Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji internet provider???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Najbolji je...

T-com
19%
 19%  [ 5 ]
Iskon
30%
 30%  [ 8 ]
Bnet
26%
 26%  [ 7 ]
Amis
0%
 0%  [ 0 ]
Metronet
0%
 0%  [ 0 ]
Optima
11%
 11%  [ 3 ]
H1
0%
 0%  [ 0 ]
Bežični prek susjeda : )
11%
 11%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 26


Autor Poruka
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2009. 12:13 
Naslov: Question Najbolji internet provider???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj malo ovako čisto me zanima sta ljudi misle o hr netu ,cijenama ,razini usluge i td.
Mane ,nedostaci i td. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala crvena ruža
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2009. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čemu Amis kad je on dostupan samo u nekim dijelovima Zagreba...
Iskon je najpovoljniji i po kvaliteti odmah iza T-coma...
T-com je najkvalitetniji al su jako bezobrazni što se tiče cijene... još kad zovete s njihove mreže na druge operatere zaračunavaju višu cijenu cca 0,40 kn
Bnet ima najbolju televiziju al internet i telefon su im katastrofa... npr. moja susjeda ima njihov telefon i jedno popodne ju je moja stara zvala i kaže da joj telefon uopće nije zvonio...
a za Optimu i Metronet ne znam previše....
a za H1 znam da ljudima znaju zaračunati neke pozive koje ljudi nisu ni napravili....

_________________
kada se dvoje susretnu i kada im se ukrste pogledi sva proslost i sva buducnost izgube bilo kakvu vaznost te postoji samo taj trenutak, ta nevjerojatna sigurnost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_20
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2009. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam t-com.. jesu skupi al meni su ok što se tiče usluge.. dugo sam već njihov korisnik i stvarno nisam nikada imala problema s njima..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2009. 3:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala crvena ruža je napisao/la: ›
čemu Amis kad je on dostupan samo u nekim dijelovima Zagreba...
Iskon je najpovoljniji i po kvaliteti odmah iza T-coma...
T-com je najkvalitetniji al su jako bezobrazni što se tiče cijene... još kad zovete s njihove mreže na druge operatere zaračunavaju višu cijenu cca 0,40 kn
Bnet ima najbolju televiziju al internet i telefon su im katastrofa... npr. moja susjeda ima njihov telefon i jedno popodne ju je moja stara zvala i kaže da joj telefon uopće nije zvonio...
a za Optimu i Metronet ne znam previše....
a za H1 znam da ljudima znaju zaračunati neke pozive koje ljudi nisu ni napravili....


Ma amis stavio bezeeeze, cisto eto da se nadje mozda za nekog ko je u zg.
Nebi se slozio da tcom ima najjači net.

Ne znam po čemu si ti njega to testirala da oni imaju najjači net.

Ako se iole kužiš u packet lost ,ping i broj ruta ,pingaj server u ZG pa ćemo vidjet performanse.

Bnet i Metronet što se tiče neta rulz ; )

To što za tebe netko plaća (ili ti )100kn vise za net i sto ti skines film isto kao i ja nebih nazvao nekim dokazom da je tcom najkvalitetniji : )

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala crvena ruža je napisao/la (Pogledaj post): ›
T-com je najkvalitetniji al su jako bezobrazni što se tiče cijene... još kad zovete s njihove mreže na druge operatere zaračunavaju višu cijenu cca 0,40 kn

o čem' ti to?
tipa ako si ti na t-comu, a zoveš nekoga na optimi cijena poziva ne 0,40kn skuplja?
ako si na to mislila pliiiiiz ne piši gluposti jer su pozivi jednake cijene(ako misliš suprotno daj mi link sa cijenama tih poziva). t-com ima popuste unutar mreže, čak i bespla minute uz određene naknade Smile (pod ovim mislim na npr. slobodno vrijeme ili sad novi non-stop)

super 60 ... koliko vidim piše samo pozivi unutar hrv. ili pozivi prema mobitelima itd.

p.s. t-com uvodi optičke kabele, sad kreću veći gradovi, koliko vidim ovih dana se "vuče" po centru Os-a

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2009. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
mala crvena ruža je napisao/la (Pogledaj post): ›
T-com je najkvalitetniji al su jako bezobrazni što se tiče cijene... još kad zovete s njihove mreže na druge operatere zaračunavaju višu cijenu cca 0,40 kn

o čem' ti to?
tipa ako si ti na t-comu, a zoveš nekoga na optimi cijena poziva ne 0,40kn skuplja?
ako si na to mislila pliiiiiz ne piši gluposti jer su pozivi jednake cijene(ako misliš suprotno daj mi link sa cijenama tih poziva). t-com ima popuste unutar mreže, čak i bespla minute uz određene naknade Smile (pod ovim mislim na npr. slobodno vrijeme ili sad novi non-stop)

super 60 ... koliko vidim piše samo pozivi unutar hrv. ili pozivi prema mobitelima itd.

p.s. t-com uvodi optičke kabele, sad kreću veći gradovi, koliko vidim ovih dana se "vuče" po centru Os-a


max tv = 65 kn
max adsl - brzina (4mb/256) = 79 kn
max adsl promet - flat = 99 kn

= 243 kn

Bnet 2d = 159kn (4mb/512 , tv)

Da nepričam o tome kako sa max tv-om hrpa ljudi ima probleme, i td i td.
Što se tiče optike oni će najverovatnije krenut sa zgradama gdje imaju najviše adsl korisnika.A sa privatnim kućama i td baš i ne znam kako će to ić.Samo za tvoj info da su od 60% testnih korisnika dobili odbijenice za testiranje optike jer se za to moraju bušit rupe ,štemat zidovi i td i td.A i cijene koje budu za te pakete će bit paprene.

Hrpa zgrada i td i nema dobre instalacije za to i td i td.



I živo me zanima kolike brzine uploda će ponudit jer max tv i ovako i onako previše bandwitha sisa....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i kad je dcm uvodio kablovsku štemali su po zgradi, sjećam se i da su tražili skoro 1000kn za uvođenje po domaćinstvu (2007g.- čini mi se, zato sam i odustala)

a cijene neće biti paprene, osim toga zna što pruža otpika tako da je to i kompenzacija

p.s. ovo ranije sam napisala jer je forumašica tvrdi, koliko sam ja shvatila, da se pozivi prema drugim operaterima drukčije tarifiraju

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2009. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › max tv = 65 kn
max adsl - brzina (4mb/256) = 79 kn
max adsl promet - flat = 99 kn

= 243 kn


dali je ova kombinacija uopce moguca? Rolling Eyes neide li tu jos pretplata na tel. ? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jap
+ tel. pretplata

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2009. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala_20 je napisao/la (Pogledaj post): › ja imam t-com.. jesu skupi al meni su ok što se tiče usluge.. dugo sam već njihov korisnik i stvarno nisam nikada imala problema s njima..


pa t-com je ok provajder, samo stvar je u tome sto mozes proci 50% jeftijie za istu uslugu... Wink

ja na iskonu imam duplo nizi telefonski racun, prema svih jednake pozive, a gamad iz t-coma prema drugim operaterima naplacuje znatno skuplje Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2009. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
i kad je dcm uvodio kablovsku štemali su po zgradi, sjećam se i da su tražili skoro 1000kn za uvođenje po domaćinstvu (2007g.- čini mi se, zato sam i odustala)

a cijene neće biti paprene, osim toga zna što pruža otpika tako da je to i kompenzacija

p.s. ovo ranije sam napisala jer je forumašica tvrdi, koliko sam ja shvatila, da se pozivi prema drugim operaterima drukčije tarifiraju


Da ma kužim šta si htjela reć, ja samo kažem da će tcom i za tu optiku nudit paprene cijene, jer se njima mora isplatit cijelokupan projekt, a posao recimo uvodjenja optike da ona postane standard može potrajat i do 15 godina baš kao što je to bilo kad je i adsl krenuo....

Šta misliš da će im paket bit 150kn???
Teško, teško....mislim vidjet ćemo al baš i ne znam....

Zašto bi oni nudili recimo brzine 50/50 ili 100/100 kad mogu davat i 25/5 a rulja će vikat jao kako je to dobro...

Poanta je da strani operateri ubiru tu masne novce...Dok bi te vani za takav usrani net tj ajmo reć ovakve brzine i td objesili (u omjeru novaca koje daješ)...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada je riječ o optičkom kabelu,mislim da tu dobar do sufinancira država.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › [

a gamad iz t-coma prema drugim operaterima naplacuje znatno skuplje
Rolling Eyes

e alooooo, momak
ajd ti lijepo prosurfaj malo po t-com stranici gdje su cjenici i nađi mi koliko je poziv unutar t-coma, a koliko prema drugim operaterima
JEDNAKA JE CIJENA

dakle pozivi mogu biti skuplji od drugih operatera, ali nema razlike dali zoveš nekoga unutar t-coma ili tko je na optimi, amisu, h1 ...

hs 60
hs 150
start

ja tu samo vidim Nacionalni pozivi unutar T-Com HR fiksne mreže i Pozivi prema mobilnim mrežama

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2009. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
JEDNAKA JE CIJENA


to sto su vama isprali mozak u t-comu to je vasa stvar, na racunu lijepo pise POZIVI PREDRUGIM OPERATERIMA i cijena tih poziva je otprilike duplo skuplja nego prema t-comu

na koju caku neznam, niti me zanima... al na telefonskom racunu je tako skroz a ti mozes tvrditi da tcom placa meni kad zovem ... ali tel racun je lijepo jednostvno napisan da tko zna citati moze sam to zakljuciti... a ti si nabavi tel racun pa procitaj i onda pricaj kako "nemam" pojma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znaš osnove matematike
cijena je ista
samo ako zoveš nekoga izvan t-com mreže onda ne ostvaruješ besplatne minute iz npr. hs 60 ili hs 150

ajd malo razmisli, da li bi t-com godinama smjeo to raditi i da nitko ne bi prokopčao i ne bi tužio???

imaš linkove na sve pakete
pa mi nađi gdje je drukčija naplata

ne znam koji je paket u pitanju
start ti ima uvijek minutni obračun a super paketi imaju sekundni nakon prve minute

dakle malo zbrojiti i oduzeti pa ćeš vijeti


ja tel. račune gledam svaki dan Smile i znam koliko što dođe
a to što imaš manji račun na iskonu, zato jer je jeftinija minutaža poziva

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: