Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika: Summer Adventure Festival SAFT 2009. - program!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.08.2009. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovako organizacijski veliki plus,to se mora priznati,besple je a cuga uopće nije bila skupa,isto kao i svuda u gradu,nekužim šta bi htjeli jeftinije.
ali mjuza je bila katastrofa,užas,
neznam kak da se izrazim

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.08.2009. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako se to radi u svijetu, na sličnom prostoru

http://www.youtube.com/watch?v=RoztDAv8Cmc

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2009. 14:01 
Naslov:  Re: Kopika: Summer Adventure Festival SAFT 2009. - program!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodane su fotografije od subote...

Galerija 031: Summer Adventure Festival 2009.
[Foto: Daniel Antunović][31.07.2009. Amfiteatar]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › ovako se to radi u svijetu, na sličnom prostoru

http://www.youtube.com/watch?v=RoztDAv8Cmc


Totalno lajkam ovo, ali morash shvatiti da kod nas niti su ljudi kao u svijetu, mi Hrvati, posebno Osjechani chemo kad god se neshto novo napravi uvijek radije popljuvati, nego pohvaliti ili podrzati neka dogadjanja. Takodjer, morash shvatiti i to da se ovdje radije ide na cajke dobro se napit, nego na neki party jer eto, party nije cool jednostavno - cajke su sada in. Tako da pohvala organizatorima uopche na inicijativi da unese neke promjene i novosti u nochni zivot Osijeka.

Ja chu evo krenuti najprije s pohvalama - organizacija je ove godine na zaista zavidnoj razini. Shto se cuge tiche, ne znam, pivo ne pijem, imali smo svoju cugu - jedna velika prednost ovakvog eventa. Takodjer i pohvala za zashtitare kji nisu bili nadobudni i gnjavili nepotrebno ljude. Mislim da je ovo super zamishljeno s ljetnim sportskim aktivnostima tijekom dana i glazbenim dogadjanjima tijekom vecheri. Bash zbog sportskih dogadjanja dalo bi se tu dovuchi i josh sponzora + mozda napisati projekt pa traziti financijska sredstva na natjechajima Zupanije, Poglavarstva itd. ... Moguchnosti su razne. Projekt je stvarno super zamishljen, ali mislim da line-up malo treba dovesti u red. Mjuzu ne bih komentirala s obzirom da slusham sve zanrove trance-a, mislim da chu sve rechi ako kazem da sam izdrzala 20 minuta Rolling Eyes

Ako ste vech imali namjeru privuchi shiroku masu ljudi s obzirom da je ulaz bespla, mislim da je i mjuzu malo trebalo prilagoditi masi koja dolazi. Standardno dodushe, bilo je 'oduzetih' i padobranaca kojima je bilo tako svejedno shto svira... Light-show mi je bio uzasno iritantan - ne znam, mozda stvarno chovjek mora biti na nekim sredstvima da bi se uzivio u tako shta da dozivi to onako kako je zamishljeno... Sve u svemu, s obzirom da sam i sama bila organizator i da znam koje su to sve poteshkoche kod organizacije nekih dogadjanja ovdje kod nas na otvorenom i to josh s bespla upadom, mogu vas samo pohvaliti i zazeljeti na godinu bolji line-up koji che mi biti slushljiv.

p.s. No hard feelings - sve gore napisano je napisano s najboljom namjerom.
P.L.U.R.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › ovako se to radi u svijetu, na sličnom prostoru

http://www.youtube.com/watch?v=RoztDAv8Cmc


Totalno lajkam ovo, ali morash shvatiti da kod nas niti su ljudi kao u svijetu, mi Hrvati, posebno Osjechani chemo kad god se neshto novo napravi uvijek radije popljuvati, nego pohvaliti ili podrzati neka dogadjanja. Takodjer, morash shvatiti i to da se ovdje radije ide na cajke dobro se napit, nego na neki party jer eto, party nije cool jednostavno - cajke su sada in. Tako da pohvala organizatorima uopche na inicijativi da unese neke promjene i novosti u nochni zivot Osijeka.

Ja chu evo krenuti najprije s pohvalama - organizacija je ove godine na zaista zavidnoj razini. Shto se cuge tiche, ne znam, pivo ne pijem, imali smo svoju cugu - jedna velika prednost ovakvog eventa. Takodjer i pohvala za zashtitare kji nisu bili nadobudni i gnjavili nepotrebno ljude. Mislim da je ovo super zamishljeno s ljetnim sportskim aktivnostima tijekom dana i glazbenim dogadjanjima tijekom vecheri. Bash zbog sportskih dogadjanja dalo bi se tu dovuchi i josh sponzora + mozda napisati projekt pa traziti financijska sredstva na natjechajima Zupanije, Poglavarstva itd. ... Moguchnosti su razne. Projekt je stvarno super zamishljen, ali mislim da line-up malo treba dovesti u red. Mjuzu ne bih komentirala s obzirom da slusham sve zanrove trance-a, mislim da chu sve rechi ako kazem da sam izdrzala 20 minuta Rolling Eyes

Ako ste vech imali namjeru privuchi shiroku masu ljudi s obzirom da je ulaz bespla, mislim da je i mjuzu malo trebalo prilagoditi masi koja dolazi. Standardno dodushe, bilo je 'oduzetih' i padobranaca kojima je bilo tako svejedno shto svira... Light-show mi je bio uzasno iritantan - ne znam, mozda stvarno chovjek mora biti na nekim sredstvima da bi se uzivio u tako shta da dozivi to onako kako je zamishljeno... Sve u svemu, s obzirom da sam i sama bila organizator i da znam koje su to sve poteshkoche kod organizacije nekih dogadjanja ovdje kod nas na otvorenom i to josh s bespla upadom, mogu vas samo pohvaliti i zazeljeti na godinu bolji line-up koji che mi biti slushljiv.

p.s. No hard feelings - sve gore napisano je napisano s najboljom namjerom.
P.L.U.R.

Znaš kako kažu...Prva godina je proba, druge godine se ispravljaju pogreške prve godine a treća bi trebala biti pun pogodak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › ovako se to radi u svijetu, na sličnom prostoru

http://www.youtube.com/watch?v=RoztDAv8Cmc

rispekt

predobrooooooo
samo nećemo mi još tak' što dobiti stoljećima

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

starfucker085 je napisao/la: ›
Znaš kako kažu...Prva godina je proba, druge godine se ispravljaju pogreške prve godine a treća bi trebala biti pun pogodak.

eh da je normalan ovaj svijet bilo bi...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2009. 4:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Organizacijski SAFT sve 5. Nemam niti jednu primjedbu. Nije se naplaćivao upad stoga je cijena od 10 kn za malo pivo bila OK. Na kraju krajeva mogao si i nesmetano piti cugu koju si donio.
Sad malo kritika.
Light show je bio pretjeran i svi su se na njega žalili. Nije se dalo gledati od silnog bljeskanja.
A glazba...
O ukusima se ne raspravlja ali eto ekipa se složila da je u petak glazba bila katastrofa. Dosadno, bez nekog specijalnog ritma, ne baš pretjerano plesno. Onaj neki lik se stalno nešto derao na mikrofon. Uglavnom loše.
U subotu je glazba bila dosta bolja i plesnija ali opet monotona. Ništa specijalno. Pohvale Omeru koji je po meni najbolje odvrtio.

I jedan dobronamjerni savjet. Dajte pustite više dobrog starog techna i house-a. Ovaj neki novi glazbeni đir što forsirate zadnjih par godina samo rastjeruje s partija i ono malo ljudi što dođe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vranješ
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2009. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Tinus ovo sto kazes za dobri stari techno i house si 100% pravu. al ne moze se tu nazalost nista kad je i nase dj-je nazalost zahvatio val trenda.

prije su se dj-ji natjecali ko ce pustat brzu i zescu glazbu, sada ko ce sporiju i dosadniju tak da ono

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sto je to stari techno i house?

Znaci tesko je shvatiti da glazba isto kao i mi evoluira. Nitko nista ne forsira, vec su to novi zanrovi koje ljudi isprobavaju i kombiniraju. Ne razumijem za koji kurac zelite slusat nesto sto ste vec 6408548578934790 puta culi. Sporija muzika ne znaci apsolutno nista lose, vec samo to da vi glazbu zapravo ne znate slusat. Wink

Na kraju ispada da je zabranjeno napredovati. Pa ajmo se svi vratiti u 4. razred osnovne skole, tamo nam je bilo svima dobro.Wink

U petak je izbor muzike bio upitan, no vise me brinulo to sto eminentni dj poput Eric Fishera ne zna spojiti dvije trake u beat match.

Subota puno bolja, no opet sam se nazivcirao jer se opet dalo cuti po 6578967586745 puta for an angel i sl.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2009. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › ovako se to radi u svijetu, na sličnom prostoru

http://www.youtube.com/watch?v=RoztDAv8Cmc


Mystery LAnd je koliko me pamcenje sluzi najstariji festival elektronske glazbe u Nizozemskoj. Sigurno nije tako izgledalo prve godine. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Catharine

Pa zar mislis da UDEGAS kao udruga ne ulazi u gradski, zupanijski ili kakav god drugi proracun?

Helooooo

Da nije financirano djelom iz proracuna, bas sam uvjeren da bi i dalje bilo besplatno. KUis?

Naravno, to ni u kojem slucaju nije lose. Dobro je.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se i ja malo osvrnem na subotu.

Meni je bilo sve ok,odsluso Ibru odlican energicni progresive, Danny Steel minimala nisam dosada nesto puno slusao taj pravac ali mi je bio super. Sto setice Sound Diffusion decki su dobro odradili ali po mome ja ih mozda bas i nebi stavio za spicu veceri za open air party,za neki klubski prostor da. Sto se tice mene necu komentirati, naravno nebi bio ja de nepustim par starih stvari. Predkraj eta sam vrtio nesto starije trance stvari da se malo priblizim DNK, For an angel sam vrtio znase zasto,zato sto nam je kolega DJ imao rodjendan pa zato. Sto se tice DNK odlican trance bas kak meni odgovara. Sve u svemu bilo mi dobro,nesjecam se kad sam docekao jutro i dosao u pola 7 kuci. Probudio se u 9 pa na kavicu kad ono ON na ulici (hehehehehe)..Za petak necu nist pisati jer nisam bio,koliko sam cuo ima dobrih i losih kritika. eto toliko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.08.2009. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la: › I jedan dobronamjerni savjet. Dajte pustite više dobrog starog techna i house-a. Ovaj neki novi glazbeni đir što forsirate zadnjih par godina samo rastjeruje s partija i ono malo ljudi što dođe.

A da sad, ajmo slijedećih 10 godina slušat i puštat mjuzu od proteklih 10 godina.

Ima sasvim dovoljno dobre nove glazbe danas.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.08.2009. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Tinus je napisao/la: › I jedan dobronamjerni savjet. Dajte pustite više dobrog starog techna i house-a. Ovaj neki novi glazbeni đir što forsirate zadnjih par godina samo rastjeruje s partija i ono malo ljudi što dođe.

A da sad, ajmo slijedećih 10 godina slušat i puštat mjuzu od proteklih 10 godina.

Ima sasvim dovoljno dobre nove glazbe danas.

I da - glazba NIKAD nije bila ono što rastjera ljude s partya, rastjeraju oni sami sebe i bez glazbe.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: