Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prestrasno..kupit 50 godina stare tramvaje i jos platit 50 000 eura a imamo dosta svojih...sta su onda obnavljali one ''stare'' naše ako su i ovaki dobri.. banda lopovska

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko sam vidjela (nekidan) u remizi naše režu za staro gvožđe
navodno su naručili i cigane da dođu po njih, sa konjskom zapregom of kors

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
jer mislim da je bolje uzeti vec ove koje imamo, radi rezervnih dijelova, obude mehanicara ... itd itd.

Ionako se te stvari dogovaraju na nekoj janjetini... kao da je važno koliko će dotični stajati u konačnici.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
koliko sam vidjela (nekidan) u remizi naše režu za staro gvožđe

Baš me zanima hoće li ostati koji da završi u muzeju... Tehničkom ili nekom budućem muzeju prijevoza u Rvata....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
koliko sam vidjela (nekidan) u remizi naše režu za staro gvožđe

Baš me zanima hoće li ostati koji da završi u muzeju... Tehničkom ili nekom budućem muzeju prijevoza u Rvata....

jok
koliko sam vidjela 2 su već pretvorena u kabrio tramBaje
tak' da biće gvožđaaaaa

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš mi sve, likovi kupe 50 godina stare tramvaje i to iz zagreba, a oni će za to dobit vjerovatno nove tamo, ko da ne živimo u istoj državi

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već sam negdje napisala da imaju drvena sjedala i da će, kako se šuška vozit na relaciji Zeleno polje-Višnjevac, a nove relacije Mačkamama i tamo dolje Divaltoa imat će lijepe nove tramvaje. Pa zar je to ok?!Najveći korisnici javnog prijevoza su upravo građani REtfale i Višnjevca, koji su godinama se vozili u svakakvim tramvajima, trpjeli sve trakavice i gadosti GPP-a i sad kad konačno imaju nove, dobivaju zastarjele i s drvenim sjedalicama??? Ma mrš. ja se u tome neću voziti i još platiti mjesečnu kartu od 230 kuna!No way!!!
Navodno je to sve još davnih dana naredio Matković (koji je bio u nadzornom odboru GPP-a dok je bio zamjenik gradonačelnika), a koliko ja znam on je s Bosutskog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch ne kontam ja te tvoje ''zakon i prekul fore''

Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti audiworld dođi k sebi dok još imaš kome!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me koliko su neki pojedinci strpali u dzep da se ZET rijesi viska kojeg je jos steta bacit jer radi, ali ga nitko nece... hrvatska i direktori u odlasku - to je za roman

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SheOs je napisao/la (Pogledaj post): ›
Navodno je to sve još davnih dana naredio Matković (koji je bio u nadzornom odboru GPP-a dok je bio zamjenik gradonačelnika), a koliko ja znam on je s Bosutskog.


Nisam znala da Matković ide tramvajem na posao Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mila17 je napisao/la (Pogledaj post): › zanima me koliko su neki pojedinci strpali u dzep da se ZET rijesi viska kojeg je jos steta bacit jer radi, ali ga nitko nece... hrvatska i direktori u odlasku - to je za roman


Očito puno, kad nemaju za plaće isplatit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 16:18 
Naslov:  Re: GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ser*ete li ga ser.... To jel star 50 ili 5 godina uopce nema veze. Ti tramvaji su vrlo kvalitetni i da ne kazem moderniji od ovih "renoviranih". Recimo, imaju izuzetno dobar kočioni sistem, fotoćelije na svim vratima i tu nema teorije da nekome uhvati dio tijela, te da tako vozi, samoposluzivanje otvaranja vrata, rolu kontroliranu od vozaca sa pokazom linije. Drvena sjedala? Nista neudobnija od onih platnenih. Recimo neki Zg modeli (te nisu prodavali zasad) imaju i klimu.
Zagrepcani po zeljeznickom forumu hvale na sav glas ovaj tramvaj, unatoc novim niskopodnim tramvajima...i doslovno "placu" za njima, al eto, tu je i dalje klasika.."pljuj kad god stignes". A vjerujem da se i vecina kojih pljuju ovdje voze par puta godisnje ili se uopce ne voze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tomi dragi, ja se vozim svaki dan nekoliko puta tramvajem. Dakle, stalna sam korisnica javnog prijevoza u ovom gradu i ne želim se voziti nekim dotrajalim tramvajima i plaćati pun iznos od 230 kuna koliko me košta mjesečna karta. I novi tramvaji imaju klimu, ali rijetko kad je upaljena, pa smatram da je to najmanji problem. Ali ući u tramvaj sa drvenim sjedalima je zbilja jadno u današnje vrijeme. Zašto se Osijek uvijek mora pomiriti prosječnim??! Ako Gradski prijevoz putnika nije u stanju unaprijediti svoj vozni park onda nije trebao proširivati mrežu i to jednotračnom prugom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...više je bilu u Zg problema s novim tramvajima, nego sa starima....uostalom, sjedalice se daju promijeniti, a u starim tramvajima ima daleko više mjesta nego u novim....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 16:55 
Naslov:  Re: GPP kupio pet 'genšera' od zagrebačkog ZET-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u tzv "novim" tramvajima samo vozac ima klimu, putnicki dio ne.



izvor slike: GPP forum

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: