Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dječji vrtići

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dmati11
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KAKO RADOVI U DV PČELICA NISU NITI ZAPOČELI A POČETAK NOVE VRTIČKE GODINE JE NA VRATIMA, ZANIMA ME DA LI IMA ZAINTERESIRANIH ZA POBUNU.
LJUTA SAM NA ČINJENICU DA CIJELO LJETO VOZIM DIJETE U DRUGI VRTIĆ (A O CIJENI DA SE I NE PRIČA) I NA KRAJU ONI NE URADE NIŠTA. OVO JE VEĆ DRUGA GODINA KAKO SE MI SELIMO U DR. VRTIĆ ZBOG RADOVA KOJI SE NE DOGODE STOGA JE VRIJEME DA SE NEŠTO PODUZME.
NADAM SE DA IMA ZAINTERESIRANIH

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JasnaR
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2012. 19:59 
Naslov:  Re: Dječji vrtići
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drage mame i tate,
Otvorila bih privatni boravak ili čuvanje djece od 3-6 godina gdje djeca mogu boraviti 6 sati. Djeca bi boravila i imala kreativne, edukacijske i eko radionice, učenje klavira i stranih jezika (njemački, engleski, talijanski). Zanima me da li mislite da bi bilo zainteresiranih roditelja i da li bi im bilo previše za takav boravak izdavati 1000 kn mjesečno + nadoplata za topal obrok?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2012. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JasnaR je napisao/la: ›
Drage mame i tate,
Otvorila bih privatni boravak ili čuvanje djece od 3-6 godina gdje djeca mogu boraviti 6 sati. Djeca bi boravila i imala kreativne, edukacijske i eko radionice, učenje klavira i stranih jezika (njemački, engleski, talijanski). Zanima me da li mislite da bi bilo zainteresiranih roditelja i da li bi im bilo previše za takav boravak izdavati 1000 kn mjesečno + nadoplata za topal obrok?


 Mislim da se cijene nisu mijenjale,
pa ti sama procijeni je li 1000 kn. + nadoplata za topli obrok puno.

P.S. Dobro došla na forum.


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JasnaR
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2012. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali u vrtiću se učenje jezika nadoplačuje niti ima posebno učenje instrumenta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JasnaR
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2012. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me koliko se plačaju privatni vrtići. I ako netko cuva kod kuce koliko se onda to placa . ako netko ima informacija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2012. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JasnaR je napisao/la: ›
zanima me koliko se plačaju privatni vrtići. I ako netko cuva kod kuce koliko se onda to placa . ako netko ima informacija...

 Privatni vrtić "Regoč" (vrtić je u kući vlasnice) u Tenji, ima cijene iste kao i javni vrtići. Dodatno se naplaćuju izleti, odnosno karte za ZOO, muzej itd. Učenje engleskog je dodatnih 50 kn. mjesečno. U vrtiću rade tri tete i vlasnica, i doista puno toga nauče djecu. Sve pohvale za „Regoč“. Kako je u drugim privatnim vrtićima nemam pojma, no nije ti se neki problem raspitati telefonom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2012. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JasnaR je napisao/la (Pogledaj post): › Ali u vrtiću se učenje jezika nadoplačuje niti ima posebno učenje instrumenta...


ali, u vrtiću je u cijeni i topli obrok i užina, osim ako dijete nije na kratkom bez ručka.

učenje jezika se nadoplaćuje, koliko mi je poznato, ( ako se cijene nisu mijenjale ) 100 više od redovnog boravka, što će reći 10satni boravak djeteta+strani jezik+topli obrok i užina = 740kn mjesečno u usporedbi sa 6satnim boravkom kod tebe za 1000kn.

što se tiče učenja instrumenta - koliko mi je poznato, nema, za sada, što ne znači da neće biti. pretpostavljam da bi se to nadoplaćivalo. no, opet ne vjerujem da bi se došlo do cifre kojom ti barataš.

međutim, i privatni i javni vrtići imaju svoje mane i prednosti i uvijek će se naći oni kojima će više odgovarati jedna, a drugima opet druga varijanta.

ti probaj. Smile

sretno! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: