Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Počela gradnja Avenue Malla

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
promenada
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.06.2009. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nek uzimaju koliko zele,samo nek to naprave vec jednom da imamo i mi bar da se mozemo pohvalit sa shoping centrom,ovo ostalo su hale samo,od Metroa do Emezzete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

promenada je napisao/la: ›
Ma nek uzimaju koliko zele,samo nek to naprave vec jednom da imamo i mi bar da se mozemo pohvalit sa shoping centrom,ovo ostalo su hale samo,od Metroa do Emezzete.


Znači sad već odobravamo mito i korupciju.
Ma neka uzme koliko tko želi od kojekavih poduzetnika, samo se nadam da će taj koji motivirao uslikanu trojku (baš im dobro stoje lopate) isto tako dobro motivirati i uposlenike. Studencu želim svu sreću, dobru plaću, plaćene nedjelje (pardon, subote) i blagdane, regres, uskrsnicu i božićnicu, kao i svim ostalim djelatnicima. Samo me cijala priča jako podsjeća na otvaranje Bille, kada su ljudima obećali sve i svašta, super radna mjesta, dobre plaće i sva ostala moguća sranja, a onda od svega mahuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
promenada
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.06.2009. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
promenada je napisao/la: ›
Ma nek uzimaju koliko zele,samo nek to naprave vec jednom da imamo i mi bar da se mozemo pohvalit sa shoping centrom,ovo ostalo su hale samo,od Metroa do Emezzete.


Znači sad već odobravamo mito i korupciju.
Ma neka uzme koliko tko želi od kojekavih poduzetnika, samo se nadam da će taj koji motivirao uslikanu trojku (baš im dobro stoje lopate) isto tako dobro motivirati i uposlenike. Studencu želim svu sreću, dobru plaću, plaćene nedjelje (pardon, subote) i blagdane, regres, uskrsnicu i božićnicu, kao i svim ostalim djelatnicima. Samo me cijala priča jako podsjeća na otvaranje Bille, kada su ljudima obećali sve i svašta, super radna mjesta, dobre plaće i sva ostala moguća sranja, a onda od svega mahuna.
Ko god dodje na vlast taj ce sebe i obitelj namiriti,dali hsp,sdp,hdz,hddsb...meni je samo bitno nek naprave taj centar,a ostalo nista nemogu promjeniti.kad nemoze uskok necu bome ni ja obicni radnik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: