Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvi turisti odletjeli za Egipat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2009. 17:53 
Naslov:  Prvi turisti odletjeli za Egipat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz osječke Zračne luke poletio je i prvi turistički zrakoplov za Egipat. Airbus 320 kompanije Lotus Air, ponio je maksimalnih 177 putnika, pa je predstavnik organizatora, spske agencije Spirit travel iz Beograda, Aleksandar Popović, rekao da je popunjenost praktički stopostotna, a aranžmani su do kraja srpnja popunjeni.

Avion je poletio oko 12,15 sati prema lječilištu Hurgada, gdje su putnici uplatili dvotjedne turističke aranžmane u vrijednosti od 279 do nešto više od tisuću eura po osobi, zavisno od razine smještaja i turističke usluge. Letovi na relaciji Kairo–Osijek–Kairo održavat će se svakog ponedjeljka, sve do kraja listopada. Od kolovoza će se nuditi i tjedni aranžmani.



- Let traje sedam i pol sati i nešto je skuplji nego iz Beograda, odakle je ranije letio, jer navigacijski put je duži 103 nautičke milje, rekao je Popović i dodao kako Lotus Air s više od 87 posto letova povezuje Egipat s europskim zemljama. Kompanija ima jedan od najmodernijih školskih središta u Egiptu i partner je Lufthansa tehnic na održavanju tehničke podrške zrakoplovima.

Direktorica osječke Zračne luke, Blanka Strahonja, kaže da putnici dolaze iz njihova gravitacijskog područja u polumjeru 200 km – iz Srbije, BIH, Hrvatske, a očekuje ih i iz Mađarske, pri čemu se pokazalo da državne granice ne predstavljaju nikakvu prepreku. Nada se o nastavku suradnje tijekom zimske sezone. I letovi Ryanaira su sve bolje popunjeni, a putnici dolaze iz cijelog svijeta.



Žarko Radoš iz Studija EDA, hrvatskog partnera srpske agencije, kaže da u Osijeku već dobro surađuju s više partnera, poput Hoby-toursa, Planet travico, Panturista…, a u kontaktu su i s nekoliko agencija iz Pečuha.

- To su charter letovi s organiziranim aranžmanom. Kompanija se sama javila Zračnoj luci, dobili su i dozvolu Agencije za civilno zrakoplovstvo za letove za Osijek, pa ove godine očekujemo uspješnu sezonu“, zaključuje Strahonja.

Autor: Goran Flauder

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2009. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I tata bi sine.... na jedno jesenovanje u kupaćim gaćama na Crvenom moru.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magistar01
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2009. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde malo i dobrih vijesti.. dobar posao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2009. 5:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › I tata bi sine.... na jedno jesenovanje u kupaćim gaćama na Crvenom moru.


ja odlučio da idem 31.08. kad se sve stavi na papir, 14 dana, dvije osobe, hotel 4* polupansion7.500 kuna plus 200 eura (viza, aerodromske pristojbe), agencija je iz Osk, može na rate... štaš bolje!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2009. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › I tata bi sine.... na jedno jesenovanje u kupaćim gaćama na Crvenom moru.

ja odlučio da idem 31.08. kad se sve stavi na papir, 14 dana, dvije osobe, hotel 4* polupansion7.500 kuna plus 200 eura (viza, aerodromske pristojbe), agencija je iz Osk, može na rate... štaš bolje!?

Pa recimo, džabe hladnog piva u neograničenim količinama Wink

To je onaj đir sa tjedan dana u ili oko Kaira i tjedan dana na moru, jelda? Planet tours ispod Viktorije?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
indifference
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja bi! jel to 7500kn po osobi il za dvije? druga varijanta bi mi se više svidjela. kad sam zadnji put provjeravala aranžmane, odustala sam dok ne dobijem neku svemirsku povišicu plaće Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2009. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
To je onaj đir sa tjedan dana u ili oko Kaira i tjedan dana na moru, jelda? Planet tours ispod Viktorije?


planet, da, ali nije tjedan-tjedan već 14 dana u Hurghadi, hotel Safir. sve ostalo je nadoplata, Kairo je čini mi se oko 65 eurića busom i 120 avionom

indifference je napisao/la: ›
i ja bi! jel to 7500kn po osobi il za dvije?


cifra je za dvije osobe, s tim da ima još po osobi 100 eura nadoplate za takse, vize i neka nebuloza od 10 eura za bakšiš liku koji te dočeka na aerodromu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: