Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zemlja bez granica 2009. - Sanjam - danas koncert 'Japan u gostima', sutra otvorenje Snovograda

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gavran
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
gavran je napisao/la: ›
Reci mi,kad ćeš više imati prilike čuti tako sjajne OSJEČKE GLAZBENIKE. Bi li došao na koncert da je objavljeno - koncert zbora Zlatne mreže,Gorana Boškovića...? Znam da ne bi...

Osječke glazbenike i umjetnike možeš vidjeti dosta često, ako gledaš. Od Osječkih ljetnih noći, osječkog Big Benda, KUD-a Lipa, u projektu "Ja volm Osijek" itd.

Jako dobro znam i pratim kulturne događaje u gradu i znam tko nastupa na tim izričajima. Ovo nije bio napad na tebe,ali si u meni izazvao reakciju. Na onom divnom prostoru ispod drveta bilo je oko 200 ljudi.Uglavnom djece iz radionica,voditelja radionica i članova te volontera Udruge Breza. Zbog toga sam ljuta,ljuta sam na Osječane koji se ne pokreću iz mrtvila i njihovu pasivnost,a samo kukaju. Kao...u ovom gradu se ništa ne događa...A događa se stalno...Samo su zanimljiviji Thompson,Gotovčevi i njima slični...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gavran
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pouzdano znam da su takav koncert željele i osmislile upravo Jelena Radan i cure iz Meritasica koje su malo drukčije,ali vjeruj...vrijede poput Jelene Radan. Samo su drukčije-malo zatvorenije...ali posebne. Da nisu,ne bi bile tamo.Vjeruj mi na riječ,vrlo skoro, imat ćemo priliku vidjeti i čuti upravo njih tri.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2009. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni bilo odlično u arheološkom muzeju...nasvirao sam se ko pravi! onaj kontrabas mi baš dobro legao Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZAVRŠNA VEČER PREDIVNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
svaka čast organizatorima!!!!!!!!!!!!!

vidimo se sljedeće godine!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 12:40 
Naslov:  Re: Zemlja bez granica 2009. - Sanjam - danas koncert 'Japan u gostima', sutra otvorenje Snovograda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Zemlja bez granica 2009.
[Foto: Daniel Antunović][04-05.09.2009. Tvrđa, Esseker centar ]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: