Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nema afere u Domu za odgoj djece i mladeži [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
valent
Offline
Ukupno postova: 172
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2009. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › ja ne znam zasto je vecina tolko uvjerena u to da je istina?


Vjeruju medijima, godinama su mediji radili na tome i uspjeli su... zanima me samo Hegl što kaže na to sve.. da li se on negdje oglasio?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
ja ne znam zasto je vecina tolko uvjerena u to da je istina?


A što ti misliš da JEST istina?
Da cure to rade radi ljubavi, da se same prodaju ili da ih organizirano prodaju...

očigledna istina je ta da je cijelo društvo u poremećaju... jer,

svi su se uzhebali oko debelih moćnika, a nitko ne vidi što se i kako čini da se djevojkama i djeci u takvim ustanovama pomogne izgraditi vlastito dostojanstvo i potakne vjera u bolji život.
U stvari, zajednicu malo briga, nema se novaca za to, nema se vremena, nema se interesa.
Političarenje/mafijarenje je preče i unosnije, preko leševa do vrha...a na vrhu sjedi rogati sa šiljatim repom i ostima...i dobro plaća. 50 kuna i kutiju Marlbora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2009. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lancelott je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
ja ne znam zasto je vecina tolko uvjerena u to da je istina?


A što ti misliš da JEST istina?
Da cure to rade radi ljubavi, da se same prodaju ili da ih organizirano prodaju...

očigledna istina je ta da je cijelo društvo u poremećaju... jer,

svi su se uzhebali oko debelih moćnika, a nitko ne vidi što se i kako čini da se djevojkama i djeci u takvim ustanovama pomogne izgraditi vlastito dostojanstvo i potakne vjera u bolji život.
U stvari, zajednicu malo briga, nema se novaca za to, nema se vremena, nema se interesa.
Političarenje/mafijarenje je preče i unosnije, preko leševa do vrha...a na vrhu sjedi rogati sa šiljatim repom i ostima...i dobro plaća. 50 kuna i kutiju Marlbora...


ne budi tolko siguran u to, te cure da vidis tamo, barem vecina je tolko kurcevita umisljena i sve se ponasaju ko kurve, nalaze s likovima s chata i sad ti rec nes.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dibi je napisao/la: › Po mom mišljenju djeca su do 18 godine , a ne do 14. jer imam sina od 16 godina koji je još uvijek beba u glavi! stoga policijo glave iz pijeska, radite svoj posao, a ne da glavni mora doći reći nama u Osijek da u Osijeku nema ove sramote
Djeca do 18 godina?! Takvo definiranje djeteta bi za sobom povuklo kaznenu odgovornost 80% adolescenata, odnosno onih koji su se poprckali prije punoljetnosti. Jesi sigurna da tvoj sin ["dijete u glavi"] nije vec osjetio slador seksualnog uzitka ["odrastao u glavici"]?

Kao da nam i sada nije vec dovoljno sto Rome kazneno gone jer im se radjaju djeca.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
lancelott je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
ja ne znam zasto je vecina tolko uvjerena u to da je istina?


A što ti misliš da JEST istina?
Da cure to rade radi ljubavi, da se same prodaju ili da ih organizirano prodaju...

očigledna istina je ta da je cijelo društvo u poremećaju... jer,

svi su se uzhebali oko debelih moćnika, a nitko ne vidi što se i kako čini da se djevojkama i djeci u takvim ustanovama pomogne izgraditi vlastito dostojanstvo i potakne vjera u bolji život.
U stvari, zajednicu malo briga, nema se novaca za to, nema se vremena, nema se interesa.
Političarenje/mafijarenje je preče i unosnije, preko leševa do vrha...a na vrhu sjedi rogati sa šiljatim repom i ostima...i dobro plaća. 50 kuna i kutiju Marlbora...


ne budi tolko siguran u to, te cure da vidis tamo, barem vecina je tolko kurcevita umisljena i sve se ponasaju ko kurve, nalaze s likovima s chata i sad ti rec nes.....

E, dino majstore, otvraš nam oči...evo ga, etiketiramo ih kao pokvarenu robu i napustimo tako lako i odlučno poput tebe u svom postu.

Problem riješen!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jesi sigurna da tvoj sin ["dijete u glavi"] nije vec osjetio slador seksualnog uzitka ["odrastao u glavici"]?


Ne'b njena beba nikad to tako! Ma zlato od djeteta, da ne povjeruješ! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Confused


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 15:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2009. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvih PRAVIH svjedoka ?? Osobno znam o kojoj se prolupaloj supruzi radi i zaista jest prolupala davnih dana, ima poveći staž psiho ludila. Ove druge ne znam, pa ne mogu ništa pričati.

A sad ajmo okrenuti ploču, što ako jest namještaljka (nije svaka "afera" 100% istinita samo zato što se neki političar spomene) ?

Ljudima su životi uništeni jer velika večina zna o kome je riječ. Vjerovatno se mogu pozdraviti s poslom, ako i ne bude tako, kako će ih ljudi gledati na ulici, pljuvati, i kako će njihova djeca sve to proživljavati u budućnosti ?

Danas svaki glupan pismeni ili nepismeni može biti novinar.

Evo, imam ja vezu u novinama, dajte mi par imena "uglednih" ljudi koje ne volite pa da i ja napišem neku senzacionalnu priču, platim nekom 200kn da laže da je sve istina, i dobro kad otkriju da nije, dobit ću neku kaznicu. Ali ljudima ću uništit život jer većina će meni vjerovati samo zato što su oni "ugledni". Ludilo brale ludilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lancelott je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
lancelott je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
ja ne znam zasto je vecina tolko uvjerena u to da je istina?


A što ti misliš da JEST istina?
Da cure to rade radi ljubavi, da se same prodaju ili da ih organizirano prodaju...

očigledna istina je ta da je cijelo društvo u poremećaju... jer,

svi su se uzhebali oko debelih moćnika, a nitko ne vidi što se i kako čini da se djevojkama i djeci u takvim ustanovama pomogne izgraditi vlastito dostojanstvo i potakne vjera u bolji život.
U stvari, zajednicu malo briga, nema se novaca za to, nema se vremena, nema se interesa.
Političarenje/mafijarenje je preče i unosnije, preko leševa do vrha...a na vrhu sjedi rogati sa šiljatim repom i ostima...i dobro plaća. 50 kuna i kutiju Marlbora...


ne budi tolko siguran u to, te cure da vidis tamo, barem vecina je tolko kurcevita umisljena i sve se ponasaju ko kurve, nalaze s likovima s chata i sad ti rec nes.....

E, dino majstore, otvraš nam oči...evo ga, etiketiramo ih kao pokvarenu robu i napustimo tako lako i odlučno poput tebe u svom postu.

Problem riješen!


Gle ne kazem da ih se treba napustit neg ih ne treba gledat ko male nevine curice jer to nisu, njima treba pomoc

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 7:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trippy je napisao/la: ›

Ljudima su životi uništeni jer velika večina zna o kome je riječ. Vjerovatno se mogu pozdraviti s poslom, ako i ne bude tako, kako će ih ljudi gledati na ulici, pljuvati, i kako će njihova djeca sve to proživljavati u budućnosti ?

Danas svaki glupan pismeni ili nepismeni može biti novinar.



LJudi ko ljudi... inače gledaju političare na ulici, inače ih pljuju, a političari se inače pozdravljaju s poslom. Ej, pa ti govoriš o političarima/moćnicima!!koji s pljuvačkom i debelim obrazom lijepo i ugodno žive i teško ih bilo koja afera može izbaciti "iz posla".
A što misliš o situaciji ili osobi koja je spremna za 50 kn i kutiju pljuge sve?
Po mom, s onim od koga to dobiju, skupa su na ljestvici blizu dna.
Ipak, kod ovih mlađih još postoji nada za promjenu i tu leži društvena odgovornost. S druge strane, moćnici nebi bili moćnici da se ne pobrinu za sebe uvijek, u svakoj situaciji, i na račun društvene neodgovornosti.

Što se tiče novinara, u potpunosti se slažem. Masovna proizvodnja mediokriteta koji svijet gledaju kao plohu za stvaranje i održavanje zatupljene mase zarobljene kreditima u potrošačkom kodu.
Pri tome ne mislim na Hedla koji je istraživač i novinar od zanata, ali u zadnje vrijeme su ga evidentno obuzeli unutarnji demoni vendette, pa polako gubi na vjerodostojnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je osjetio sex ili nije to nije tvoj problem! ali da se prodavao za 50 kuna nekom od 40 godina, to bi bio problem!
A koliko su god te cure kurčevite i ponašaju se kao kurve kako kažete, nitko ne daje ljudima od 40 godina pravo da se seksaju sa njima za 50 kuna ili kutiju cigareta, jer gdje je onda njihov moral! strašno je to što se svi brinu za te moćnike, a u suštini sve nas boli briga za te cure, jer po ovom izgleda one su i onako delikventi i propali slučaji naše sredine.
Trebali li uvesti zakon da svi budi jednaki i da se svi možemo sex-ati za mlađima , ali meni sex nekog od 40 godina i nekog od 15 godina, kako god vi gledali na to je čista perverzarija!
Leteci mungos je napisao/la: ›
dibi je napisao/la: › Po mom mišljenju djeca su do 18 godine , a ne do 14. jer imam sina od 16 godina koji je još uvijek beba u glavi! stoga policijo glave iz pijeska, radite svoj posao, a ne da glavni mora doći reći nama u Osijek da u Osijeku nema ove sramote
Djeca do 18 godina?! Takvo definiranje djeteta bi za sobom povuklo kaznenu odgovornost 80% adolescenata, odnosno onih koji su se poprckali prije punoljetnosti. Jesi sigurna da tvoj sin ["dijete u glavi"] nije vec osjetio slador seksualnog uzitka ["odrastao u glavici"]?

Kao da nam i sada nije vec dovoljno sto Rome kazneno gone jer im se radjaju djeca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
22parker
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 19:15 
Naslov:  Sloboda novinarstva?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je užasno to što ima iskorištavanja maloljetnica, užasno je. Ipak, ne bi dao ruku u vatru da nije bilo i dobrovoljnih odnosa. To neka policija rješava. Hoću reći jedno: Nedopustivo je da jedan novinar iznese u javnost pisma u kojima se spominju opisi i detalji o osobama koje su djevojke navele, bez da se izvršila policijska provjera! Naravno da treba kazniti sudionike ovakvih prljavih rabota, ali zar je novinar taj koji treba objaviti imena ljudi koji se spominju u pismima koja su naručena? Radi senzacije, na neke se ljude bacila ljaga, a nemaju veze sa ovim! Zna se u gradu tko je poremećena bivša žena, koja se udružila sa onim psihopatom, radi osvete. Znači, svatko od nas tko ima nekog neprijatelja, može napisati kojekakve gadosti, i naći "izvrsnog" novinara, poput Hedla koji će u ime "pravde i morala" nekoga oblatiti? Ako je to sloboda novinarstva, sloboda je k....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
22parker
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su željni senzacije i normalan se čovjek gnuša nad prostitucijom sa maloljetnicama. Na najgori mogući način su se oblatile određene osobe, samo zato što su u pismu spomenute. Nevjerovatno je dokle može do čega može dovesti mržnja u kombinaciji sa spletkarenjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 19:45 
Naslov:  Re: Sloboda novinarstva?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

22parker je napisao/la (Pogledaj post): › Da je užasno to što ima iskorištavanja maloljetnica, užasno je. Ipak, ne bi dao ruku u vatru da nije bilo i dobrovoljnih odnosa. To neka policija rješava. Hoću reći jedno: Nedopustivo je da jedan novinar iznese u javnost pisma u kojima se spominju opisi i detalji o osobama koje su djevojke navele, bez da se izvršila policijska provjera! Naravno da treba kazniti sudionike ovakvih prljavih rabota, ali zar je novinar taj koji treba objaviti imena ljudi koji se spominju u pismima koja su naručena? Radi senzacije, na neke se ljude bacila ljaga, a nemaju veze sa ovim! Zna se u gradu tko je poremećena bivša žena, koja se udružila sa onim psihopatom, radi osvete. Znači, svatko od nas tko ima nekog neprijatelja, može napisati kojekakve gadosti, i naći "izvrsnog" novinara, poput Hedla koji će u ime "pravde i morala" nekoga oblatiti? Ako je to sloboda novinarstva, sloboda je k....


Potpisujem od A do Ž. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: