Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izložba u HDLU: Sabina Ostojić - 'Baldahin iz Poplata'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2006. 22:45 
Naslov: Picture Izložba u HDLU: Sabina Ostojić - 'Baldahin iz Poplata'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Galeriji Kazamat Doma HDLU Osijek u petak, 13. siječnja, se otvara izložba mlade umjetnice Sabine Ostojić, pod nazivom 'Baldahin iz Poplata'.

Autorica se publici predstavlja drugačijom tehnikom – digitalnim tiskom na svili, tj. instalacijom sa šest velikih formata svile izložene u diskretno osvijetljenom ambijentu, koja zajedno s osobnim stvarima iz umjetničina života priča intimnu priču. Zvučnu instalaciju potpisuje glazbenik Darko Pecotić (član ex grupe Legen).

Izložba se otvara u 19 sati, ulaz je besplatan, a izložba traje do 5. veljače, svakim danom od 17 do 20 sati.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saybbbbah
Post Postano: 13.01.2006. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad već govorimo o instalacijama, zna netko nekoga tko dobro instalira karburatore? Klapa mi špicdizna na gefufni, pa mi Dačia kašljuca. Mislim, dobro ona vuče, ali samo ako ju se ne optereti. A opterećuju je priče o politici i pušenje na suvozačevom mjestu. Ako vozač puši to je OK, ipak je njegov auto. I gej je okej. Dok god me ne diraju. A dirati se ne smije u ono što ne znaš, da se ne opečeš. Tko se na mlijeko opeče, i na jogurt puše. Puše i na autocesti ZG-ST, i to baš na dionici gdje ja i Dačia šibamo 57 na sat. Ne vuče brže jer sam je dirao tamo gdje ne smijem. U karburator. Zato mi treba instalator.
Za karburator.
Možemo ga i osvijetlit ambijentalnim svjetlom, možda profercera.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe... treba se uživiti u umjetnički izričaj, ko što si se ti uživio u autoelektričarsko mehaničarski ;-)
Svakom svoje veselje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2006. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo dolazim sa izložbe, preslatka je! imala sam osjećaj da sam stvarno na moru (Poplat je mjesto na Korčuli, nisam imala pojma) ... tako je nekako topla, i vizualno i zvučno. preporučujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smeće
Post Postano: 14.01.2006. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još jedno u nizu,kad ne možeš crtat i slikat onda printaj,instaliraj,performiraj,serendaj do mile volje!!!!!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2006. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znači umjetnost je samo crtanje i slikanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, a oni koji ne mogu crtati i slikati po Gostu vjerojatno pišu, jer svi znaju pisati- to se ipak uči u prvom razredu osnovne škole Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2006. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: › još jedno u nizu,kad ne možeš crtat i slikat onda printaj,instaliraj,performiraj,serendaj do mile volje!!!!!!


Malo ogranicen pogled na umjetnost, nastao zbog potrebe definiranja (ogranicavanja, svodjenja u gabarite) umjetnosti...

A umjetnost se ne definira...

Zasto mislis da "printanje, instalacije, performansi, serendanje" ne spadaju u istu kategoriju kao i "slikanje i crtanje"? Ako ti nije jasno pitanje, onda okreni pitanje: Zasto mislis da "slikanje i crtanje" ne spadaju u istu kategoriju kao i "printanje, instalacije, performansi, serendanje"?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: