Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ravnatelji ne žele malu norijadu i pijane osmaše

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66009
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2009. 11:44 
Naslov:  Ravnatelji ne žele malu norijadu i pijane osmaše
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pijani osmaši sjede u dvorištu vrtića i bacaju pivske boce na djecu. Ovo je samo jedna od bezbrojnih ružnih scena na kraju prošle školske godine. Kako bi se takvi događaji izbjegli danas, zadnjeg dana nastave u školskoj godini 2008./2009., o toj se temi nedavno raspravljalo na aktivu ravnatelja osječkih osnovnih škola.

- Razmišljali smo o organiziranom programu i zajedničkom druženju učenika i nastavnika zadnjeg dana nastave. No, s obzirom na to da se 11. lipnja u Osijeku održava nešto slično, konkretno, riječ je o akciji “Bistrina biciklijada”, pozvali smo učenike i nastavnike da se pridruže. Nakon biciklijade na Copacabani će biti organizirane nagradne igre, zabavno-glazbeni i sportski program za djecu, objašnjava Davor Brust, stručni suradnik za školstvo u Gradu Osijeku. Ravnatelji smatraju da od zadnjeg dana nastave ne treba praviti malu norijadu.

- Ne želimo još jedan cirkus u gradu. Mi danas organiziramo Dan otvorene škole na kojemu ćemo od 8 do 12 sati roditeljima i zainteresiranim građanima prezentirati sve što smo radili ove godine, kaže Zdenka Džanko, ravnateljica OŠ Svete Ane. Nikola Popović, ravnatelj OŠ “Mladost”, smatra da zajednička proslava završetka školske godine u Osijeku nema tradiciju.

- Ne treba nam mala norijada. Mi ćemo korektno ispratiti učenike iz škole, a kako će se oni ponašati kasnije, kad iziđu iz škole, za to su odgovorni njihovi roditelji, kaže Popović.

Unikom, koji odnedavno upravlja RC Copacabana, danas (srijeda) upeterostručit će osiguranje najvećeg osječkog kupališta! Naime, umjesto sadašnja dva djelatnika zaštitarske službe Bilić-Erić Security, danas će ih od jutra do kasno u noć biti deset.

- Tražili smo od Bilić-Erić Security najmanje osam dodatnih zaštitara, jer 'klinci', nakon što iziđu iz škole, obično dođu na Kopiku. Lani su povraćali u bazene, pa to želimo spriječiti, kao i druge neželjene posljedice, tvrde u Unikomu. (T.L.)

Piše: V.Latinović/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svake godine ista priča. Umjesto da se osmaše dovede na jedno mjesto i da ih se kontrolira, kao maturante, bilo bi puno manje problema. Sjetite se samo kako je ispraćaj izgledao prije organizirane norijade, a sad iz godine u godinu ima sve manje incidenata s maturantima. Stvar je u tome što se nastavnicima i ravnateljima ne da upuštati u tako nešto, ne da im se dežurati nad osmašima i prebacuju odgovornost na roditelje (dok roditelji prebacuju odgovornost na nastavnike). Pa naravno da će velik dio osmaša popiti nešto na taj dan, nije to ništa novo, zar ne bi bilo bolje organizirati neke aktivnosti za njih, a ne ih samo pustiti na ulicu nakon zadnjeg zvona?

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bome i ja mislim da bi se tu djecurliju trebalo organizirano okupiti negdje i nadgledati i da bi tako bilo manje gluposti po gradu, sigurnije i za njih i za sve.... samo gledam danas nasu skolu. kisa pada, sivo sve, a oni kao rulja krenuli prema dravi i idu djeca na "kupanje". domar onak dobacuje, nemojte se podaviti. ma ono slika i prilika za grad.

mislim da bi ovako bilo puno bolje , organizirano

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2009. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo danas se djeca kupaju u fontani... pa di to ima... katastrofa

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2009. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma neks e kupaju u fontani, sam da ne bljuju okolo...a hoće:_D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.06.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ma neks e kupaju u fontani, sam da ne bljuju okolo...a hoće:_D


zasto bi bljuvali ?

pa koliko ja znam kod nas je zabranjeno tocenje i prodavanje alkohola maloljetnicima ... tako da sam siguran da nece imati hektolitre piva i da nece vec sada bauljati polupijani promenadom ... a da ce policija samo proviriti na promenadu ... okrenuti se i otici bez da im oduzme taj alkohol, potrazi racune gdje su ih kupili, privede u postaju i pozove roditelje da dodju po njih.

siguran sam u to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kata_theRIBA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali žele biti veliki x)
sretno im s tim Smile
možemo pričati koliko hoćemo dok god sami neshvate da to što rade nije dobro neće biti promjena...

_________________
AlL GoOg tHiNgS CoMe tO An eNd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje da im kondome podjele Laughing Cool

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije pošteno.... znači osmašima su ostavili uključenu fontanu, a maturantima ju isključili?!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dipl.razvratnik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2009. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sikki je napisao/la: ›
nije pošteno.... znači osmašima su ostavili uključenu fontanu, a maturantima ju isključili?!!


Oh, kako li su se samo usudili?!
Sad

Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Citat: › Na slikama koje smo dobili u ludoj atmosferi su učenici 8. razreda Osnovne škole Dobriše Cesarića


naravno tko ce drugo nego raspojasani dobrisa cesaric Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2009. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam, opet ću biti staromodna i reći da mi se djeca osmog razreda osnovne škole i pivo u njihovim rukava NIKAKO ne sviđaju....i ne okrivljavam djecu, nego trgovce na prvom mjestu....osmi razred je 14 godina, u doba dinosaura dok sam ja bila tih godina, s 14 godina bi me ubili ćaća i mater da sam im u pola dva popodne došla pijana....i time ne bi bili jedini, mislim da bi tada dosta roditelja reagiralo tako....nemam pojma, stvarno sam stara, izgleda...osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ne znam, opet ću biti staromodna i reći da mi se djeca osmog razreda osnovne škole i pivo u njihovim rukava NIKAKO ne sviđaju....i ne okrivljavam djecu, nego trgovce na prvom mjestu....osmi razred je 14 godina, u doba dinosaura dok sam ja bila tih godina, s 14 godina bi me ubili ćaća i mater da sam im u pola dva popodne došla pijana....i time ne bi bili jedini, mislim da bi tada dosta roditelja reagiralo tako....nemam pojma, stvarno sam stara, izgleda...osijek031.com smile


potpis!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2009. 18:17 
Naslov:  Re: Ravnatelji ne žele malu norijadu i pijane osmaše
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah, jednom se živi!
ma netreba se baš zgaziti zadnji dan ,malo se popije i bude super., što je i slučaj kod većine, tek se pojedinci zgaze toliko pa završe na hitnoj. ali uglavnom ti zadnji dani škole i norijada su prejebeni!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

burex je napisao/la: ›
ah, jednom se živi!
ma netreba se baš zgaziti zadnji dan ,malo se popije i bude super., što je i slučaj kod većine, tek se pojedinci zgaze toliko pa završe na hitnoj.

ali to su djeca, njima je pol piva i previše...
danas prolazim kraj onog parka u vukovarskoj prek puta exca i gleam neki mali kak bljuje a ni kila nema za to...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: