisao/la: › I jedan dobronamjerni savjet. Dajte pustite više dobrog starog techna i house-a. Ovaj neki novi glazbeni đir što forsirate zadnjih par godina samo rastjeruje s partija i ono malo ljudi što dođe.

A da sad, ajmo slijedećih 10 godina slušat i puštat mjuzu od proteklih 10 godina.

Ima sasvim dovoljno dobre nove glazbe danas.

I da - glazba NIKAD nije bila ono što rastjera ljude s partya, rastjeraju oni sami sebe i bez glazbe.


Hmm uopće se nebi složio. Mogu nabrojati bar 4-5 partija u zadnjih godinu-dvije na kojima se ekipa masovno pokupila razočarana lošom i dosadnom glazbom. Iza toga apsolutno stojim jer nisam izmislio 20 ljudi koji sutra kukaju ajme kakvo je ono njesra od glazbe bilo jučer.
ali dobro. svatko ima pravo na svoje mišljenje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
@ Catharine

Pa zar mislis da UDEGAS kao udruga ne ulazi u gradski, zupanijski ili kakav god drugi proracun?

Helooooo

Da nije financirano djelom iz proracuna, bas sam uvjeren da bi i dalje bilo besplatno. KUis?

Naravno, to ni u kojem slucaju nije lose. Dobro je.


Znam ja da si ti pametan Razz

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
A sto je to stari techno i house?

Znaci tesko je shvatiti da glazba isto kao i mi evoluira. Nitko nista ne forsira, vec su to novi zanrovi koje ljudi isprobavaju i kombiniraju. Ne razumijem za koji kurac zelite slusat nesto sto ste vec 6408548578934790 puta culi. Sporija muzika ne znaci apsolutno nista lose, vec samo to da vi glazbu zapravo ne znate slusat. Wink

Na kraju ispada da je zabranjeno napredovati. Pa ajmo se svi vratiti u 4. razred osnovne skole, tamo nam je bilo svima dobro.Wink

U petak je izbor muzike bio upitan, no vise me brinulo to sto eminentni dj poput Eric Fishera ne zna spojiti dvije trake u beat match.

Subota puno bolja, no opet sam se nazivcirao jer se opet dalo cuti po 6578967586745 puta for an angel i sl.


Čuj postoji evolucija. Na bolje i na gore. Trenutno ste evoluirali na gore. Sorry ali tako je. Niste vi jedini.. 80 % dj-a koji su prije bili super postali su katastrofa s tim novim uspavankama i zvukićima koji vrte. nadam se da će te uskoro evoluirati na nešto plesnije i bolje Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.08.2009. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la: › Hmm uopće se nebi složio. Mogu nabrojati bar 4-5 partija u zadnjih godinu-dvije na kojima se ekipa masovno pokupila razočarana lošom i dosadnom glazbom.

Ista ta ekipa je ili lijena potražit nešto gdje im glazba više odgovara ili nekog tko selektira glazbu koja više paše njihovom ukusu.

Jebiga, baš to što kažeš, svatko ima svoje mišljenje... Ništa, bit će jedan mix ovih dana Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2009. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Ista ta ekipa je ili lijena potražit nešto gdje im glazba više odgovara ili nekog tko selektira glazbu koja više paše njihovom ukusu.


Ne bih se baš s ovime složio. Prema ovoj tvojoj izjavi ispada da u Os i okolici postoji puno klubova koji puštaju različite žanrove EDM-a (House, trance, electro, techno itd). A znamo da nije tako, nego je upravo suprotno.
Trenutno postoji jedna koliko-toliko kvalitetna EDM večer u podrumu Tufne koja manje-više uglavnom forsira te trendi stilove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.08.2009. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proslijedite peticiju da se zove netko manje trendy Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2009. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka peticiju prosljede oni kojima ta "trendy" glazba smeta. Meni ne smeta, ne slušam ju pa se i ne zamaram time. Jednostavno ne idem na partije. Dok je bila glazba koju volim bio sam na svakom partiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2009. 1:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja zapravo ponekad ne mogu vjerovat sto citam.

Osijek je uvjerljivo grad sa najlosijom scenom u Hrvata. Ljudi su apsolutno bez ikakvog prava razmazeni, puni filozofiranja, a kad dodje neki party nisu spremni izdvojiti ni 30 kn za upad. Kad smo radili trance partye svi ste pizdili kako je to cheesy smece i htjeli ste nesto drugo. Sad kad smo se mi kroz godine pronasli u necem drugom sad ni to ne valja, vec bi nesto trece. Iskreno, ljudi moji dragi, mene uvo zaboli jel vama ta muzika ok ili nije. Jednostavan vam je recept. Nemojte vise dolazit. Sretni mi kao organizatori jer cemo maknuti one picajzle od kojih i tako nikad kruha, a sretni i vi jer necete slusat nesto sto vam je zamorno.

Uopce ne zelim vise slusat pitanja zasto nema hard corea, speed corea, hard techna ili nesto slicno. Nema jer konkretno ne zanima sve i jednog organizatora u gradu. Da se tako nesto i organizira, koliko ljudi bi se skupilo. Pretpostavljam svo troje s foruma. Wink

Malo se ugledat na druge gradove. Rijeka razbija sa scenom , gostovanjima, sto god.
No tamo nema trancea. Ima techna, no uglavnom se radi o houseu. Tech, deep, progressive...

To nije trendy muzika, jer house kao takav postoji od samih pocetaka elektronske glazbe. Trance npr kakav je danas nije ni slican tranceu s pocetka ili kraja 90ih. Ako pod trendy ubrajate minimal, apsolutno je besmisleno voditi ikakvu raspravu jer minimala u Osijeku nije bilo skoro pa nikad. Cak ljudi koji vrte minimal rijetko su ga vrtili. Bilo je to uglavnom u nekom tech house paketu. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2009. 1:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ovdje 2 nova mixa.

http://www.ief.hr/draco/sessions/in-da-mix/Young_Miller_-_Avantgarde_0709.zip


Avantgarde 0709 part I.

01. Mulder - 4 Sure (Daniel Sanchez rmx)
02. Matthias Meyer & Patlac - Cedar
03. Vincenzo Vs. Alexi Delano - The Lab
04. Joris Voorn - Empty Trash
05. Ralph Falcon - Whateva (Dub)
06. Radio Slave - Koma Koma (Steve Lawler rmx)
07. Hermanez - Marrakech (Martinez rmx)
08. Matthew Dear - Free to Ask (D`Julz rmx)
09. 2000 And One - Spanish Fly
10. Paul Ritch - Split the line (Dubfire`s mega remix)



Avantgarde 0709 part II.

01. Stryke - No turning back
02. A:xus - Suite Disappointment (James Teej`s sttriped dub)
03. Gui Boratto - Take my breath away
04. Robert Babicz - Sin (Gui Boratto rmx)
05. James Teej - Super Symmetry
06. Silicone Soul - The call of the wild
07. Steve Lawler - Carnival (Gabriel Ananda rmx)
08. 2000 And One - Spanish Fly
09. Paul Ritch - Split the line (Dubfire`s mega rmx)
10. Gregor Tresher - Unfold
11. Ellen Allien & Apparat - Jet (Paul Kalkbrenner rmx)

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2009. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
A sto je to stari techno i house?

Znaci tesko je shvatiti da glazba isto kao i mi evoluira. Nitko nista ne forsira, vec su to novi zanrovi koje ljudi isprobavaju i kombiniraju. Ne razumijem za koji kurac zelite slusat nesto sto ste vec 6408548578934790 puta culi. Sporija muzika ne znaci apsolutno nista lose, vec samo to da vi glazbu zapravo ne znate slusat. Wink

Na kraju ispada da je zabranjeno napredovati. Pa ajmo se svi vratiti u 4. razred osnovne skole, tamo nam je bilo svima dobro.Wink

U petak je izbor muzike bio upitan, no vise me brinulo to sto eminentni dj poput Eric Fishera ne zna spojiti dvije trake u beat match.

Subota puno bolja, no opet sam se nazivcirao jer se opet dalo cuti po 6578967586745 puta for an angel i sl.


Čuj postoji evolucija. Na bolje i na gore. Trenutno ste evoluirali na gore. Sorry ali tako je. Niste vi jedini.. 80 % dj-a koji su prije bili super postali su katastrofa s tim novim uspavankama i zvukićima koji vrte. nadam se da će te uskoro evoluirati na nešto plesnije i bolje Razz


Koji paradoks. Covjek iz mog grada kaze da smo evoluirali na gore, a mi imamo 80 % vise gaza van grada nego prije. Obrazlozenje, zato jer smo stasali kao dji u kompletu. Sto po tehnickom pitanju, sto stilski po izboru glazbe. Slaganju mixa u globalu i na kraju krajeva inprovizaciji. Ako je tebi konkretno napredak ostat u selu svom malom, vrtit stvari od prije 10 godina za nekolicinu nezadovoljnika, koji i tak i tak opet zbog neceg nisu zadovoljni, vjerujem da bi u tome i uspio. Meni je to nazadovanje u svakom mogucem smislu. Cak ostanak na jednom nivou nekoliko godina je nazadovanje. Svi oko tebe su te prepisali za 3 koplja. Eeeeee Balkane moj... Sto se tice onog plesnog, stari moj, sve je to u uhu promatraca. Nebi bilo na odmet da krenemo u tu Europu vise.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2009. 2:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno, nitko nikome nista ne zamjera. Razmjenjujemo misljenja. Wink

Laku noc.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2009. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se nadam da ce se u Osijeku jednog dana moci cuti neki IDM. Cak sam par puta ja imao namjeru baviti se s time, ali pored dva benda jednostavno nemam vremena...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2009. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Ja se nadam da ce se u Osijeku jednog dana moci cuti neki IDM. Cak sam par puta ja imao namjeru baviti se s time, ali pored dva benda jednostavno nemam vremena...


IDM bi trebalo biti ITALO DISCO MUSIC. ili sam u krivu ako je i ja bih htio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2009. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ILI mozda to znaci Intelligent Dance Music

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: